Hangi ürünü kullanmalıyım?

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Zaym1n
Üye
Üye

Hangi ürünü kullanmalıyım?

Mesajgönderen Zaym1n » Eylül 30th 2013, 23:31

Merhaba arkadaşlar

Şimdi kısaca amacımdan ve kendimden bahsediyim. Uzun bir iskelet hayal edin 195 boyunda 70 kilo yaş 18. Bebekliğimden beri zayıfım ve birkaç senedir kilo almak için aşırı bir çabam olmasa da uğraşıyorum.

Bir dönem forumlarda gördüğüm basit tavsiyeleri denedim örneğin 2-3 ay boyunca bol yağlı makarna ve kırmızı et veya tavuk eti ile beslendim olabildiğince sık bunun dışında ekmeği bol tüketmek ve benzeri şeyler denedim kaldı ki 1-1.5 senedir sporda yapmıyorum sadece pc başında oturuyorum yani fiziksel bir aktivitem olmamasına rağmen kilo almıyorum. Yani bunların gram etkisi olmadı belki ben beceremiyorumdur. Ancak şuna eminim yiyerek kilo alabilecek birisi değilim.

Daha önce spor yaptım 4-5 sene basketbol oynadım. Şimdi bu hafta veya gelecek hafta bir spor salonunda vücut geliştirmeye başlıycam ancak tabikide kilo almam gerek. GNC ürünlerini tavsiye etti spor salonundaki hoca, sizin tavsiyenizde bu olur mu olursa tavsiyenize göre internet sitesinden sipariş edip kullanmaya başlıycam.

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: Hangi ürünü kullanmalıyım?

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 30th 2013, 23:44

Zaym1n yazdı:Merhaba arkadaşlar

Şimdi kısaca amacımdan ve kendimden bahsediyim. Uzun bir iskelet hayal edin 195 boyunda 70 kilo yaş 18. Bebekliğimden beri zayıfım ve birkaç senedir kilo almak için aşırı bir çabam olmasa da uğraşıyorum.

Bir dönem forumlarda gördüğüm basit tavsiyeleri denedim örneğin 2-3 ay boyunca bol yağlı makarna ve kırmızı et veya tavuk eti ile beslendim olabildiğince sık bunun dışında ekmeği bol tüketmek ve benzeri şeyler denedim kaldı ki 1-1.5 senedir sporda yapmıyorum sadece pc başında oturuyorum yani fiziksel bir aktivitem olmamasına rağmen kilo almıyorum. Yani bunların gram etkisi olmadı belki ben beceremiyorumdur. Ancak şuna eminim yiyerek kilo alabilecek birisi değilim.

Daha önce spor yaptım 4-5 sene basketbol oynadım. Şimdi bu hafta veya gelecek hafta bir spor salonunda vücut geliştirmeye başlıycam ancak tabikide kilo almam gerek. GNC ürünlerini tavsiye etti spor salonundaki hoca, sizin tavsiyenizde bu olur mu olursa tavsiyenize göre internet sitesinden sipariş edip kullanmaya başlıycam.

Bence şöyle 3 ay kadar ek besin yani suplement kullanmadan vücut geliştirme yap günlük beslenmenle idare et.Protein içeren komplex karbonhidrattan oluşan öğünler yap ve bol bol yemek ye çünkü anladığım kadarıyla ektomorf bir yapın var.Şu 3 ay bir geçsin sende bu arada beslenme ve vücut geliştirme anlamında forumdaki makale ve konulara göz at kendini geliştir.Başarılar...

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 12:50

Söylediğim gibi sık sık yemek yemeye çalışıyorum son 2 senedir. Ancak ne yediğim yemeği fazla yiyebiliyorum ne de sık sık yemek yiyebiliyorum. Çok zorladığım zamanlarda oldu ancak kilo almayı başaramadım. Ayrıca şuan ki aşırı zayıf halimle pek iyi bir gelişim olmaz diye düşünüyorum.

Yediğim şeyler genellikle artık ton balığı, kırmızı et, tavuk eti bazen fastfood. Yemek düzenimde iyi değil yani. Bu yüzden takviye amaçlı bu tür bir ürün kullanmak istiyorum. Bugüne kadar hep yemek ye alırsın gibi şeyler duydum koçlarımdan ve çevremdekilerden. Senelerdir en ufak bir değişim olmadığı için kullanmak istiyorum.

Hangisini ve nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz?

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ekim 1st 2013, 12:57

metabolizman hızlı çalışıyor demektir.dünyaları yesen de, dünyanın weight gainer'ını içsen de kilo alamazsın,ben de öyleydim.

Sonradan bu spora başladım,sert idmanlar yaptım, kasları büyümeye zorladım ve ideal kiloma ulaştım.

Kilo alacağım diye yağa ve aşırı karbonhidarata abanmana gerek yok.

Ben senin yerinde olsam , takır takır oblik ve abdominal çalışırım, 6 packin üstüne kas kütlesi inşaa etmeye bakarım.

Takviyeye gerek yok, gerçekten gerek yok.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 13:42

Ne guzel sen okadar yaga karbonhidrata aban spor yapma pc basinda otur ve bunlar sana kilo olarak donmesin (: hayalim diyebilrim kisaca

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 15:09

@Serdar_esp

Yinede denemek istiyorum weight gainer ürününü. Kilo aldıracağını düşünüyorum. Hiç bir yorumda görmedim kullanıpta kilo alamayan. Az da olsa etkisi olacaktır diye tahmin ediyorum. Ancak hangi ürünü kullanmalıyım onu bilmiyorum.

@KiloProblemli

Buda hiç güzel birşey değil kemik yığını gibi geziyorsun bide boy biraz uzun olunca göze daha çok batıyorsun.

Şimdi hangi ürünü satın almamı ve nasıl kullanma mı önerirsiniz? İnternet üzerinden alacağım için aldığım yerden pek bilgi alamam sanırım en azından böyle soru cevap şekilde bu yüzden tecrübe edenleriniz varsa yardımcı olmalarını rica edicem

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ekim 1st 2013, 15:27

:) sen idman yapmadıkça, kaslarını büyütmeye zorlamadıkça ben de kullanacağın şeylerin kilo aldırmayacağını düşünüyorum.çünkü benim gençliğimi tarif ediyorsun.

yok kafaya taktım inadım inat diyorsan. ek takviye'de serbestsin bütçene göre istediğini al kendin dene ve gör.aralarında pek bir fark yok.

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Ekim 1st 2013, 16:47

Evet bencede kilo almakta sıkı idman çok önemli. Yoğun antrenmanlar ile kaslarını büyümeye zorlamalısın ve bunuda besinler ile desteklemelisin. Sen kası zorlamadan besin aldığın zaman vücudun bunu kolayca yakıyor.

Ama kası büyümeye zorlayarak besin alırsan vücut ister istemez yakmadan önce kasları iyileştiriyor ve hem hacimsel büyümeye hemde kilo almana yardımcı oluyor.

Beslenmeni karbonhidrat destekli protein ağırlıklı yap. Abut cubur yeme, yaşın ilerleyince yakamazsın onları :)

Zaym1n
Üye
Üye

Mesajgönderen Zaym1n » Ekim 1st 2013, 17:07

Yiyerek kilo alamadığımı söyledim, değil abur cubur, kola veya benzeri şeyler sakız bile çiğnemiyorum. Özellikle dikkat ettiğim bir şey değil tabi, ancak tüketmiyorum bunları. En fazla birkaç haftada bir yediğim küçük çikolatalar vardır bunun dışında tamamı ile acıktığım zamanlar veya canım çektiğinde aklıma geldiğinde yemek yemeye çalışıyorum.

Yediğim yemekler söylediğim gibi ton balığı tavuk eti kırmızı et ve bazen makarna. Yani pek düzenli ve her ihtiyacı karşılayan bir beslenme düzenim yok.

Yine söylediğim gibi spora başlıyorum ağırlık çalışıcam tahminen haftanın 4 günü. Amacım becerebilirsem 90 kiloya çıkıp normal bir görünüme kavuşmak. Aman kaslarım dev gibi olsun şu kadar ağırlık kaldırayım gibi bir derdim yok en azından şuan için. Zaten öyle bir hedef koyabilmem için ilk önce insani ölçülere gelmem gerek. Bu yüzden bu tür ek takviyeler ile belki başarırım diye kullanmak istiyorum.

Daha önce balık yağı kapsüllerini denedim iştah açtığı söyleniyordu, iştah açıyor mu tam emin değilim ama biraz daha fazla yemek yediğimi hatırlıyorum. Yinede bir etkisi olmadı.

Sonuç olarak tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, tekrar edeyim senelerdir kilo almak için azda olsa çabam var internette bulabildiğim bilgileri tavsiyeleri okudum çoğunu denedim ya ben beceremedim ya bende etkili olmadı. Şuan bu ürünlerden birini denemeliyim diye düşünüyorum, bu yüzden aralarındaki farkları ve aşağı yukarı nasıl kullanmam gerektiğini söylerseniz sevinirim. Birde hangisini almamı tavsiye edersiniz.

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ekim 1st 2013, 17:24

Arkadaşım kilo almak için yapman gerekenleri sana özenle ,sabırla tek tek yazdık, istediğin supplementi alabilirsin de dedik.

Tenezzül edip dikkate almamışsın

Sen ancak supplementle bir yere varacağına kendinde saplantı haline getirip inandırmışsın.Normal besinle kilo alamıyorsan supplementin ne farkı var ?

Biz sana ne söylesek boş.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir