Ectomorph vücut tipi için gainer tavsiyesi

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

lamprd
Yeni Üye
Yeni Üye

Ectomorph vücut tipi için gainer tavsiyesi

Mesajgönderen lamprd » Nisan 26th 2013, 03:50

Merhaba. Bn yaklaşır 3senedir fitness yapıyorum. Bu spora kilo alma amacıyla başlamıştım.başladığımda 60 kiloydum.şuanda boyum 184 kilom 73.
bu ağır tempolu çalışma ve beslenmeyle buraya kadar getirdim ama artık doğal yoldan kilo almakta zorlanıyorum hala hedefime ulaşamadım.pilav tavuk yemekten gına geldi.etlenemiyorum bir türlü kemiklerim ince hala zayıf görünüyorum.
dışardan takviye almaya karar verdim.araştırdığıma göre gainer kullanmam gerekiyormuş.mass ve weight gainerların farkı nedir ve bana gainer tavsiyesinde bulunup nasıl kullanacağımı anlatır mısın ?
şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Re: Ectomorph vücut tipi için gainer tavsiyesi

Mesajgönderen MettÇK » Haziran 20th 2013, 14:30

lamprd yazdı:Merhaba. Bn yaklaşır 3senedir fitness yapıyorum. Bu spora kilo alma amacıyla başlamıştım.başladığımda 60 kiloydum.şuanda boyum 184 kilom 73.
bu ağır tempolu çalışma ve beslenmeyle buraya kadar getirdim ama artık doğal yoldan kilo almakta zorlanıyorum hala hedefime ulaşamadım.pilav tavuk yemekten gına geldi.etlenemiyorum bir türlü kemiklerim ince hala zayıf görünüyorum.
dışardan takviye almaya karar verdim.araştırdığıma göre gainer kullanmam gerekiyormuş.mass ve weight gainerların farkı nedir ve bana gainer tavsiyesinde bulunup nasıl kullanacağımı anlatır mısın ?
şimdiden teşekkürler

''bsn true mass'' diyorum. dünyanın en zor kilo alan insanı bendeniz' e 1 kutuda 1 kilo aldırdı sana daha fazla aldırır bence... ha bi de ''iskelet'' abimizin makalelerini ve tüyolarını daha önce okumadıysan eğer direk ona yönelmeni tavsiye ederim...

Kullanıcı avatarı
-Skrillex-
Üye
Üye

Mesajgönderen -Skrillex- » Haziran 20th 2013, 17:03

Valla bende pro gainer kullanmıştım bir abim memnun kalmayınca bana verdi 2,5k kalmıştı kullandım 3 kg gibi bişey aldım ürün bitince hacim falan söndü gereksiz bir ürün bence. onun yerine yarım litre süte 1 muz bal yulaf 4 yumurta akı yap aynı şeye denk geliyo..

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Temmuz 1st 2013, 15:07

bildiğim kadarıyla yanlış bilgilendirmek istemem mass gainerlar kütle arttırmaya yöneliktir yani direk göbek olarak değilde üst bölgeler kas olarak kilo alırsın tabi iyi bi spor ile. weight gainer ise direk kilo aldırmaya yönelik belli oranda yağ da alıyosun fakat bunda daha hızlı kilo alıyosun. tavsiyem dymatize süper mass gainer kullanman içeriği çok iyi bence. kendim besyo öğrencisiym bu konularada baya meraklıyım arkadaşıma önermiştim aldı. düzensiz beslenme ile 6 kilo aldı bide sigarada kullanıo. ecto yapıya sahipti.. yani anlıcağın baya zayıf 55 kiloydu boy 1.80 ve vardiyalı işte çalışıodu uyku düzeni yok anlıcağın. ona bile 6 kilo aldrdysa sanada iyi bi beslenme ve güzel bi spor ile dahada iyi aldırır.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir