Protein tozu benim vücudumda ne kadar etkili olur ?

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

OnlySpectr
Yeni Üye
Yeni Üye

Protein tozu benim vücudumda ne kadar etkili olur ?

Mesajgönderen OnlySpectr » Ekim 1st 2013, 20:42

Arkadaşlar merhaba adım emre ve sizlere şöyle bir sorum olacaktı ben 18 yaşındayım liseyi bu sene bitirdim ve 9. sınıftan beri vücut geliştirme ile ilgileniyorum 4 sene içinde ara ara fitnes yapıp ara verdim ama vücudumun bir şekli şemali var yani uzaktan bakan çok rahat anlar bu spor ile uğraştığımı bu güne kadar hiç protein tozu içmedim ama şimdi boyum aniden uzadı 1.70 den 1.80 e fırladım doğal olarak zayıf görünmeye başladım kilom 80 den 70 e düştü bu aralar protein tozu kullanmayı düşünüyorum size sorum ben bu tozu kullanmaya başladıktan 2 ay sonra etkisini göstermeye başlarmı eskisi gibi şişermiyim bunu merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 1st 2013, 21:16

protein tozu seni michelin lastik adamına çevirmez dostum :) sağlam beslen sağlam antrenman yap yine fit olursun tozu da yine içebilirsin. benim fikrim bu.Keyifli forumlar...

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 21:43

Protein herkesde ayni etkiyi yapmaz genetik ve sans tamamen

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: Protein tozu benim vücudumda ne kadar etkili olur ?

Mesajgönderen I Will Be Back » Ekim 1st 2013, 21:57

OnlySpectr yazdı:Arkadaşlar merhaba adım emre ve sizlere şöyle bir sorum olacaktı ben 18 yaşındayım liseyi bu sene bitirdim ve 9. sınıftan beri vücut geliştirme ile ilgileniyorum 4 sene içinde ara ara fitnes yapıp ara verdim ama vücudumun bir şekli şemali var yani uzaktan bakan çok rahat anlar bu spor ile uğraştığımı bu güne kadar hiç protein tozu içmedim ama şimdi boyum aniden uzadı 1.70 den 1.80 e fırladım doğal olarak zayıf görünmeye başladım kilom 80 den 70 e düştü bu aralar protein tozu kullanmayı düşünüyorum size sorum ben bu tozu kullanmaya başladıktan 2 ay sonra etkisini göstermeye başlarmı eskisi gibi şişermiyim bunu merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.

Sıkı antrenman iyi dinlenme ve beslenme (istersen protein tozu desteği al istersen alma) bunları hakkıyla yaptığın sürece istediğin ölçülere ulaşacaksındır.Başarılar...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 2nd 2013, 08:04

her şeyi genetiğe şansa bağlamak da doğru değil. I will be back in dediği gibi yukarıdakileri yaptığın sürece belli bir potansiyele kadar zaten gelişirsin ama biraz hızlı ama biraz yavaş.

sipaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen sipaydi » Ekim 2nd 2013, 10:50

protein tozu her insanda etki gösterir.hatta markadan markaya bile etki farklıdır.bunun yanında sadece protein tozu kullanırsan olmaz.yeme konusunda da proteini artırman gerek.tavuk, et, yumurta vs.

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir