Hangi ürünü kullanmalıyım?

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 1st 2013, 17:26

Arkadaslar en onemli seyi soylemeyi unutmuslar
Kilo almakla vermek arasindaki tek nokta kalori dengesidir.
Alman gerekenden fazla kalori almadigin fuzgun uyumadigin middetce neyaparsan yap kilo alamazsin.
Cok yemek yemekte dogru degil ne yedigini bilmek onemli. Forum icindeki ectomorflar icin bircok kez anlattik arastirirsan nasil kilo alicagini ogrenmis olursun. Merak ettiklerin olursa detaylarini paylasabiliriz.

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 18:56

@Serder_esp

Neden agresif cevap veriyorsun? Bu ürünlerden birini denemek istediğimi ancak hangisi ve nasıl kullanmam gerektiği konusunda tavsiye istedim. Hepiniz beni beslenerek kilo alma tavsiyesinde bulundunuz, teşekkürler. Ancak söylediğim gibi yemek yerken çok seçiciyim herşeyi yemiyorum ve çok fazla yiyemiyorum. Elimden geldiğince denedim başaramadım. Beslenerek doğru düzgün kilo alabilsem niye gidip bir ton para veriyim bu ürünlere? Beceremiyorum ki hepinizden yardım istedim.

@Göksel Demircan
Elimden geldiğince bir okuyarak bilgi edinmeye çalışıyorum örneğin I Will Be Back söylemeseydi vücut yapıları hakkında bir bilgim yoktu. Şimdi 3 tip olduğunu ve genel özelliklerini az çok biliyorum. Beslenme düzenlerini araştırdım ne yenilmesi gerektiğini veya tavsiye edildiğini. Hatta bazı benim gibi zayıf olup sonrasında beslenme programları ve spor ile muazzam vücutlara sahip olan kişilerin yazılarını okudum. Dediğim gibi yemeklerde çok seçici birisiyim bu yüzden herşeyi yiyemiyorum. Yememi tavsiye ettikleri şeylerin çoğunu tüketmiyorum. Bu yüzden ısrarla ek ürünleri araştırıyorum. Söylediğim gibi yemek yiyip bir düzen şeklinde ilerlemeyi becerebilsem zaten bu şeylere başvurmam.

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Ekim 1st 2013, 19:04

kilo aldırıcı tabir edilen gainer lardan kullanmanı tavsiye ederim.Marka olarak gnc den çok daha iyi markalar var iyi araştır

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 19:11

Tekrar belirteyim yanlış anlaşılma olmasın. Ben yemek yiyemiyorum çok fazla çünkü patlayacak gibi oluyorum belli bir yerden sonra ağzımdaki lokmaya çiğneyemiyorum bile. Sık sık azar azar da denedim aynı şey. Meyve ve kuruyemiş bol tüketiyorum. Yiyerek kilo alabilseydim daha doğrusu doğru düzgün yiyebilseydim istediğiniz tavsiye ettiğiniz her şeyi yerdim. Bunu beceremiyorum. Kaldı ki 2 haftadır uğraşmıyorum bunun için, birkaç senedir elimden geldiğince sıkça yemeye çalışıyorum. Evet ne kadar kalori tüketmem gerektiği konusunda bir fikrim yoktu hala da yok ancak çok fazla yiyemediğimden dolayı doğru şeyleri bile yesem illaki normalde yediğimden daha fazla yemem gerekecek. Bunu beceremeyince de belki bir yardımı olur diye bu tür şeyler denemek istiyorum. Yoksa kendi başıma becerebilseydim niye 200tl bu ürünlere vermek için tavsiye isteyim.

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 19:13

murat tahan yazdı:kilo aldırıcı tabir edilen gainer lardan kullanmanı tavsiye ederim.Marka olarak gnc den çok daha iyi markalar var iyi araştır

Peki Türkiye'de bulabileceğim uçuk fiyatlı olmayan bir ürün tavsiye edebilir misin? GNC ürünleri 200tl civarı bu ayarda birşey olursa 200-250tl gibi alabileceğim birşey olur.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 20:05

zaten gainer lar 150-250 tl arası değişiyor?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 1st 2013, 20:23

Yemek yemek yemek yemek ,

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 20:32

@KiloProblemli

Bu ürünler hakkında pek bir bilgim olmadığında emin olamadım şimdi 300-400tl fiyata birşeyler vardır falan diye öyle yazdım. ^^

@muscledude
Yiyemiyorum yiyemiyorum yiyemiyorum yiyemiyorum. :P

Ektoformlar hakkında okuduklarımla bire bir örtüşüyorum. Kilo almak kabus gibidir yazıyor, pek farklı hissettiğimi söyleyemem kabus gibi.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 1st 2013, 21:29

Zaym1n yazdı:@KiloProblemli

Bu ürünler hakkında pek bir bilgim olmadığında emin olamadım şimdi 300-400tl fiyata birşeyler vardır falan diye öyle yazdım. ^^

@muscledude
Yiyemiyorum yiyemiyorum yiyemiyorum yiyemiyorum. :P

Ektoformlar hakkında okuduklarımla bire bir örtüşüyorum. Kilo almak kabus gibidir yazıyor, pek farklı hissettiğimi söyleyemem kabus gibi.

dostum kusura bakma ama yiyemiyorum demen beni çok kızdırdı bende ectomorfum üstelik midemden ciddi anlamda hastayım ve hastalığımın çaresi yok... buna rağmen yiyorum eziyetle... Ayrıca vg ile uğraşıp vücudumu düzene sokmaya çalışıyorum. Eğer sende aynaya baktığında halinden memnun değilsen; ya bu deveyi güdecen ya da iskelet gibi gezecen agaaa. (Kırıcı olduysam affola)

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 1st 2013, 21:59

Bende bu spora ectomorf oldugum icin basladim 50 kilo ile. Suan 75 kiloyum. Maximum basarabildigim 30kilo almakti. Tabi yaglanma olduktan sonra diete girip 10 kilo verdim ve yeniden ustune yukleme yaptim.
Ancak bu devre suresince ve oncesindede duzenli bir beslenme edindim. Spora basladigimda gainerla berabe basladim.
Sana tavsiyem sudur kendi itledigim yol.
Vitamin takviyesi
Balik yagi
Gainer urunu olarak optimum serious mass kullandim. Gayet iyi bir urundur arastirabilirsin. Bazi ecto arkadaslarim dymatize gainer kullandilar memnunlar.
Sitede bulunan byvitaminden destek alabilirsin bu konuda ancak vitamin konusunu atlamamak lazim cok muhim.
Gun icerisinde pek onermesemde sucuk salam kasar gibi kalorisi yuksek besinler tuketebilirsin.
Ayrica ek olarakta dogal yag alimi onemli nedir bunlar; findik fistik ceviz vb. 100gr veya 50 gr kadar.
Simdilik soyleyebilecegim bunlar sana destek olabilir.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir