Kreatinin Kas Kütlesine Etkisi

Creatin

Moderatör: murat tahan

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 25th 2012, 00:13

Haklısınız Aslına Bakarsanız Kreatin İstememin Sebebi Fiyatı Uygun olması 300gr 50-70 tl civarı Tavuktu yulaftı Her gün her gün para Kalmıyor İhsan Hocam Siz Kreatini Tek Kullanma Konusunda ne Düşünüyorsunuz İsterseniz 1 Senedir Eksiksiz uyguladığım Beslenme Programımı Yazabilirim Vücut ölçülerim Kilom vs. ?

estf. hoca değilim bugray. bu konuda çok fazla bilgim yok. tek kullanmadım.

ben kombinasyon yaptım. çok isteyerek yaptığım bir kombinasyon muydu, değildi. antrenörle çalışıyorum diye şansımı denemek istedim. 1haftada 2kilo farkettirdi bende.

kullanmak zorunda değilsin. onun yerine biraz daha para koyup protein tozu alabilirsin ya da hiç bir şey kullanmazsın. beslenmem eksiksiz diyorsun, e ne güzel işte. sadece fiyatının uygun olması seni cezbetmesin. günlük değerlere ulaşıyorsan bu tarz şeylere yönelmesen de olur maddiyatını zorlamış olursun sadece.

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 25th 2012, 11:42

ihsan fikircioglu yazdı:
Haklısınız Aslına Bakarsanız Kreatin İstememin Sebebi Fiyatı Uygun olması 300gr 50-70 tl civarı Tavuktu yulaftı Her gün her gün para Kalmıyor İhsan Hocam Siz Kreatini Tek Kullanma Konusunda ne Düşünüyorsunuz İsterseniz 1 Senedir Eksiksiz uyguladığım Beslenme Programımı Yazabilirim Vücut ölçülerim Kilom vs. ?

estf. hoca değilim bugray. bu konuda çok fazla bilgim yok. tek kullanmadım.

ben kombinasyon yaptım. çok isteyerek yaptığım bir kombinasyon muydu, değildi. antrenörle çalışıyorum diye şansımı denemek istedim. 1haftada 2kilo farkettirdi bende.

kullanmak zorunda değilsin. onun yerine biraz daha para koyup protein tozu alabilirsin ya da hiç bir şey kullanmazsın. beslenmem eksiksiz diyorsun, e ne güzel işte. sadece fiyatının uygun olması seni cezbetmesin. günlük değerlere ulaşıyorsan bu tarz şeylere yönelmesen de olur maddiyatını zorlamış olursun sadece.

Haklısın aslına bakarsan fakat benim endişem şu ; Günlük Protein ihtiyacımı yeterince karşılıyorum Protein tozu bana sadece antreman sonrası kana hızlı karışan proteini verecek bu kadar önemli mi ? Aslına Bakarsanız Ölçümlerim kilom gayet yerinde vücudumuda beğeniyorum ama etrafımdakilere özeniyorum daha hızlı gelişmek hepimizin hayali
ilgin için teşekkür ederim

Alhan Esen
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Alhan Esen » Ağustos 25th 2012, 17:02

Protein tozu bana sadece antreman sonrası kana hızlı karışan proteini verecek bu kadar önemli mi ?

evet önemli

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 25th 2012, 17:52

bu sporda herşey çok çok önemli bugray beslenme+uyku saati+dinlenme+takviye+çok sıkı antreman+SABIR = etrefında özendiğin insan gibisin kardeşim benim...

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 25th 2012, 19:07

gelişeceksin, gelişiyorsundur da, ama hızlı gelişme diye bir şey yok, gelişebildiğin kadar gelişiyorsun. bu takviyeler de gelişimini öyle patlatacak şeyler değil. bir iki ufak farkları var o kadar.

protein tozu alabiliyorsan al, işine yarar. normal besinden tek farkı hızlı sindirilmesi. 100gram tavuk göğüsü = 1 ölçek whey.

kreatini de kombine etmeye çalış. ucuz bari bunu alayım hiç takviye kullanmıyor olmayayım düşüncesiyle alma.

70tl buna vereceğine biraz daha para koy, bekle, biriktir, başka işine yarayacak bir şey al, ama tozu alınca tavuk alacak paran kalmıyorsa alma tozu kalsın.

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 25th 2012, 21:46

Arkadaslar Haklısınız fakat zaten bu sabır beslenme uyku olayını çözmüş durumdayım 1 senedir yapıyorum bu işi neredeyse Ama supplement konusunda Teoride bilgiliyim fakat kombinasyonlar falan anlamıyorum pek 95 kiloluk yağsız bir vücuda sahibim genetiğim gereğimi bilmiyorum gerçekten güzel bir vücudum var kısa zamanda büyük gelişme kaydettim ihsan arkadasımın "ucuz bari bunu alayım hiç takviye kullanmıyor olmayayım düşüncesiyle alma." düşüncesine hak veriyorum Galiba bendede bu var

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 27th 2012, 10:37

boy kaçtı?

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 28th 2012, 21:36

TRUST yazdı:boy kaçtı?

Trust hocam Mesajınızı Görmemişim Geç Cevap Verdim Kusura Bakmayın
187 kilom 92

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 28th 2012, 23:07

ihsan arkadasımın "ucuz bari bunu alayım hiç takviye kullanmıyor olmayayım düşüncesiyle alma." düşüncesine hak veriyorum Galiba bendede bu var

bu düşünceden kurtul, bir şey kullanmazsan gelişmezsin diye bir şey yok. maddiyatına bak, aldıktan sonra tavuk yiyebilecek paran kalıyorsa al, yoksa alma. adı üzerinde takviye bunlar. önemli olan beslenme.

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 28th 2012, 23:20

ihsan fikircioglu yazdı:
ihsan arkadasımın "ucuz bari bunu alayım hiç takviye kullanmıyor olmayayım düşüncesiyle alma." düşüncesine hak veriyorum Galiba bendede bu var

bu düşünceden kurtul, bir şey kullanmazsan gelişmezsin diye bir şey yok. maddiyatına bak, aldıktan sonra tavuk yiyebilecek paran kalıyorsa al, yoksa alma. adı üzerinde takviye bunlar. önemli olan beslenme.

Bende Böyle düşünüp 1 senedir bunu uyguluyorum Ama işin zorluğunu farkettiğim için cazip geliyor bakalım belki protein tozu alırım

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir