Weider Power Whey Hakkında Bilgi

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 26th 2014, 20:56

İso 100 tat konusunda ilk 3'tedir :) diğer tozları hiç tatmadın galiba :)

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ocak 27th 2014, 18:51

Yorumlara baktım ve tozu 3-5 kişi koklattım herkes güzel diyor ancak ben hiç sevemedim. Sorun bende sanırım. :-x

Birde bayvitamindeki satıcı spor öncesi ve sonrası iç dedi, peki spor yapmadığım günler kullanacak mıyım?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2014, 20:34

Protein alımın tam ise gerek yok.

Protein tozunun fonksiyonu; hızlı ve saf olması.

Yediğin gıdaların proteini tozdakinden daha kaliteli.

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ocak 27th 2014, 22:45

Tamamdır tekrar teşekkür ettim. :)

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Ocak 27th 2014, 23:27

Zaym1n yazdı:Yorumlara baktım ve tozu 3-5 kişi koklattım herkes güzel diyor ancak ben hiç sevemedim. Sorun bende sanırım. :-x

Birde bayvitamindeki satıcı spor öncesi ve sonrası iç dedi, peki spor yapmadığım günler kullanacak mıyım?

Protein spor yapılsada yapılmasada sürekli aynı dozda alınmalıdır mesala günlük 150 gr tüketilmelidir. Çalıştırılan kastaki onarım ve protein sentezi doğru orantılı. Kası çalıştırdan hemen sonra başlayan protein sentezi 72 saate kadar devam etmektedir. Bu yüzden vücut sürekli protein almalıdır.

Tozun kullanımına gelicek olursak spor yapmadığın günler herhangi bir zamanda bir ölçek içmen iyi olur spordan önce veya sonra hem önce hem sonra kullanabilirsin. İmkanın varsa spordan önce doğal proteinler alman daha iyi olacaktır spordan 3 saat önce alınan protein ağırlıklı öğün idman sıransında sindirilmiş ve sentezlenmesi başlanmış olacaktır. Proteinin alımını hesaplaması kadar sentezinin hesaplanmasıda önemlidir. 200 gr tavuk yerken yanındada lifli gıdaları yani sebzeleri tüketmekte çok önemlidir. Ben spordan önce veya sonra protein ihtiyacımı tavuk yumurta balık veya etten karşılıyorum ama her gün ve her spordan sonra bir ölçek protein tozu içiyorum.

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir