Mass Gainer aydınlatma

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

atligelin
Üye
Üye

Mass Gainer aydınlatma

Mesajgönderen atligelin » Mart 11th 2014, 15:27

öncelikle merhabalar 5-6 aydır fitness yapıyorum. başladığımda 74 kilo idim, şimdi 80 oldum fakat bi 10 kilo daha almam lazım boyum 193. malum vücut tipim ektomorf. günde 6 öğün falan düzenli bi şekilde ama gelişim durdu. üstüne "yağsız" bir kütle koymak istiyorum ayva göbeği vs istemiyorum. önceden dymatize kullandım biraz göbek yaptı. şimdi ise doğal yolla geldim buraya kadar. idmanlarım 1 saati geçmiyor. ve pramit şeklinde gidiyorum. "max ağırlık 12-10-8-6" şeklinde her bölge 3 hareket bilemediniz 4 hareket yapıyorum. yani anlıcağınız az hareket max ağırlık gidiyorum. ve düzenli uyuyorum.
bulgaristan da öğrenciyim.
1- hangi ürünü tavsiye edersiniz. "yağsız" bi kütle alımı.
2- antreman programı nasıl? bu şekil devam edeyim mi ?
3- kas ve kütle/ hacim artışı olarak yanına kombine edeceğim seçenekler nelerdir ?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Mart 11th 2014, 21:44

1 - Mass Gainer kullanmanı tavsiye ederim , ( Mass Gainer'lar daha çok complex carbonhidratlardan elde edilir ve dolayısı ile şeker oranı düşüktür ve protein oranı diğer gainer çeşitlerine göre çok daha yüksektir ) , Herhangi bir mass gainer işinize yarayacaktır , Örneğin benim tavsiyem , Mutant Mass veya MusclePharm İron Mass gibi

2 - Piramit yerine düz set girip tekrar sayısı aynı kalıcak şekilde ağırlık attırmadan kasa yedirerek yavaş yavaş yaparsan sen karlı çıkacaksın emin ol , piramit setler aslında çok abartılan bir sistemi bunun yerine aynı ağırlıkla ( tabiki zorlayacak ağırlık olacak ) düz setler şeklinde yapılsa adele çok daha iyi çalışır kanaatindeyim,

3 - Şuan için gerek görmüyorum

atligelin
Üye
Üye

Mesajgönderen atligelin » Mart 11th 2014, 22:33

1 - Mass Gainer kullanmanı tavsiye ederim , ( Mass Gainer'lar daha çok complex carbonhidratlardan elde edilir ve dolayısı ile şeker oranı düşüktür ve protein oranı diğer gainer çeşitlerine göre çok daha yüksektir ) , Herhangi bir mass gainer işinize yarayacaktır , Örneğin benim tavsiyem , Mutant Mass veya MusclePharm İron Mass gibi

2 - Piramit yerine düz set girip tekrar sayısı aynı kalıcak şekilde ağırlık attırmadan kasa yedirerek yavaş yavaş yaparsan sen karlı çıkacaksın emin ol , piramit setler aslında çok abartılan bir sistemi bunun yerine aynı ağırlıkla ( tabiki zorlayacak ağırlık olacak ) düz setler şeklinde yapılsa adele çok daha iyi çalışır kanaatindeyim,

3 - Şuan için gerek görmüyorum

yorumun için teşekkürler. fakat bulgaristandayım. weider mass 4000 hakkında düşüncen nedir ? yada odan da iyisi var mı ?

atligelin
Üye
Üye

Mesajgönderen atligelin » Mart 11th 2014, 22:48

yada serius mass *

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Mart 12th 2014, 06:58

Serious Mass Yeterli Olur , Weider MegaMass çok pahalı ancak bütçeni çok zorlamayacak ise tabiki weider mega mass al derim

atligelin
Üye
Üye

Mesajgönderen atligelin » Mart 12th 2014, 08:56

serious mass dan 12 kilo falan alabiliyorum iki tane büyük poşet...
Serious Mass Yeterli Olur , Weider MegaMass çok pahalı ancak bütçeni çok zorlamayacak ise tabiki weider mega mass al derim

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Mart 12th 2014, 11:28

atligelin yazdı:serious mass dan 12 kilo falan alabiliyorum iki tane büyük poşet...

Serious Mass Kullanmaya devam edin ve beslenme planınıza gereken önemi vermelisiniz.

Mutlu Sporlar dilerim...

atligelin
Üye
Üye

Mesajgönderen atligelin » Mart 12th 2014, 17:14

serious mass i nasıl kullanmamı önerirsin ? 12 kilo kadar alıcam.

atligelin demiş ki:  ‹ Se砛 ‹ Genişlet ›
Alıntı:  ‹ Se砛

Serious Mass Kullanmaya devam edin ve beslenme planınıza gereken önemi vermelisiniz.

Mutlu Sporlar dilerim...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Mart 12th 2014, 18:59

atligelin yazdı:serious mass i nasıl kullanmamı önerirsin ? 12 kilo kadar alıcam.

atligelin demiş ki:  ‹ Se砛 ‹ Genişlet ›
Alıntı:  ‹ Se砛

Mutlu Sporlar dilerim...

Antrenman yaptığınız Günler Sabah kahvaltıdan sonra , antrenmandan 1 saat kadar önce ve hemen sonra şeklinde.

Antrenman yapmadığınız günler ise sabah kahvaltıdan sonra ve öğle yemeğinden hemen sonra şeklinde yeterli olur.

atligelin
Üye
Üye

Mesajgönderen atligelin » Mart 12th 2014, 21:45

tam ölçek mi yoksa yarımşar ölçek mi ?
Antrenman yaptığınız Günler Sabah kahvaltıdan sonra , antrenmandan 1 saat kadar önce ve hemen sonra şeklinde.

Antrenman yapmadığınız günler ise sabah kahvaltıdan sonra ve öğle yemeğinden hemen sonra şeklinde yeterli olur.

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir