Kararsız kaldım hangi kilo aldırıcıyı kullanmalıyım

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Nitr0 » Mart 8th 2013, 16:47

Dymatize nin 5.5 kg olan kutularida var, mesajinda belirtmemis ihsan fikircioglu ama 5.5kg lik kutu ise, düzenli kullanimda 3 kg alinmayacak bir kilo degil, arkadaslarimdan biliyorum.

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Mart 8th 2013, 19:20

Zaten gainer alanlar genellikle 5 kg lik aliyorlar sonucta uzun vade kullanimi gerekli. Ben optimum serious mass kullandim buzamana kadar en cok tat olarak ve karisim olarak gayet iyi. Tr deki fiyati hakkinda bir bilgim yok tabi.
Ihsanin yorumuna gelince gayet iyi bir beslenmeyle 3 kilo alinabilecek bir kilo.
Sahsen ilk kullandigim gainerda ve uyguladigim dietle bir ayda 11 kilo almistim. Tabi buna genetik faktorleride etkilemek gerekir.
Gerekirse kutuyuda mixerden gecirip ogutebiliriz:)

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Mart 8th 2013, 19:40

hepinize teşekkür ederim gaineri alma sebebim çok çabuk kilo alamıyorum ve şöyle düşünün o kadar zor kilo alıyorum ki günlük öğünümü kaçrym hemen tartıya yansıo ^^ bundan 1 yıl önce hatta biraz daha fazla eylül ayları gibi spora başladım tabi ozamanlar 60 kilo idim ama kafaya acayip koydum ve çok dsiplinli bi şekilde tam 10 11 ay kadar bi süre spor yaptm tabi arada okul yüzünden 1 yada 2 haftalık açıklarım oldu. ilk başladğmda 60 kiloydm 3 ay sporumu yaptktan sora protein tozu aldm (whey) bu arada kesinlikle beslenmemede dikkat ettim. yaza doğru kreatin monohydrat aldm yine aynı ürünün ve sporu haziran 25i gibi braktm ve o günkü kilom 76ydı. yani çok iyi bi ilerleme kat ettiğimi düşünüorm. yaz boyu spor yapamadm okullar başladı yine yapamadım çünkü kamplar fln araya girdi düzenli başlayp bozmak istemedim çünkü. şimdi 1 ay önce tkrar başladım 68 kilo civarındaym şuan ve vucudumda yağ yok denecek kadar az boyum 1.80. gainerı ise uzun vade olarak düşündüğüm için 5.5kg yada 4.5 kg iyi gibi gelio ama karar veremedim bu markalarda. sonuçta 2.2kg alsam bunlar çok az dayanıcak nerdeyse 20 günde biticek ve her ay alabilme gibi durumum yok. tkrar yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim hepinize :)

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Mart 8th 2013, 19:50

Gainer konusunda sadece optimum kullandim. Onu gecelim sunu soylemek daha mantikli sadece en uygunu hangisiyse onu al. Gunluk karbonu al yiyeceklerdn gerisi kolay. Gainer sadece destekci biliyorsun zaten

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Mart 8th 2013, 19:57

kesinlikle, ztn beslenme olmaz ise imkanı yok. teşekkür ederim yorumun için biraz daha şekillenmeye başladı şimdi :)

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Mart 8th 2013, 20:00

Rica ederim bildigimiz seyleri paylasmaya calisiyoruz.
Zaten gainer konusunda belirli urunler var. Dedigim gibi en uygunu hangisiyse bu markalar icinde onlari almaya calis.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Mart 8th 2013, 20:53

Merhabalar Edip hocam ve Cüneyt hocam.

ürünleri tek başına kullanınca zaten alınacak verim ile güzel bir diyetle kullanıldığında alınacak verim farklı olur sizin de bildiğiniz gibi, ki zaten ürünü alıp rastgele kullanacağımı düşünmemişsinizdir diye düşünüyorum.

kullandığım ürün zaten 5.44 kglık bir üründü. doğal olarak ürünün ağırlığından fazla almamış oldum ki genelde dymatize 5kglık tercih ediliyor yanlış bilmiyorsam.

bu linkten görebilirsiniz kendiniz de ürün firmalarda genelde bu şekilde satılıyor;

http://www.bayvitamin.com/index.php?do= ... bels=348-3

Cüneyt hocam kutuyu yutmayı hiç düşünmemiştim. bir dahaki sefere denerim bu dediğinizi. işe yararsa da devrim yapmış oluruz :)

herkese iyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
Emrah DEDE
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Emrah DEDE » Mart 8th 2013, 23:46

ihsan fikircioglu yazdı:Merhabalar Edip hocam ve Cüneyt hocam.

ürünleri tek başına kullanınca zaten alınacak verim ile güzel bir diyetle kullanıldığında alınacak verim farklı olur sizin de bildiğiniz gibi, ki zaten ürünü alıp rastgele kullanacağımı düşünmemişsinizdir diye düşünüyorum.

kullandığım ürün zaten 5.44 kglık bir üründü. doğal olarak ürünün ağırlığından fazla almamış oldum ki genelde dymatize 5kglık tercih ediliyor yanlış bilmiyorsam.

bu linkten görebilirsiniz kendiniz de ürün firmalarda genelde bu şekilde satılıyor;

http://www.bayvitamin.com/index.php?do= ... bels=348-3

Cüneyt hocam kutuyu yutmayı hiç düşünmemiştim. bir dahaki sefere denerim bu dediğinizi. işe yararsa da devrim yapmış oluruz :)

herkese iyi forumlar.

ihsan,

peki 5.44 kg ne kadar zamanda bitirdin bilgi verebilir misin ?

teşekkürler

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Mart 9th 2013, 00:07

1 aydan kısa sürdü.

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Mart 9th 2013, 02:29

benimde şuan aklıma yatan dymatize super mass gainer var 5.4kg olan. içerik olarakda baya iyi ancak 1aydan kısa sürmesi biraz enterasan deil mi sanki bana çok hızlı tüketmişsiniz gibi geldi :)

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir