Scitec Nutrition Amino Magic 500 gr

Supplementlerde Sporcu Besinlerinde Amino Asitler

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
DganC.
Üye
Üye

Mesajgönderen DganC. » Mayıs 24th 2013, 14:04

İlter Elmas yazdı:
DganC. yazdı:Abi ne çok taktınız ya ? Ürünü araştırdım hiçbir sitede detaylı bilgi yoktu bende takıldığım sitelere konu açtım. Bende özelden msj atıp sormasını biliyorum ama benim gibi bu ürünü merak edenlerde bilgi sahibi olsunlar istedim. O sitede takılan belki buradan haberi yok. Bu neden bukadar uzatıldı anlamadım ?

Yönetimden ricam bu konuyu silebilirisiniz. Teşekkürler.

Forum yönetimi olarak senin bu konuda başka sitlerde de aynı başlığı açmana birşey dediğimiz yok ki bu bizi zaten ilgilendirmez ama anasayfada forum kurallarında da yazdığı gibi aynı konuyu başka başka başlıklarda yazmak cevap almanızı kolaylaştırmaz ve cevap yazacak olanlarından nereden cevap yazacağını karar verememesine yol açar. Bu yüzden bir başlığı birden fazla açmak ve aynı soruyu birden fazla başlıkta sormak yasaktır.

İyi forumlar.

Yukarıda açıkladınız aynısını bende tamam dedim zaten.
Konu içerisinde tartışılmasını istediğim konuda bu değil , bahsi geçen ürün. Ama konu çok dağıldı , konuya giren ürün yorumlarını değil forum kurallarını okucak. Yeni çıkmış bir ürün bu zaten farklı konular açılır. Hatam için özür dierim konuyu kapatmanızı istiyorum. Teşekkürler.

“Aminoasit ler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir