Katka Kyptova

Fitness,Aerobik,Vücut Geliştirme ve Body Fitness Yarışmacı bayanların resim galerileri.Expo kızları ve shov kızlarının resimleri...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 8th 2012, 20:27

Bu arada kadına haksızlık yapıldığını düşünüyorum yok böyle sevgilim eşim olamaz diyenler falan Katka'da ölüyordu hani erkek diye.Şimdi arkadaşlar şunu düşünmek lazım bu kadın bir yola çıkmış profesyonel olarak bu işi yapıyor yarışmalar ve sponsorluklardan dünya parası kazanmıştır hiç şunu düşünüyor musnuz?Bu kadın belki bu halini seviyor mesela ben bir bayan ya çok hoş bir vucudun var dediğinde o kadar etkilenmiyorum ama aynada kendimi gördüğümde bu beni bir kadının ağzı açık imalı imalı konuşmalarından daha çok etkiliyor ( Vücutçulara ayna karşısında ego tatmini yapan kas yığını diyenlere de bir sözüm var herkesin bir motivasyonu var aynada kasları izlemek motive ediyorsa o adamı bu ego tatmini olsun ne olursa olsun yapılmalı) Ayrıca Katka'nın yarışma fotolarına bakmayın boyalar sürülmüş ancak yüze sürülmediği için öyle görünüyor bence gayette güzel kadın şahsen kaslı olmayan balık etli bir kadınla evlenip 50 60 ına geldiğinde yok kemik erimesi yok bel fıtığı yok bilmem ne hastalıklarla uğraşacağıma kaslı sporcu ancak yıllarımı sağlıklı kaliteli geçireceğim bir kadını tercih ederim.Ayrıca tekrar söylüyorum kadının vucudu bir çok erkek Türk vgcininkinden daha güzel özellikle bacaklar harika bence. :)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 8th 2012, 21:07

Androjen kullanan kadın tabiki de "iğrenç"tir...

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 8th 2012, 21:15

HeavyDuty yazdı:Androjen kullanan kadın tabiki de "iğrenç"tir...

Kardeş, sanırım aşağıdaki uyarı sana ve senin gibi düşünenlere İlter Elmas kardeşimiz tarafından yapılmıştı ancak sen devam ediyorsun bilgine.

İlter Elmas:
Hardcore vücut geliştirme yapan bayanları beğenmeyebilirsiniz ama bu size onlara '' İğrenç, tiksinç, berbat, rezillik ve kepazelik.'' gibi hakaretler sıralama hakkı vermez. Hele ki vücut geliştirme sitesinde konusu geçen bayana vücut geliştirme açısından değerlendirmelisiniz. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yapmalısınız.

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Aralık 17th 2012, 10:52

aynı fikirdeyim ne olursa olsun insanlara saygı göstermeliyiz zaten sporun özünde saygı ve sevgi olduğunu herkes bilir

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Aralık 17th 2012, 12:45

Sakallı ve bıyıklı kadınlar iğrençtir; ister profesyonel olsun ister ev hanımı olsun.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Aralık 17th 2012, 16:31

Vücut geliştirme forumunda neden bu bayanın vücut geliştirmedeki başarıları tartışıl(a)mıyor anlamakta zorluk çekiyorum.

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Aralık 17th 2012, 16:34

HardCandi yazdı:bunlarda benden gelsin. yukarda söylediğim sözleri geri alıyorum bence tek bir eksiği kalmış ablanın :)

Resim

Resim

bayılıyorum bu insana...
büyük emek büyük saygı
evimde böyle biri olsun isterdim sıfatı ne olursa olsun..

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Aralık 17th 2012, 16:45

yusuf yılmaz yazdı:
HardCandi yazdı:bunlarda benden gelsin. yukarda söylediğim sözleri geri alıyorum bence tek bir eksiği kalmış ablanın :)

Resim

Resim

bayılıyorum bu insana...
büyük emek büyük saygı

Teşekkür ederim. Sonunda beni anlayan biri çıktı. Vücut geliştirme forumunda olması gereken yaklaşım budur. Beğenip beğenmemeniz önemli değil. Burada bu bayana iğrenç yazmak 8 kere Olympia seçilmiş adama ''Ron çok iğrenç'' demekten farksız!

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Aralık 17th 2012, 16:50

Vücudu gayet forumda gözüküyor. Sahsen beni 10 la carpip 5le bölebilecek seviyede:) göze hos görünmeyebilir aliskin oldugumuz bayan sifatinin disinda olmasindan dolayi ancak hepimiz bu spora gönül verenler olarak bizdede aliskanlik haline gelmis bir gelisim tutkusu var ki bu bayan profesyonel olarak ugrasiyor. Katilidigi kulvarda hard olunca normal böyle olmasi fittness model olsaydi daha farkli yorumlar alacagi kesinidir.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Aralık 17th 2012, 17:02

İlter Elmas yazdı:
yusuf yılmaz yazdı:

Resim

Resim

bayılıyorum bu insana...
büyük emek büyük saygı

Küfür ya da hakaret olmadığı sürece isteyen istediğini der, eleştiriye gelinemiyorsa başlığı açmazsınız olur biter...

Teşekkür ederim. Sonunda beni anlayan biri çıktı. Vücut geliştirme forumunda olması gereken yaklaşım budur. Beğenip beğenmemeniz önemli değil. Burada bu bayana iğrenç yazmak 8 kere Olympia seçilmiş adama ''Ron çok iğrenç'' demekten farksız!

“Bayan Vücutcu ların resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir