amino asit ve optimum whey protein

Supplementlerde Sporcu Besinlerinde Amino Asitler

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Eylül 8th 2012, 15:44

Ben sana en yaygın kullanımı söyledim.Sanırsam sordugun sorulara bakılırsa hala biran önce başlama isteği içindesin beni dinle sadece protein tozu kullan 1yıl.Çöpe atacak değilsin ya paranla almıssın dursun herşeyin zamanı var en basitinden herşeyi bir kenara at şunu düşün amino aldın,kreatın,nox,proteın tozu aldın dünyanın parasını bayıldın 4 5 ay çalıştın sonra olurya kafana yatmadı bu spor sıkıldın bıraktın(ki çoğu insanlar böyledir) ne kazandın? hiçbirşey! hem paran boşa gitti hem de vücudun etkilendi.
En temizi 1 sene boyunca sadece protein tozu kullanarak bu sporu sürdür.1senenin sonunda kendine şu soruları sor;
benım yasam tarzı halıne geldı mı?
ben bu sporu artık sağlığım elverdiği sürece devam ettirebilir miyim?
bunların yanıtı evet ise işte o zaman çekinmeden kullanabilirsin.
Umarım ne demek istediğimi anlamıssındır.Artık kullanıp kullanmamak sana kalmış

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Eylül 8th 2012, 16:12

of böbrek taşı çok kötü geçmiş olsun idrar yolundan atılıyo birde o daha da bir acı veriyo amino sayesindemi atmış böbrek taşını

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Eylül 8th 2012, 16:16

ya hani olurya benim yaşımdakiler bir an önce vücut yapayım kızlara şekil yapayım işte bende o kafayla başladım vücut geliştirmeye bu dediklerinin hepsini dikkate alıcam faydalı bir bilgi edindim bu elimdekiler bittikten sonra daha parama kıyıpta almam bidaki yaza kadar baktım bidaki yaza kadar sıkılmadım spordan ozaman başlarım almaya tekrar amino, protein tavsiyelerin için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Eylül 8th 2012, 17:23

rica ederim kolay gelsin

“Aminoasit ler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir