Gainer kullanımı....

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

onurbasaran
Yeni Üye
Yeni Üye

Gainer kullanımı....

Mesajgönderen onurbasaran » Nisan 30th 2011, 16:21

yaklasık 1 yıl önce 2 ay kadar body e gitmiştim...
şimdi 1 aydır basladım...
182 boy
62 kiloyum

Sizinde fark ettiğiniz gibi boy ve kilo oranım zayıflık sınırında... Kendim Sahsen eczane kalfasıyım kendı eczanemız var... Bulk falan kullandım zamanında fayda etmediii... Benle aynı zayıflıkdakı bi arkadasım XPRO Nutrition Mass Gainer kullanmıs ve suan baya bi kilolu ve vucudlu... arkadasımın tavsiyesi uzerine ondan aldım...aldım sitede OPTIMUM Serious Mass 2727 gr ile kullanıldında daha fazla etki gösterecegi söylenmişti onuda aldım.... spor hocam % 70 karbonhidrat %30 protein ile daha iyi kilo ve vucud yapabileceğimi söylemişti.... Sizcede oylemi ?

Suan elimde
OPTIMUM Serious Mass gainer
XPRO Nutrition Mass Gainer
Perfect Nutrition mass amino 2100 var...

soru1: Xpro ile serious mass ı karıstırıp yanına 1 protein alıp destekliyip karıstırıpmı kullansam daha etkili olur ?

Soru2:Kullandıklarım faydalımı etkisini görürmüyüm?

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 30th 2011, 20:40

cebe zarar

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 30th 2011, 22:45

neden farklı farklı gainerlar aldınız.bari biri gainer diğeri protein tozu falan olsaydı.2 gaineri karıştırmayın.biri bitince diğerini kullanırsız.hatta birini verip yerine protein tozu alma imkanı varsa öyle yapın.antremandan önce ve sonra kullanın.faydası olur illlaki ama bunları kullanıyorum diye normal beslenmeyide aksatmamak lazım.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir