Yeni Dünya Rekoru bench-press Kenneth Sandvik

IFBB Profesyonel yarışlar ve yarışmacılar dan oluşan müthiş bir video arsiviniz mi olsun istiyorsunuz!!! O zaman Download etmeye baslayın!!!

Moderatör: murat tahan

mnet
Üye
Üye

Mesajgönderen mnet » Ağustos 4th 2006, 08:43

BEN KATILMIYORUM BENCE GÜÇ ÖNEMLİ.VÜCUDUM GÖZTERİŞLİ OLACAĞINA GÜÇLÜ OLAYIM DAHA İYİ.BİR ÇOK KİŞİ VG SPORUNU TÜRKİYEDE HAVA ATMAK VE GÖSTERİŞ İÇİN YAPIYOR.VÜCUDUN GÖSTERİŞLİ OLACAK BİDE BİRİSİNDEN DAYAK YEDİĞİNİ DÜŞÜN.NE BİÇİM OLUR DEĞİLMİ.BENCE GÜÇ ÖN PLANDA.

Burak Gençoğlu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Burak Gençoğlu » Ağustos 8th 2006, 10:17

Ne diyelim helal olsun adama sonuçta her rekor zordur ki rekor olmuştur.

Cem Özmen
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Cem Özmen » Ağustos 14th 2006, 10:43

arkadaşlar herkezin bir spor seçimi var .buna saygı duymak gerekir...bir çok insanda biz vücutçuları beyenmiyo...noolmuş yani...sizin bizim amacımız görüntüdür..hatta güçten önce görüntüdür..bunun aksini iddia eden adam ancak ağırlık kaldırıyodur podyum yarışmacısı diildir o..biz önce görüntüye onun yanında kuvvete önem veririz..zira kuvettimiz arttıkça görüntümüzde dolaylı yoldan değişecektir...ama bu adamlar için önemli olan güç..dövüşçülerin içi dövüş..hepsi ayrı kendi içinde beğımsız..kimseyi yargılamamak lazım..sonra sizi de yargılama hakkı yaratırsınız

Burak Gençoğlu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Burak Gençoğlu » Ağustos 14th 2006, 12:25

Güç - BB hakkında bir makale yazmıştım isteyen oraya baksın.

mnet
Üye
Üye

Mesajgönderen mnet » Ağustos 15th 2006, 15:08

ben mesala 70 kiloyum bencpresde 90kg x 8 3 set yapıyorum.Ama gel görki vücudum pek yok.Güç var ama görüntü yok.

“Download Videolar Arsivi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir