mike mentzer

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Haziran 2nd 2012, 20:43

Asil boşver cevap vermeye deymez, bir mesajda ancak bu kadar hatalı şeyler yazılır.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan belli ki...

Arnold, östrojen için bira içiyormuş. :)

Halbuki Kemal abi daha yeni başlık açıp bir kitaptan anabolik androjenik steroidleri ve vücudun yapısını anlattı. Az biraz okunsa keşke.

AkrepHan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AkrepHan » Haziran 2nd 2012, 22:13

daha bu foruma yeni girdim elimden geldiğince okuyorum vede benim sadece bi fikir yürütmeydi elimde kesin bir veri yok arnoldun kitabınıda daha almadım o nedenle bilemiyorum şu an illa streoid kullanacam diyorsanız aldığınız streodin zararlarını bilmenizdendir. başkası bunu steroidsiz yaparsa tabi hoşunuza gitmez kimsenin gitmez 50 cm kolda zor ama imkansız değil doğal yollarla her hormon salgılatılabilir ben bu görüşteyim eğer bunları bilismel açıdan yalanlıyacak bir belgeniz vara ricam paylaşınız bende bilinçleneyim forumdakilerde

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 2nd 2012, 22:40

Şimdi o kadar enteresan yorumlar yapmışsınki. Biz bu yüzden burada tartışmışız defalarca ya da başka başlıklarda genetiğin ne kadar iyi olursa olsun 50 cm kol YAPAMAZSIN. Bunu sana özellikle söylüyorum. yapanıda bulamazsın he 120 kg adam yanına yağlı bi şekilde 50 cm kolla gelebilir. bu genetik üstünlüğü değil, genetik kaybıdır sadece. Ayrıca Arnold antremandan sonra bira içiyormuş.. Arnold'un ne ilaç kullandıgını kim biliyor? Growth'un türlü denemeleri onun üzerinde yapıldı. Yıllarca dur durak bilmeden steroid türevleri ve farklı hormonlar kullandı. Kendisinin ropörtajında itirafı var bu konuyla ilgili. Biraz araştırma yapın lütfen. Umur akrdeşim çok güzel bir şey söylemiş. Uğur Mumcu'nun sözünü: bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayın. Bu iş sanılan kadar kolay değil. Bilimsel kanıtlar istemişsin. senin steroidsiz 50 cm define kol yapılabildiğine dair bilimsel bir kanıtın var mı? He steroid kullanmadan 50 cm kol aslında bi şekilde yapılır. O da şudur.. growth türevlerini steroidle kombine etmezsin.. ki bu yetmez üzerine bir de myostatin gerçeği diye bir şey var gen dopingi hiç araştırdın mı? bunları öğren oku. inan iyi gelecektir.Doğal yollarla bile anca tribulus türevleri ile hormon seviyeni yükseltebilirsin.. Bunda bile ne kadar yükseltebilirsin belli değil.
AkrepHan yazdı:daha bu foruma yeni girdim elimden geldiğince okuyorum vede benim sadece bi fikir yürütmeydi elimde kesin bir veri yok arnoldun kitabınıda daha almadım o nedenle bilemiyorum şu an illa streoid kullanacam diyorsanız aldığınız streodin zararlarını bilmenizdendir. başkası bunu steroidsiz yaparsa tabi hoşunuza gitmez kimsenin gitmez 50 cm kolda zor ama imkansız değil doğal yollarla her hormon salgılatılabilir ben bu görüşteyim eğer bunları bilismel açıdan yalanlıyacak bir belgeniz vara ricam paylaşınız bende bilinçleneyim forumdakilerde

Kullanıcı avatarı
Mert Güner
VIP
VIP

Mesajgönderen Mert Güner » Haziran 3rd 2012, 02:00

Hala bu konu neden tartışılır anlamak güç. 50cm "define" kol zaten normal bir insan ölçüsü değil. Normal olmayanı normal şartlarda yakalayamayacağınıza göre, geriye tek şey kalıyor. Yolun dışına çıkmak

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 3rd 2012, 08:49

Aklın yolu bir. Bunu hala anlamayan, anlamak istemeyenler çıkıyor aramızdan.
Mert Güner yazdı:Hala bu konu neden tartışılır anlamak güç. 50cm "define" kol zaten normal bir insan ölçüsü değil. Normal olmayanı normal şartlarda yakalayamayacağınıza göre, geriye tek şey kalıyor. Yolun dışına çıkmak

AkrepHan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AkrepHan » Haziran 3rd 2012, 14:05

matijevic yazdı:Şimdi o kadar enteresan yorumlar yapmışsınki. Biz bu yüzden burada tartışmışız defalarca ya da başka başlıklarda genetiğin ne kadar iyi olursa olsun 50 cm kol YAPAMAZSIN. Bunu sana özellikle söylüyorum. yapanıda bulamazsın he 120 kg adam yanına yağlı bi şekilde 50 cm kolla gelebilir. bu genetik üstünlüğü değil, genetik kaybıdır sadece. Ayrıca Arnold antremandan sonra bira içiyormuş.. Arnold'un ne ilaç kullandıgını kim biliyor? Growth'un türlü denemeleri onun üzerinde yapıldı. Yıllarca dur durak bilmeden steroid türevleri ve farklı hormonlar kullandı. Kendisinin ropörtajında itirafı var bu konuyla ilgili. Biraz araştırma yapın lütfen. Umur akrdeşim çok güzel bir şey söylemiş. Uğur Mumcu'nun sözünü: bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayın. Bu iş sanılan kadar kolay değil. Bilimsel kanıtlar istemişsin. senin steroidsiz 50 cm define kol yapılabildiğine dair bilimsel bir kanıtın var mı? He steroid kullanmadan 50 cm kol aslında bi şekilde yapılır. O da şudur.. growth türevlerini steroidle kombine etmezsin.. ki bu yetmez üzerine bir de myostatin gerçeği diye bir şey var gen dopingi hiç araştırdın mı? bunları öğren oku. inan iyi gelecektir.Doğal yollarla bile anca tribulus türevleri ile hormon seviyeni yükseltebilirsin.. Bunda bile ne kadar yükseltebilirsin belli değil.
AkrepHan yazdı:daha bu foruma yeni girdim elimden geldiğince okuyorum vede benim sadece bi fikir yürütmeydi elimde kesin bir veri yok arnoldun kitabınıda daha almadım o nedenle bilemiyorum şu an illa streoid kullanacam diyorsanız aldığınız streodin zararlarını bilmenizdendir. başkası bunu steroidsiz yaparsa tabi hoşunuza gitmez kimsenin gitmez 50 cm kolda zor ama imkansız değil doğal yollarla her hormon salgılatılabilir ben bu görüşteyim eğer bunları bilismel açıdan yalanlıyacak bir belgeniz vara ricam paylaşınız bende bilinçleneyim forumdakilerde

yalnız benim yazımda define kol demedim bulk döneminde 50 cm kol yapılır define olduktan sonra eriyip 40 45 arasına düşer benim eski salonumda bile 50 cm kolu olan adam vardı ama iri duruyordu kaslı değil ama streoid kullanmadığında eminim çünkü adamın amacı yoktu kas yapmak gibi sadece güç antremanı yapıp çıkyıordu zayıflama güzel durma derdi yok definasyona girse 40 45 cm kolu çıkardı bulkkenki kolu 51 52 civarıydı ronnie coleman define kolu 60 cm ken normal birinden 50 cm define kol zaten beklenemez. ama testo yu doğal yollarla artırıp 45 cm yi doğal yollarla geçebileceği kanaatindeyim 50 olmasada 46 felan maksimumdur diye düşünüyorum.

bu gen dopingi olayı ölü kadavralardan alınan growth hormonu değilmiydi?

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 3rd 2012, 16:37

hayır değil biraz sıkıntılı bir konu türkçe kaynaklar sınırlı okuyun mutlaka. ayrıca salonlardaki o adamlar bile yiyor steroid he size asla söylemezler o ayrı. Kimin ne kullandıgını kimse kolay kolay bilemez.

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Haziran 3rd 2012, 17:11

50 cm kol definede 40 cm e iniyorsa o adam bulklukdan obezlige terfii etmis demektir...

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Haziran 3rd 2012, 19:11

10 cm den basediyorsun yahuu o vucutcu değil babaannedir.

AkrepHan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AkrepHan » Haziran 3rd 2012, 23:26

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir