mike mentzer

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 23rd 2012, 00:44

anabolik steroid ve suplementi 23-24 yasımda ilk lez denedim.Suplementler zaten yaygın değildi ve cok pahallıyd.öğrenci adamda para nerdeeee...49 cm i o yaşlarımda yaptım.50 de yapılırdı sanıırm..hani basımızda zaman kaybını önleyecek bir hoca olsaydı.her seyin doğrusunu deneye yanıla bulurduj o zamanlar..internet filan yoktu

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 23rd 2012, 00:49

genetikk cok önemli.kimisi büyümeye programlıdır.kimisi derinleşmeye.ikisini yapan zatenn sampiyon..steroidsiz günümüzde yarışmalarda kimseyle bas edemezsiniz.ne kadar büyürsen büyüü.

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 23rd 2012, 07:49

Isde bazi arkadaslar kolu 40 cm den yukariya cikmayinca saniyorki steroidsiz anca okadar oluyor...

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 23rd 2012, 09:57

bazı vucutlarda olmuyor malesef.bende mutlu azınlıktanım.emin ol az dır kolay büyüyen insan.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mart 23rd 2012, 10:48

Yaşın daha 16-17 hiç durup dinliyim. Abim olacak yaştaki insanlara bir saygı duyayım yok. ukalalıkta en öndesin maşallah dilinde pek bir uzun. Herşeye muhalefet olmayı görev edinmişsin önce iyi oku, iyi düşün sonra yorumla.Bişey bildigin yok hayal alemindesin. Bazı arkadaslar dediğin adamlar senin yasın kadar okumuşlardır belki bunu düşün. hala laf sokma peşindesin.

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mart 23rd 2012, 12:45

Hep kol üzerinden yorum yapıyoruz ama o da genetik.Örneğin benim büyük kas gruplarım çok kolay hacim alıyor.Sırt,göğüs,bacak..Ama kolum,omuzm ve calfım çok zor ölçü alıyor.Ben ne kullanırsam kullanayım kolumun 50 cm olacağını pek sanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mart 23rd 2012, 13:53

kumsuz yazdı:genetikk cok önemli.kimisi büyümeye programlıdır.kimisi derinleşmeye.ikisini yapan zatenn sampiyon..steroidsiz günümüzde yarışmalarda kimseyle bas edemezsiniz.ne kadar büyürsen büyüü.
Peki benip programlarim hep viruslumu? Ne programmis ki ne buyumeye ne de derinlesmeye yatkin! Bizim peder beye buradan bir daha teessuf ediyorum..

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 23rd 2012, 15:46

matijevic yazdı:Yaşın daha 16-17 hiç durup dinliyim. Abim olacak yaştaki insanlara bir saygı duyayım yok. ukalalıkta en öndesin maşallah dilinde pek bir uzun. Herşeye muhalefet olmayı görev edinmişsin önce iyi oku, iyi düşün sonra yorumla.Bişey bildigin yok hayal alemindesin. Bazı arkadaslar dediğin adamlar senin yasın kadar okumuşlardır belki bunu düşün. hala laf sokma peşindesin.

Sen beni cileden cikarmak icinmi gönderildin arkadasim herturlu asagilayici lafi eden ilk sendin sacma sapan konusma abi mabide demem senin gibisine 2 makele okuyanin biyerleri kalkiyor sen nerden biliyorsun benim bilgisiz oldugumu??

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 23rd 2012, 16:32

Juniorarnold yazdı:
matijevic yazdı:Yaşın daha 16-17 hiç durup dinliyim. Abim olacak yaştaki insanlara bir saygı duyayım yok. ukalalıkta en öndesin maşallah dilinde pek bir uzun. Herşeye muhalefet olmayı görev edinmişsin önce iyi oku, iyi düşün sonra yorumla.Bişey bildigin yok hayal alemindesin. Bazı arkadaslar dediğin adamlar senin yasın kadar okumuşlardır belki bunu düşün. hala laf sokma peşindesin.

Sen beni cileden cikarmak icinmi gönderildin arkadasim herturlu asagilayici lafi eden ilk sendin sacma sapan konusma abi mabide demem senin gibisine 2 makele okuyanin biyerleri kalkiyor sen nerden biliyorsun benim bilgisiz oldugumu??

sakin junior sakin....steoroidlerin başlıca yan etkisi asabiyetdir izi bilmesem gırtlağınıza kadar steroid kullandığınızı düşünücem....

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Mart 23rd 2012, 16:46

@juniorarnold,

Yazmayacaktim ama, uslubun faul..Soylediklerin zaten falso da fikirlerini istedigin gibi soyle buna kimse birsey demez.Ama bu uslupla devam edersen hakli oldugun konularda dahi haksiz duruma dusersin.
Silkelen ve kendine gel...

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir