Weight Gainer Yanlış Şekilde mi Kullanıyorum?

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Zaym1n
Üye
Üye

Weight Gainer Yanlış Şekilde mi Kullanıyorum?

Mesajgönderen Zaym1n » Kasım 12th 2013, 23:38

Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 2-3 hafta önce vücut geliştirmeye başladım. Ancak boy uzun ve çok zayıfım 195 boy 70 kilo bu yüzden kilo almak için ürün tavsiyesi aldım bu forumdan ve diğer forumlardan ve bugün gidip optimum serious mass 2727gr aldım. Öncelikle tadı berbat değil ama güzelde değil.
Sormak istediğim sorular şunlar:
1-Satıcı 250ml ya da 350ml su doldur ve 1 ölçek toz at dedi. 250 mi 350 mi olduğunu hatırlamıyorum ne kadar su karıştırmalıyım?
2-Sabah öğle akşam ayrıca spordan 1 saat önce ve hemen sonra iç dedi. Bu hızla içersem 1 haftada biter bu koskoca gainer. 1 Ölçek içinden çıkan şeyin komple dolması anlamına geliyor değil mi?
3-Gördüğüm çoğu yazıda süt ile alınırsa kilo aldıracağı ancak amaç kilo almak değilse su ile karıştırılıp içilmesi gerektiği yazmış. Sütü zaten çok tüketmiyorum yani pek sevdiğim söylenemez ancak ılık ve bol şeker içebiliyorum. Böyle bir süt hazırlayıp içine weight gainer katsam olur mu dedim, satıcı su ile karıştırsan daha iyi olur dedi. Bu haliylede kilo alamaz mıyım? Ya da öncesinde 1 bardak süt içip hemen ardında su ile karıştırdığım weight gainer içsem aynı etkiyi gösterir mi?
4-Her içtiğimde midem bulanıyor dediğim gibi tadı berbat değil ama güzelde değil hele ki aşağı yukarı 1.5 küçük su şisesi kadar içince karnım şişiyor berbat hissediyorum. Bende mi bir hata var yoksa böyle mi hissetirmesi gerek ya da miktarda hata mı yapıyorum?
5-Son sorum çalkalamak içinde bardak benzeri birşey aldım weight gainerı aldığım yerden bunu ne kadar süre çalkalamam gerek 10 dakika uğraşıyorum çünkü. Bu süre normal mi yoksa boşa mı bu kadar uğraşıyorum? :D

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir