mike mentzer

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mart 23rd 2012, 18:17

Sen çileden cıksan ne olur? benim cevap verme nedenim senin yazının sonundaki sözler. akıllı ol isveç'e getirtme beni :)
Juniorarnold yazdı:
matijevic yazdı:Yaşın daha 16-17 hiç durup dinliyim. Abim olacak yaştaki insanlara bir saygı duyayım yok. ukalalıkta en öndesin maşallah dilinde pek bir uzun. Herşeye muhalefet olmayı görev edinmişsin önce iyi oku, iyi düşün sonra yorumla.Bişey bildigin yok hayal alemindesin. Bazı arkadaslar dediğin adamlar senin yasın kadar okumuşlardır belki bunu düşün. hala laf sokma peşindesin.

Sen beni cileden cikarmak icinmi gönderildin arkadasim herturlu asagilayici lafi eden ilk sendin sacma sapan konusma abi mabide demem senin gibisine 2 makele okuyanin biyerleri kalkiyor sen nerden biliyorsun benim bilgisiz oldugumu??

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mart 23rd 2012, 18:21

Hocam sen kusuruma bakma. Rahatsız olduysan bana da uzatmamak düşer. [/quote]

sakin junior sakin....steoroidlerin başlıca yan etkisi asabiyetdir izi bilmesem gırtlağınıza kadar steroid kullandığınızı düşünücem....[/quote]

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 23rd 2012, 18:22

Peki herkese eyw. da dönup bi bakin ilk o kumda oyna filan demeye basladi ortada bisey yokken.Tamam matijevic biliyorum buyuk adamsin gelirsen ne yapariz zaten ben seni tehdit etmedim ama sen bunuda yapdin ben daha bisey demiyorum.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 23rd 2012, 18:28

Juniorarnold yazdı:Peki herkese eyw. da dönup bi bakin ilk o kumda oyna filan demeye basladi ortada bisey yokken.Tamam matijevic biliyorum buyuk adamsin gelirsen ne yapariz zaten ben seni tehdit etmedim ama sen bunuda yapdin ben daha bisey demiyorum.

çok boş muhabbet için tartışıyorsunuz sanaldan bir çok kişiyi tanımadan kırdım tartıştım zamanla yakından tanıma fırsatı bulduğumda karşımda çok farklı kişi olduklarını gördüm...mümkün olduğunca sakin ve alıngan olmayın lütfen...

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mart 23rd 2012, 18:29

Amacım üzmek değil. gerginlik cıkarmak hiç değil. Bilgi paylaşalım gördüklerimizi ögrendiklerimizi paylaşalım bu saatten sonra. Lüzum yok böyle şeylere.
Juniorarnold yazdı:Peki herkese eyw. da dönup bi bakin ilk o kumda oyna filan demeye basladi ortada bisey yokken.Tamam matijevic biliyorum buyuk adamsin gelirsen ne yapariz zaten ben seni tehdit etmedim ama sen bunuda yapdin ben daha bisey demiyorum.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Mart 24th 2012, 00:13

Ya su kisisel tartismalar gercekten hos olmuyor.zamaninda bende yaptim.bu tartismalar genekde bir fikre veya yoruma karsit bir fikir - yorum ortaya atildiginda bbunu kabullenememe ve akabinde karsisindaki sahisla ilgili asagilayici degerlendirme yakistirmalarda bulunma sonucu ortaya cikiyor.ondan sonra sayfalarca agiz dalasi okumak zorunda kaliyor millet.herkesin tecrubesi farkli oldugu icin bir konuyla alakali bircok farkli fikrin ortaya cikmssi cok dogal.yorumumuzu yapalim baska yorumlara katilmiyorsak neden katilmadigimizi anlatalim ama karsimizdakine hakaret etmeyelim.bu konuda buyuklerimizi ornek alabiliriz.mesela forumdaki en buyuk vucut kumsuzun ben sahsen kimseye hakaret ettigini gormedim.veya ksirenin dimi...
Baslik mentzer ama 2 sayfasi konuyla alakali.gerisi kisisel tartisma.edip abi bir duyuru yapmisti.konuyla alakali olmayan muhabbetlere izin verilmeyecekti.bu tur muhabbetler icin online muhabbet basligini kullanabiliriz arkadaslar.iyi forumlar.

AkrepHan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AkrepHan » Haziran 2nd 2012, 16:52

Steroidsiz bilinçli bir şekilde ve uygun genetiğe sahip birisi 50 cm kol yapabilir burda unuttuğunuz şey testesteron hormonunun doğal yollardan alınışıdır. bi yerde arnoldun antremandan sonra bira içtiğini okumuştum buda östrojen hormonu demek burdaki bağ şu ki:
testosteron hormonu salgılatmak için kırmızı et,yumurta gibi gıdalardan ÇOK miktarda yememiz gerekir. Fakat bunlar kolestrol yağı içerir östrojen sizi bunların zararlı etkilerinden korur (damar sertliği gibi sağlık sorunları) buda daha fazla yememeniz için ortada olan sebebi kaldırır ve testosteron doğal yollardan salgılanır burdan sonrası zaten anabolik etkisidir. hepimiz biliyoruz

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Haziran 2nd 2012, 18:25

Bundan sonra 4 bira 250 gr tavuk ... gibi ögunler görursek sasirmayalim :).Bu arada saka bi yana ilginc...

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Haziran 2nd 2012, 20:10

Vücutcuu 2...

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Haziran 2nd 2012, 20:11

Uygun genetiği bırakın genetik mucize olsa 50 cm kol olmaz.120 cm belle olacaksa onu bilemem.TR'de kaç tane yarışmacıda 50 cm kol var? Yıllardır kimyasal takviyelerle bu işi yapanlarda bile başarıdır bu ölçüler.

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir