Sagi Kalev

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

burak1989
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen burak1989 » Ocak 18th 2009, 04:52

iko yazdı:Herkes ne kadar çalışırsa çalışsın bir Usain Bolt bir Ronaldinho,bir Yao Ming veya Muhammed Ali olabiliyor mu?Olamıyor niye çünkü bu insanlar hepimizden farklı bazı özelliklere sahipler.Peki durum böylerken,neden bu sporu sadece ağrılık kaldırmaktan ibaretmiş gibi zannedipte 3,5 veya 20 yılda Arnold olunurmu gibi davranılıyor anlamıyorum!Tam bir profosyonel gibi çalışsak,yesek,içsek kısaca yaşasak bile çok çok sınırlarımıza kavuşuruz,işte malasef herkesin sınırıda Arnold gibi adamlar ile aynı değil.
:shock:

bizonnn
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bizonnn » Ocak 18th 2009, 14:20

3molurx yazdı:Bizonnn

Yorumun cok yalnış bu adam ulaştıysa yani bir insan evladı ulaştıysa emin ol burdaki dünyadaki herkes ulaşabilir.Söyledigin şey kücük görmek gibi bir durumdur.Bir insanda azim olduktan sonra herşey mumkündür.Emin ol o genc vucutcular istediklerinde seni 4e katlar ve bu adamıda katlar.Sen hiç merak etme herkezin azmi kendine bu yüzden kendi görüşünü yaz bence..

Bana kalınırsa düzenli bir antremanla 4-5 senede bu vucud saglanabilir...
Başarılı bir vucud.

kardeşim, bir kere 5 senede o hale gelınseydı ben zaten onu coktan gecmıstım, adam rahat 15 sene çalışmıstır. ikincisi 10-15 sene düzenli çalışmak onemlı deıl. bunun yanında 10-15 sene muazzam beslenmek. ayrıca profosyenel doktor kontrolunde sayısını bıle unutacagın kadar kur yapmak. türkiyede mümkünmü bunu yapacak genç sayısı. haa babası o biçim zengisnse parayı basar en kral kuru alır. super beslenır super antreman yapar super dınlenır. bu adamıda gecer belkı ama turkıyede daha 2,5 kilo proteın mı alsam yoksa 1 kılolukmu alsam dye parasını denklestıremeyen genclerle dolu bu ülke. bu yuzden hedeflrıne ulasamazsın. herhalde ımkanlar musaıt olsa Türkun önünda kım durur.
ha ben ıddaa edıyorum daha ıyı olurum dıyen varsa ben 10 sene beklerım gormek ıcın :) :)

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir