Kiloma göre protein tozu önerin lütfen

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ocak 16th 2015, 10:53

Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:
Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:
Onur Atakan Doğan yazdı:musclemeeds carnivor beef protein..

Sığır etinden elde edildiğini iddaa eden firma ama protein içerisinde sığır proteini yok , %95 kolajen ve sakat ve kemik karışımı bunu amino asit profilini paylaşmadığı için ve sodyum , ile kolesterol oranından anlayabilirsiniz ,

Carnivor , Amix tarzı markaların beef proteinlerini kullanmanız için bir neden yok , içinde belirsiz miktar creatin performans artışına sebep oluyor , birazda hacim ( su tutumu yaparak ) , bundan ötürü proteinden performans aldığınızı zannediyorsunuz , yapmayın........

Alim oldunuz bu spor sayesinde.

Bu ne demekti şimdi Serdar abi onu anlayamadım ? , artı olarak ben vücut geliştirme gibi bir spor yapmıyorum , profilimden görebilirsin , alim değilim sadece çok okuyorum

Serkan , Spor sayesinde araştırarak, okuyarak sen ve Mehmet'in kendinizi geliştirdiğinizden, güzel, yararlı bilgiler edindiğinizden bahsediyorum. Bu durum açıkçası çok hoşuma gidiyor.

Keşke diğer arkadaşlar da sizin gibi araştırıp okusa, kendisini geliştirse.

Öğrenciyim, yemek yemiyorum, gelişmek için 8 tekrar mı yapayım 12 tekrar mı yapayım, için protein tozunu önce mi içeyim, sonra mı içeyim sorularını aşsalar...

Ne mutlu bize , :)

Senin keyfin nasıl

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ocak 16th 2015, 13:32

muscledude yazdı:
Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:
Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:

Sığır etinden elde edildiğini iddaa eden firma ama protein içerisinde sığır proteini yok , %95 kolajen ve sakat ve kemik karışımı bunu amino asit profilini paylaşmadığı için ve sodyum , ile kolesterol oranından anlayabilirsiniz ,

Carnivor , Amix tarzı markaların beef proteinlerini kullanmanız için bir neden yok , içinde belirsiz miktar creatin performans artışına sebep oluyor , birazda hacim ( su tutumu yaparak ) , bundan ötürü proteinden performans aldığınızı zannediyorsunuz , yapmayın........

Bu ne demekti şimdi Serdar abi onu anlayamadım ? , artı olarak ben vücut geliştirme gibi bir spor yapmıyorum , profilimden görebilirsin , alim değilim sadece çok okuyorum

Serkan , Spor sayesinde araştırarak, okuyarak sen ve Mehmet'in kendinizi geliştirdiğinizden, güzel, yararlı bilgiler edindiğinizden bahsediyorum. Bu durum açıkçası çok hoşuma gidiyor.

Öğrenciyim, yemek yemiyorum, gelişmek için 8 tekrar mı yapayım 12 tekrar mı yapayım, için protein tozunu önce mi içeyim, sonra mı içeyim sorularını aşsalar...

Senin keyfin nasıl

İyidir Kardeşim, teşekkürler.

Ufaktan yine diyete başlıyorum. Bu yaza daha iyi bir form istiyorum.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ocak 16th 2015, 18:50

Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:
Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:
Serdar_esp yazdı:
muscledude yazdı:

Senin keyfin nasıl

İyidir Kardeşim, teşekkürler.

Ufaktan yine diyete başlıyorum. Bu yaza daha iyi bir form istiyorum.

Herşeyin en iyisine layıksınız :) , bunu hak eden güzel insanlarsınız ,

paul walker
Üye
Üye

Mesajgönderen paul walker » Ocak 19th 2015, 01:25

kiloya göre protein tozu?
acaba daha ne kadar garip başlıklar açılacak merakla bekliyorum
açıkcası cevap yazmaya üşeniyorum böyle sorulara ki yazmıyorumda zaten

losches
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Kiloma göre protein tozu önerin lütfen

Mesajgönderen losches » Haziran 17th 2016, 21:57

eğer yağsız istiyorsan izolelerden alıcaksın, marka olarak nutrade , amix isoprime ,mp combat , multipower izole bunlardan birini alabilirsin

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ocak 24th 2017, 15:59

Dymatize iso100 almanızı da öneririm. Bunun yanında elite labs isoblend çok iyi !

merterkan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen merterkan » Ocak 29th 2017, 18:50

Optimim Gold whey - Hardline Whey 3Matrix olabilir.

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir