Sağlığım için endişileniyorum.

Creatin

Moderatör: murat tahan

uqroztrk
Yeni Üye
Yeni Üye

Sağlığım için endişileniyorum.

Mesajgönderen uqroztrk » Mayıs 1st 2014, 01:45

Öncelikle merhabalar,

Hayatımda ilk defa Creatin kullanıyorum . Universal Creatin Powder daha 2 gün oldu ben yükleme yaparak 2 gündür kullanıyorum 1 çorba kaşığı günde 4 defa 20GR 5gün boyunca yapacaktım fakat...
2 gündür her seferinde beni WC'ye çıkartıyor büyük abdest olarak ama aşırı derecede sıvı olarak içtiğimi 1 saat içinde çıkartıyorum SAĞ ve SOL böbreklerim sürekli gurulduyor hissediyorum sorun nedir ne yapmam gerekiyor ?

Meyve suyu ile birlikle alıyorum. Şimdiden teşekkürler.

2 gün içerisinde 15 defa Wc çıkmışımdır.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Mayıs 1st 2014, 09:16

Merhabalar , yükleme dönemide olsa creatin'e yeni başlayacak olan arkadaşlara tavsiyem 4 yerine 2 almalarıdır :) ,

Ayrıca günde 4 porsiyon 4 ünüde çorba kaşığı demişsin kusura bakma ama bu tatlı kaşığı olmalı :) , sen her porsiyonda 10 gr fazla alıyorsun dikkat et.

Tatlı kaşığı 5 gr dır ,

Bilgilerinize , Kendi önerim Aldığınız Creatin Creapure bir kreatin ürünüdür , creapure saf kreatin hammaddesidir dolayısı ile öyle çok bir yükleme yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Başarılar ,

Serkan MURAT.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Mayıs 1st 2014, 10:04

+

Creatinin tuvalete çıkarması normaldir ama böbreklerim gurulduyor demişsin, ilk defa guruldayan bi böbrekle karşılaşıyorum, sanırım bi ürolojiye görünmenizde fayda var böbrek guruldaması normal bişey olmamalı...

Ama bence guruldayan şey böbreğin değil :)

uqroztrk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen uqroztrk » Mayıs 1st 2014, 11:47

muscledude yazdı:Merhabalar , yükleme dönemide olsa creatin'e yeni başlayacak olan arkadaşlara tavsiyem 4 yerine 2 almalarıdır :) ,

Ayrıca günde 4 porsiyon 4 ünüde çorba kaşığı demişsin kusura bakma ama bu tatlı kaşığı olmalı :) , sen her porsiyonda 10 gr fazla alıyorsun dikkat et.

Tatlı kaşığı 5 gr dır ,

Bilgilerinize , Kendi önerim Aldığınız Creatin Creapure bir kreatin ürünüdür , creapure saf kreatin hammaddesidir dolayısı ile öyle çok bir yükleme yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Başarılar ,

Serkan MURAT.

Forumda bir arkadaşımız tatlı kaşığı 3GR çorba kaşığı 5GR diye resim koymuştu bende ona göre uygulamıştım ama içtiğimi 1 saat içerisinde çıkartıyordum. Günde 1 kaşık kullanmaya karar verdim . teşekkürler yorum için

uqroztrk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen uqroztrk » Mayıs 1st 2014, 11:49

MettÇK yazdı:+

Creatinin tuvalete çıkarması normaldir ama böbreklerim gurulduyor demişsin, ilk defa guruldayan bi böbrekle karşılaşıyorum, sanırım bi ürolojiye görünmenizde fayda var böbrek guruldaması normal bişey olmamalı...

Ama bence guruldayan şey böbreğin değil :)

Ben mi yanlış hissediyorum acaba :)

resimde gösterdiğim yerler böbrek benimde tam oralarım gurulduruyor belkide ben yanlış biliyorumdur.

Resim

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Mayıs 1st 2014, 12:26

-Genelde gaz sıkışmasından dolayı böbreğin olduğu yerin çevresinde olabilir, aklıma ilk bu geldi...

Dediğim gibi bi ürolojiye görünmekte fayda var..

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir