gainer konusunda yardım

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Temmuz 15th 2014, 15:19

mrwallace yazdı:önerileriniz benim için çok önemli gainerda bitti şuan karmaşalardayım. Bu tatilde büyük aşama kaydetmek istiyorum.

Aynı soruyu ilk soran arkadaşımız sen değilsin. Aynı soru defalarca soruldu, istedikleri cevap gelmeyince saldırganlaştılar ama biz yine de cevabımızı verelim,

Doğal gıdalarla kilo alamıyorsan, gainerla kilo alman mümkün değil. Bana soracak olursan gainer kullanmadım, doğru beslenince ihtiyaç duymadım ürün de bilmem.

Yaşın genç olduğu için Metabolizma hızın çok yüksek. Bu güzel bir şey aslında ... çatır çatır karın, adonis, obliklerini ortaya çıkarabilirsin. Eğer karşı cinse güzel gözükmek bu sporu yapmandaki amaçlarından biriyse seni temin ederim ki kızlar için bu kas grubu çok önemli :)
Dürüst olmak gerekirse benim de bu kas grubuna ağırlık vermemin sebeplerinden biri de budur :)

Diyetisyenler şayet bu sporla ilgili değilse bizim beslenme şeklimizi anlayamaz.Diyetisyenler genelde ''kilo''yu ''yağ'' zanneder, yağ oranı düşerken kas ve kilo artışını açıklayamazlar. Ben bu sebeple hiç bir diyetisyeni dikkate almadım.

Bundan önceki arkadaşa da söyledim tekrar söylüyorum. Gainer sana bir fayda etmeyecektir.Yok ben illa denemek istiyorum diyorsan bütçene uygun hangi marka varsa al ve dene, aralarında muazzam farklar olduğunu sanmıyorum. sonuçlarını bizimle paylaş...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Temmuz 16th 2014, 11:30

Şimdiki diyetisyenler hala bir kibrit kutusu kadar peynir mantığında gerisini siz düşünün :)

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Temmuz 16th 2014, 11:55

muscledude yazdı:Şimdiki diyetisyenler hala bir kibrit kutusu kadar peynir mantığında gerisini siz düşünün :)

Bir de doktorlara kalsak hiç bir spor yapamayacağız, onlara göre kibrit kutusu kadar peynir, kırmızı şarap, akşamları 35 dakika yürüyüş tamam mis. sağlıklı hayat...

Sonra 60 bin dolar dolusu çantayı dolandırıcılara teslim et...

losches
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: gainer konusunda yardım

Mesajgönderen losches » Haziran 17th 2016, 21:47

Kilo aldırıcı konusunda basit karbonhidratlardan çok kompleks karbonları tercih edersen eğer daha kaliteli şekilde kilo alır ürünü bıraktığında da yüzde olarak çok fazla kayıp yaşamazsın. Elite Labs var onu dene

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir