En iyisi hangisi artık şunu bi söyleyin ya

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

dontyouloveme
Yeni Üye
Yeni Üye

En iyisi hangisi artık şunu bi söyleyin ya

Mesajgönderen dontyouloveme » Temmuz 2nd 2013, 16:33

Yav arkadaşlar sabahtan beri forumu okuyorum sürekli konuşmalar var site yöneticisi bile yazmış isim vermem falan diye. E sen isim vermiyceksin kim isim verecek ? Bir şeyi iyi biliyosan bunu insanlarla paylaşmalısın. 5-10 tane marka yazmışlar hepsine yok iyi değil demişsiniz yav peki iyi olan hangisi bi söyleyin de alalım.

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Temmuz 2nd 2013, 16:54

optimum, gaspari, hardline whey 3 matrix hem fiyat olarak hem kalite olarak iyidir. Böyle en iyi konularına falanda girme 3 ürünün sende ortaya çıkaracağı farkları irdelemek çok komik olur 3 üde çok iyidir. Ben optimum kullanırım aroması yavan gaz yapmıyor

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 2nd 2013, 18:07

Istedigin bir wheyi al, bu sporda yüz etken varsa sabirsizlikla arastirdigin protein tozu sadece biri, bu işin çok ayaği var onlari da araştırmanı öneririm ve son olarak da kimse sana yorum yapmak veya bilgilendirme yapmak zorunda degil, forumun böyle bir misyonu yok bol şans...

toma
Üye
Üye

Mesajgönderen toma » Temmuz 3rd 2013, 00:52

kaç gündür araştırıyorum ben ultimate de karar kıldım. En cazip o görünüyor

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Re: En iyisi hangisi artık şunu bi söyleyin ya

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 3rd 2013, 08:20

dontyouloveme yazdı:Yav arkadaşlar sabahtan beri forumu okuyorum sürekli konuşmalar var site yöneticisi bile yazmış isim vermem falan diye. E sen isim vermiyceksin kim isim verecek ? Bir şeyi iyi biliyosan bunu insanlarla paylaşmalısın. 5-10 tane marka yazmışlar hepsine yok iyi değil demişsiniz yav peki iyi olan hangisi bi söyleyin de alalım.

bu işi ne kadardır düzenli yapıyorsun sormak lazım...

dontyouloveme
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dontyouloveme » Temmuz 3rd 2013, 17:57

Servet Dağlı yazdı:Istedigin bir wheyi al, bu sporda yüz etken varsa sabirsizlikla arastirdigin protein tozu sadece biri, bu işin çok ayaği var onlari da araştırmanı öneririm ve son olarak da kimse sana yorum yapmak veya bilgilendirme yapmak zorunda degil, forumun böyle bir misyonu yok bol şans...

Bilader cevap yazmasaydın o zaman. Yardımsever arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar boşuna yer doldurmana gerek yokmuş.

dontyouloveme
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dontyouloveme » Temmuz 3rd 2013, 17:58

Bu arada bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 3rd 2013, 18:56

Haddini bil bilader felan mahalle agziyla konusma uslubunu duzelt

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 4th 2013, 08:14

ilk mesajının başlangıcı bile ofsayt zaten...

Kullanıcı avatarı
Nejatx
Üye
Üye

Mesajgönderen Nejatx » Aralık 26th 2013, 17:29

bence arkadaş haklı bir yönden. bana spor salonunda öğrencim sordu hangisini kullanayım diye kullanmadığım için fikir vermedim.Ama şöyle bir bakayım dedim herkes bir marka yazmış yeni başlayan birinin rahat kafası karışabilir ve yeni başlayanlar bu işe ne kadar para yatıracaklarını düşünmedikleri için hep satıcılar yüzünden ucuza kaçmayı tercih edecekler onlara doğru yol göstermek bizim görevimiz burada bilgi paylaşılmıcaksa formun amacı nedir? Arkadaşım sana da tavsiyem ucuz olmasın pahalıda olmasın orta halli proteinler işini görür hemen hemen içerikleri aynıdır izole yada hidrolize olmasına dikkat et

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir