Karbonhidrat ve Protein tozu + Set tekrarlarim

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

enqinn
Üye
Üye

Karbonhidrat ve Protein tozu + Set tekrarlarim

Mesajgönderen enqinn » Mart 4th 2012, 06:14

Merhaba arkadaslar,

Ben Flexor hocanin forumda paylastigi 3.ay programini calisiyorum. Su an amerika da oldugum icin yemek konusunda cok sikinti yasiyorum. Anlayacaginiz Turkiye gibi rahat degilim. Spordan once ve sonra 1 olcek Optimum Whey Protein tozunu su ile karistirip iciyorum.

Calislarimi ise piramit sisteminde calisiyorum (12+10+8+6)
1.sette normal agirlik, 2. ve 3. sette agirligi artirip 2 sette de ayni agirlik calisiyorum, 4.sette agirligi tekrar artiriyorum. Haftaya ise yeni agirlik yani 2. ve 3. setin agirligina gore calisiyorum her hafta 2. ve 3. setin agirligina gore artiriyorum. Ornegin, 1.sette 10 kilo, 2. ve 3. sette 15 kilo, 4.sette 20 kilo, Haftaya 1.set 15 kilo, 2. ve 3. set 20 kilo, 4.set 25 kilo.. seklinde calisiyorum. Acaba dogrumu calisiyorum?

Simdi yemek konusunda da dedigim rahat degilim. Acaba protein yaninda karbonhidrat tozu kullansam bir sorun olur mu yoksa gonul rahatligiyla kullanabilir miyim? Hem kilo almak hem de kas yapmak acisindan. Cunku uzun ve zayifim. :) Lakin kullanabiliyorsam en iyi karbonhidrat tozu hangisini ve nasil kullanmami onerirsiniz?

Birde bana gece yatmadan once casein diye bir toz onerdiler. Bunun kullanmanin sakincasi var mi? Yani spor gunleri Protein + Karbonhidrat + Casein tozu, spor olmayan gunlerde Karbonhidrat + Casein tozu kullanabilir miyim?

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Boy: 1.90
Kilo: 82
Yas: 22
Omuz: 111
Gogus: 102
Kol: 29
Bel: 84
Basen: 94
Bacak: 65

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 4th 2012, 10:39

Bu forumda flexor hoca diye biri yok sen baska forumlarla karisdiriyorsun :).Protein tozu iyi guzelde karbonhidrat tozu dedigin gainere ve kaseine simdilik gerek yok.Gainer yerine bol kompleks karbonhidrat tuket kasein yerinede yatmadan 30dk-1 saat once beyaz peynir-lor yogurt tuketebilirsin.Bu arada gainerin kas gelisimiyle bir ilgisi yok icinde protein miktari dusuk sadece kilo aldirir.Programa gelince en iyisi sen devam et :).

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Mart 4th 2012, 11:50

Hahahahaha

Tarihin en buyuk gafini yapmis.

enqinn
Üye
Üye

Mesajgönderen enqinn » Mart 13th 2012, 19:51

Hangi akilli konuyu buraya tasidi. Kendince birseyler yaptigini zannediyor.

Kullanıcı avatarı
gundener
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen gundener » Mart 13th 2012, 21:40

kardesım konuyu bi bolumden bi bolume tasırsında sen baya baska foruma yazmıssın :) flexor u de bılıyorum baska bı sıtede yonetıcı bı arkadas ama o site bu site değil :)

Kullanıcı avatarı
Alhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Alhan » Ağustos 5th 2012, 02:20

boyuna göre kilon gayet iyi durumda gainer kullanman için hiç bir sebep yok zayıf gözükmenin sebebi belirli bir kas kütlenin olmaması oda zamanla oluşur bende optimum whey kullanıyorum başarılı bir ürün . kasein için çok erken /// ayrıca flexor hayatımda gördüğüm en bilge b.b dir magicarzouz buraya bişi yazmadan önce düşünmeni öneriririm

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir