Weight Gainer

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Adem Palta
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Weight Gainer

Mesajgönderen Adem Palta » Mart 5th 2012, 21:05

MultiPower Weight Gainer

evet arkdaşlar ben bu ürünü yeni gördüm hypermass değil bu weight gainer olarak geçiyo bayvitamin.com da

içerigi hakkında fikirleriniz neler sizce ne kadar dogru?
bide muscletech nitrotech protein tozuyla kombine etmek ne kadar mantıklı ?

* Kreatin, vitamin ve minerallerle desteklenmiş kaliteli karbonhidrat protein karışımı
* Bir porsiyonu 730 Kcal'den fazla
* %1 g'dan düşük yağ oranı
* Porsiyon başına 1,8 g kreatin

Hazırlama :
Yavaş Kilo Alanlar: 1 Porsiyon: 150 gr ürün (7 Yemek kaşığı) 400 ml süt içerisinde çözünecek. Hızlı Kilo Alanlar: 1 Porsiyon: 85 gr ürün (4 yemek kaşığı) 200 ml süt içerisinde çözünecek.

Tavsiye Edilen Kullanım :
Yavaş Kilo Alanlar: İlk hafta 1-3 shake. Daha sonra 4-6 hafta için en fazla günde 2 shake. Hızlı Kilo Alanlar: İlk hafta 1-4 shake. Daha sonra 4-6 hafta her gün 1 shake.

Önerimiz :
Yeterince kalori alımı önemli olduğu için Maksimum Weight Gainer'ı sadece egzersiz günlerinde değil, her gün içiniz!

Siz Hangi Gruptasınız?

Yavaş mı kilo alıyorsunuz, yoksa hızlı mı?

Temel olarak iki tip metabolizma vardır.

Bir çok insan çok hızlı kilo alabilir ve kas yapısı oluşturabilir. Bu gruptakilere soft gainer daha iyi bir tabirle easy ( kolay) gainer denir.

Diğer bir grup bu kadar kolay kilo atamayabilir. Bu gruptakiler şişmanlamadan gerçekten çok fazla yiyebilirler ama bu hard gainerler gerçekten çok zor kas yaparlar. Bu nedenle bu iki guruptakilerin diyet programlarının farklı olması gerekir.

Soft gainerler çok fazla karbonhidrat tüketmemeye ama artan miktarda protein desteği almaya dikkat etmelidirler. Bu gruptakiler tükettikleri karbonhidratların tam tahıl ekmeği, tam tahıl makarnası ve kahverengi pirinç gibi complex karbonhidratlar olmasına dikkat etmelidirler.

Hard gainerler, genellikle özenilecek gruptakilerdir, çünkü kilo almadan nerdeyse istedikleri her şeyi yiyebilirler ama atletik bir vücut elde edebilmek için kas yapısı oluşturulması gerekir. Bu ise güçlü bir şekilde artırılmış egzersiz programı ve düzenli kalori alımı ile elde edilebilir. Bunun için düzenli olarak egzersiz olmayan günlerde bile enerji değeri yüksek karbonhidratlı yiyecekler yenilmelidir. Bu ancak ilgili kilo aldırıcılar ve kreatin ürünleri ile mümkündür.

[img][img]http://img37.imageshack.us/img37/469/multipowerweightgainera.jpg[/img] [/img]

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 5th 2012, 21:09

Bulk dönemi icin guzel biseye benziyor nitrotech ilede kombine edebilirsin sorun olmaz derim ben.

Kullanıcı avatarı
Adem Palta
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Adem Palta » Mart 5th 2012, 21:18

güzel bişeye benziyor evet ama bi bilgimiz yok :) içerik biraz abartı gibi geldi bana ama kullanan falan varmı acaba yada içerik hakkında fikri olan söylerse sevinirim

MuhammedTaha
VIP
VIP

Mesajgönderen MuhammedTaha » Mart 5th 2012, 21:20

Kullanan varsa eğer bilgilendirirse çok iyi olur.Ben çok zayıf ve çok zor kilo alan birisiyim.Bir tane gainer alıcam ama hangisini alacağıma karar veremedim.

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 5th 2012, 21:24

Sart degil bunlar muhammed bosa para harcama derim böyle seylere bol makarna pirinc tuket bak nasil kilo aliyorsun he dersinki bende para bol dert degil benim icin ozaman tamam

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Mart 5th 2012, 22:07

S2 bekle, 3-4 ay sonra geliyor. O zamana kadar da ana besin sistemini biraz daha oturtmuş olursun.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=19312

Kullanıcı avatarı
Adem Palta
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Adem Palta » Mart 5th 2012, 22:15

Evet s2 benim de aklımda aslında

MuhammedTaha
VIP
VIP

Mesajgönderen MuhammedTaha » Mart 23rd 2012, 17:00

Juniorarnold yazdı:Sart degil bunlar muhammed bosa para harcama derim böyle seylere bol makarna pirinc tuket bak nasil kilo aliyorsun he dersinki bende para bol dert degil benim icin ozaman tamam

Haklısın ama çok fazla makarna ve pirinç tüketemiyorum.Hele pirinç hiç tüketemiyorum.

Kullanıcı avatarı
Alhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Alhan » Ağustos 5th 2012, 02:23

kilo almak istiyorsan pirinç ürünleri vazgeçilmezin olmalı özelliklede makarna // makarnanın besin değerlerine gogledan bir bak istersen

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Ağustos 7th 2012, 16:56

Makarna durum buğdayından yapıldığı için. deri altındaki suyun atılmasında sorun cıkarıyor. pirinc tüketmek daha mantıklı. Tabi definasyon kaygısı yoksa bu durum gecerliliğini yitirir.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir