Supplement Ürününün üsteki koruyucusu ?

Creatin

Moderatör: murat tahan

sezing
Yeni Üye
Yeni Üye

Supplement Ürününün üsteki koruyucusu ?

Mesajgönderen sezing » Şubat 28th 2013, 00:11

Optimum kreatin aldım 300 gr powder.
Ürünü açmam çok kolay oldu kapak yarım açıktı. Sonradan ON whey proteini açtım onda protect diye bir jelatin vardı onu çıkardım toz öyle gözüktü.

Kreatinde kapağı açar açmaz Toz gözüktü sonra kenarlına baktım hani dedim bir şey yapıştırmışlar sa ve biri açmışsa diye iz vardır iz de yoktu.

2 gün sonra tekrar açıp kapağı masanın üstüne koydum kapatmak için alırken kapağın içine sıkışmış o protect kısmı ve hiç yapışmamış. Ürüne zarar verir mi ? Ürün bozulmuş olabilir mi ? Geri götüreyim mi ürünü

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 28th 2013, 00:33

urunu iade edebilirsen tabiki en iyisi bu olacaktir En ustteki kapak hava almiyorsa bisey olmaz ama acarken hava almis oldugunu hissettiysen o zaman bozulmus olabilir birde son kullanma tarihi tabiki cok onemli ancak urunu elden aldiysan incelemeden aldiysan veya kargoyla yollandiginda konrol etmediysen urun iadesi ve ya degistirme yapacaklarini sanmiyorum urunu almadan control etmek senin sorumlulugun oluyor ama aldigin yer iyi niyetli olarak belkide sana yardimci olabilir bol sans .

Not hic acilmamis kapak mutlaka belli olur urun alirken urunun acilmamis olduguna birseylerin yanlis olmadigina emin olmadan almayin eger kargoyla geldiyse urunu control ettikten sonra teslim alin imzaladiniz an sorumluluk sizin olur.

Ayni sekilde dukkandan aldiniz mallardada dukkanda control edip emin olmadan almayin adliysaniz ve urunu dukkandan cikardiysaniz gene sorumluluk size kaliyor .

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 28th 2013, 00:39

İade etmeye çalış derim ben Gasparinin creatinini aldım o koruyucu şelatini çıkarmak için dakikalarımı harcadım öyle açıklayayım belli olmaz biri çok dikkatlice açmış da olabilir.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 28th 2013, 00:44

urunu bayvitaminden aldiysan mutlaka yardimci olunur .

sezing
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sezing » Şubat 28th 2013, 20:23

Edip Toçsoy yazdı:urunu bayvitaminden aldiysan mutlaka yardimci olunur .

Ürünü protein 7 den kadıköy şubesinden elden aldım. Ürünün dışındaki plastiği ben çıkardım. Kapağı çevirmek için açtığımda sanki yarım kalmış sıkışmamıştı. Birisi yarıya kadar açmaya çalışmış öyle kalmış gibi. Sonra açınca protect jelatini yoktu kapağa yapışmış halde buldum. Yarın arayacağım bakalım. 2 kere kullandım ama bir sıkıntı olmadı gibi. Bilemiyorum.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 1st 2013, 23:39

bence bosuna huylaniyorsun bir cok markada ust kapagi acinca alttaki koruma bandi otomatik kendini salar sorun oldugunu sanmiyorum bazi urunlerde ise ust kapagi actiginda alttaki koruma bandini sen acarsin ayni urunu kullanmis birisine sorabilirsin

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Mart 1st 2013, 23:47

Şimdi düşününce şöyle bir durum var anladığım kadarıyla aldığın ürünün tamamen üzerinde sert bir jelatin olması lazım sen aldığında bu şelatin varmış bunu sen açmışsın bu jelatin olmasaydı açılmıştır diyebilirdik ancak o jelatin çıkarılmadan koruyucu bandın çıkması çıkarılması mümkün değil bence Edip abinin dediği gibi kullan derim son durum bunu gösteriyor.Gasparinin creatinin kutusunun tamamı jelatinle çevirili senin üründe de böyle bir şey var sanırım bu yüzden kullan derim.

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir