Whey3Matrix - Optimum Gold

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

osmanAlptekin
Yeni Üye
Yeni Üye

Whey3Matrix - Optimum Gold

Mesajgönderen osmanAlptekin » Eylül 3rd 2014, 12:58

Merhaba,
Benim 10 aylık bir kickboks geçmişim var ve halen devam etmekteyim. Ramazan ayında 1 aylık salona gittim ve gerçekten iyi çalışarak, beslenmemi düzelterek 3 kiloya kadar kütlem arttı. Gym'e tekrardan en kısa sürede başlamak istiyorum ve protein tozu almaya karar verdim. Whey3Matix ve Optimum Gold arasında kaldım. 3Matrix desem 1 serviste 35 gr protein 3 gr kreatin falan var optimum desem glutamin var. Ben okuldan çıkınca salona gidip ardındanda dershanem olacak bu yüzden spordan sonra 2-3 saat yemek yiyemeyeceğim. Bu yüzden Matrix teki protein miktarı daha fazla olduğu için onu almaya daha yatkınım. Siz ne almamı önerirsiniz ?

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: Whey3Matrix - Optimum Gold

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 3rd 2014, 13:48

osmanAlptekin yazdı:Merhaba,
Benim 10 aylık bir kickboks geçmişim var ve halen devam etmekteyim. Ramazan ayında 1 aylık salona gittim ve gerçekten iyi çalışarak, beslenmemi düzelterek 3 kiloya kadar kütlem arttı. Gym'e tekrardan en kısa sürede başlamak istiyorum ve protein tozu almaya karar verdim. Whey3Matix ve Optimum Gold arasında kaldım. 3Matrix desem 1 serviste 35 gr protein 3 gr kreatin falan var optimum desem glutamin var. Ben okuldan çıkınca salona gidip ardındanda dershanem olacak bu yüzden spordan sonra 2-3 saat yemek yiyemeyeceğim. Bu yüzden Matrix teki protein miktarı daha fazla olduğu için onu almaya daha yatkınım. Siz ne almamı önerirsiniz ?

3 matrix te 44 gram ölcekte 35 gram protein var.
optimumda 32 gram ölçekte 26 gram protein var.
3 matrix 52 porsiyon.
optimum 72 porsiyon.
3 matrixte creatin var.
optimumda glutamin+bcaa var.

ben optimum derim tabiki.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 3rd 2014, 13:54

Merhaba osmanalptekin,

Bu iki ürün servis başına düşen protein ve aa profili olarak birbirine yakın ürünlerdir ve sindirimleri hızlıdır.

Beslenme düzenin bozuk olduğu için kompleks bir ürün kullanmak durumundasın örn. bsn syntha, mp combat, gaspari myofusion vb. gibi, bu protein tozları hızlı,orta,yavaş salınımlı protein kaynakları içerir ve sürekli protein salınımını hedefler.

veya yüksek protein profili olan bir gainer da kullanabilirsin. İyi forumlar

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Re: Whey3Matrix - Optimum Gold

Mesajgönderen TRUST » Eylül 3rd 2014, 18:27

I Will Be Back yazdı:
osmanAlptekin yazdı:Merhaba,

3 matrix te 44 gram ölcekte 35 gram protein var.
optimumda 32 gram ölçekte 26 gram protein var.
3 matrix 52 porsiyon.
optimum 72 porsiyon.
3 matrixte creatin var.
optimumda glutamin+bcaa var.

ben optimum derim tabiki.

hesap ortada :shock:

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir