Kararsız kaldım hangi kilo aldırıcıyı kullanmalıyım

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 9th 2013, 06:09

ihsan fikircioglu yazdı:Merhabalar Edip hocam ve Cüneyt hocam.

ürünleri tek başına kullanınca zaten alınacak verim ile güzel bir diyetle kullanıldığında alınacak verim farklı olur sizin de bildiğiniz gibi, ki zaten ürünü alıp rastgele kullanacağımı düşünmemişsinizdir diye düşünüyorum.

kullandığım ürün zaten 5.44 kglık bir üründü. doğal olarak ürünün ağırlığından fazla almamış oldum ki genelde dymatize 5kglık tercih ediliyor yanlış bilmiyorsam.

bu linkten görebilirsiniz kendiniz de ürün firmalarda genelde bu şekilde satılıyor;

http://www.bayvitamin.com/index.php?do= ... bels=348-3

Cüneyt hocam kutuyu yutmayı hiç düşünmemiştim. bir dahaki sefere denerim bu dediğinizi. işe yararsa da devrim yapmış oluruz :)

herkese iyi forumlar.

eger yazdigin eksikse yanlis anlsilma cikiyorsa, tepkilerede bozulmiycaksin yazilarini acikliyici yazarsan kimsede sana tepki gostermez kutuyu yutuyorda demez !!! mucizede demez !!! beynini okuyacak halimiz yok yazarsan detayli bizde okur baska sayfaya geceriz bir kutu supplement aldim 3 kilo kazandim yazarsan ustteki yazilarimizi anlayisla karsilayip hatani anlayip guzelce duzeltir devam edersin sen birde alinmissin birde uste cikmissin :)

ki bu yazdiginda agarip bir ayda 6 kiloya yakin gainer kullanmissin ektomorf sun diye hatirliyorum gene sadece bu urunu bir ayda bitirmis olsan dahi 3 kilo alman cok zor. Belkide yaninda 20 kiloda pirinc tuketmis 30 kiloda et yemissen olabilir gene bilgi eksik kisaca.Ektomorflar kusana kadar yeseler ayda 3 kilo buyuk rakamdir onlar icin baska yorum yok okuyan yapsin artik yorumu

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Mart 9th 2013, 15:58

@ShinyStone; ürün 16 servis zaten. lütfen bu soruları sormadan önce ürünün supplement facts bölümüne bir göz atın.

@Edip Toçsoy;

Dymatize süper mass gainer 5.5kg, hardline pro gainer 4.5kg , muschle tech mass tech 2.2kg birde son zamanlarda duyduğum bsn true mass tabi bide optimum nutrition serious mass var duyduklarım arasında.

ilk mesajdaki ürünler arasında ben dymatize 3kg diye bir ürün görmüyorum. o yüzden 3kg diye normalde düşünülmesi ve o şekilde cevaplar verilmesi asıl garip oldu hocam. bilgi eksikliği varsa yazdığıma verilen cevaplarda bu bilgi eksikliği var. o bilgi eksikliği de 3kg super mass gainer satılmaması şu an bilinen yerlerde. bayvitaminde de yok gördüğünüz üzere hocam.

Beynimi değil araştırıp okursa insanlar daha iyi bir sonuca varırlar zaten :)

Ayrıca bana mümkünse dymatize super mass gainer ürününü 2-3kg satan "düzgün" bir firma gösterebilir mi bilen birisi acaba Türkiye'de bilmiyorumdur belki denk gelmemişimdir?

Ben google da bulamadım.

ürünün üzerinde bile yazar dietle tüketildiğinde yararlı olacaktır.tek başına besin ihtiyacını karşılamaz diye. onu da beceremeyen zaten bir kazanç beklemesin bu tarz ürünlerden. çay sigara yapıp gainer kullanacaksanız kullanmayın daha iyi. paranız cebinizde kalır.

kırılma gücenme yok hocam benden yana. herkesin yeri ayrı. öyle anlaşılmasın.

kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 9th 2013, 20:48

dymatize hic beyenmedigim bir marka oldugu icin acikcasi ilgilenmiyorum kutularinin 3 mu 5 mi olduguna dymatize kullananlar her zaman sikayetcidir bu bana bu marka icin yeterli arastirma anlamina geliyor urun arkasi onu basi yazisi resimleri beni ilgilendirmez ben kullanan gercek tuketiciden alirim bilgiyi dymatize kanada da tutulmadi beyenilmedi

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Mart 11th 2013, 13:20

Yorumlar ve ilginiz için hepinize teşekkür ederim. peki son bi soru acaba bu gaineri almasamda 1.5 2 ay gibi bi süre beslenmeme aynı şekil devam etsem yani pilav makarna tavuk eti haşlanmış patates yumurtalar peynirler vs biliosunuz ztn düzenli beslenme ve bol karbonhidrat.. bu süreyi atlattıktan sora Muschletech nitro tech hardcore + Gaspari Nutrition Amino Max 8000 alsam nasıl olur sizce hangisi daha mantıklı kilom şuan 70e yakın boy 1.80. 2 haftadr yaptğm beslenme taktiklerinin faydasını görmeye başladım gibi :)

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Mart 11th 2013, 15:18

Amac önce dieti cozmek olmali zaten. Gainer dedigimiz urun gunluk yeterli karbonhidrati yemeklerden alamadigimiz zaman kullanmaya ozen gostermemiz gereken bir urun. Yani gunluk kilo basi 2-3 gr karbo aliyorsan gainera gerek yok. Sahsen iki uc aydir gainera gerk bile duymuyorum. Karbo ve protein hesabin yap ona gore yolunu ciz..

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mart 11th 2013, 23:06

Gainer hiç kullanmam desem yeridir fakat geçen yaz Ctyrosport- Monster Mass kullanmıştım çok güzeldi tavsiye ederim :) çikolatalı mmmmmmm :)

Resim

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Nisan 15th 2013, 08:45

optimum ve bsn gainerlar iyidir tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Nisan 15th 2013, 22:20

ewet monster mass bende kullandım tuna hakikatten çok güzel zaten çikolatalıya karşı zaafım var
bide ben o ürünün içine 1 kiloya yakında nesquik boşaltıyorum tadı dahada güzelleşiyor

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Nisan 18th 2013, 09:54

kilo aldırıcı yani gainerlar hacim döneminde çok işe yarıyor, amaç kas yapmaksa bulkdanda korku yoksa müthiş işe yarıyor gainerlar

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir