videoları nasıl dovload edebilirim

IFBB Profesyonel yarışlar ve yarışmacılar dan oluşan müthiş bir video arsiviniz mi olsun istiyorsunuz!!! O zaman Download etmeye baslayın!!!

Moderatör: murat tahan

yunus.bicakli
Üye
Üye

videoları nasıl dovload edebilirim

Mesajgönderen yunus.bicakli » Aralık 13th 2007, 16:32

okudugum acıklamada bir defaya mahsus video indirebildim ama ertesi günlerde ki denemelerime ragmen video indiremedim

indirmek istedigim video nun üzerine tıkla dıgımda karşıma file not found diye bir uyarı penceresi geliyor ne yapmalıyım

şimdiden teşekkürler

http://yunus.bicakli84.sitemynet.com/mrolimpia/

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Aralık 13th 2007, 16:35

eger video youtube videosu ise buraya linki yaz, sonrada sta ....

http://vixy.net/

yunus.bicakli
Üye
Üye

Mesajgönderen yunus.bicakli » Aralık 13th 2007, 16:37

videonun you tube video su oldugunu nasıl anlayabilirim ki sayın sümer hocam

ayrıca çok teşekkür ederim

T-BAR
VIP
VIP

Mesajgönderen T-BAR » Aralık 13th 2007, 18:15

"tıklayıp indirmeden anında izleyebildiğimiz videolar" bölümünden bahsediyorsan eğer, linki tıkladıktan sonra çıkan video ekranına bi daha tıkla. o zaman seni video nun asıl olduğu yere yönlendirecek, eğer youtube videosu ise sana yeni pencere de o videoyu açacaktır.

Bu aşamadan sonra video indirmek için farklı programlara ihtiyacın var tabi. eğer bu programlara sahipsen rahatlıkla indirebilirsin. eğer bu programlar yok diyosan söyle yardımcı olurum elimden geldiğince...

yunus.bicakli
Üye
Üye

Mesajgönderen yunus.bicakli » Aralık 13th 2007, 18:24

T-BAR yazdı:"tıklayıp indirmeden anında izleyebildiğimiz videolar" bölümünden bahsediyorsan eğer, linki tıkladıktan sonra çıkan video ekranına bi daha tıkla. o zaman seni video nun asıl olduğu yere yönlendirecek, eğer youtube videosu ise sana yeni pencere de o videoyu açacaktır.

Bu aşamadan sonra video indirmek için farklı programlara ihtiyacın var tabi. eğer bu programlara sahipsen rahatlıkla indirebilirsin. eğer bu programlar yok diyosan söyle yardımcı olurum elimden geldiğince...

çok teşekkür ederim öncelikle ama direk indirmek için bilgi istiyorum indirmeden izlemek için degil ...

T-BAR
VIP
VIP

Mesajgönderen T-BAR » Aralık 14th 2007, 00:19

Verilen linklerin ustune tikladiktan sonra acilan sayfada alta iniyoruz free yazan secenegi seciyoruz,acilan yeni sayfada assagida size bir download ticket i veriliyor ve 30 dan geri saymaya basliyor ,geri sayim islemi bittikten sonra gene ayni sayfada beliren linke bastiktan sonra acilan ufak pencerede save(yukle)secenegini secerek bilgisayarimizda hangi bolgeye videoyu yuklemek istedimizi belirliyoruz ve ok tusuyla yuklemeyi baslatiyoruz.Yukleme islemi bitince videomuzu seyredebiliriz.

Videolarin bulundugu server her bir saat te bir video yuklemenize izin veriyor,her bir saatte bir yeni bir video yukleyebilirsiniz.

Nasil indiricen video anlatim

http://img184.imageshack.us/img184/2625/rapid9ty.swf

Edip Hoca bu şekilde tarif etmiş. Denedin mi?

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Aralık 14th 2007, 01:13

artık o kadar çok videoya ulaşabiliyoruzki sanırım benim gibi sende yakında indirmekten vazgeçeceksin.

yunus.bicakli
Üye
Üye

slm

Mesajgönderen yunus.bicakli » Aralık 14th 2007, 10:01

T-BAR yazdı:Verilen linklerin ustune tikladiktan sonra acilan sayfada alta iniyoruz free yazan secenegi seciyoruz,acilan yeni sayfada assagida size bir download ticket i veriliyor ve 30 dan geri saymaya basliyor ,geri sayim islemi bittikten sonra gene ayni sayfada beliren linke bastiktan sonra acilan ufak pencerede save(yukle)secenegini secerek bilgisayarimizda hangi bolgeye videoyu yuklemek istedimizi belirliyoruz ve ok tusuyla yuklemeyi baslatiyoruz.Yukleme islemi bitince videomuzu seyredebiliriz.

Videolarin bulundugu server her bir saat te bir video yuklemenize izin veriyor,her bir saatte bir yeni bir video yukleyebilirsiniz.

çok teşk ederim ama ben indirmek istedigim video nun uzerine tıkladıgım
da karşıma free yazan bir sayfa çık mıyor başka bir sayfaya yönlendiriliyorum

yunus.bicakli
Üye
Üye

Mesajgönderen yunus.bicakli » Aralık 14th 2007, 20:25

T-BAR yazdı:Verilen linklerin ustune tikladiktan sonra acilan sayfada alta iniyoruz free yazan secenegi seciyoruz,acilan yeni sayfada assagida size bir download ticket i veriliyor ve 30 dan geri saymaya basliyor ,geri sayim islemi bittikten sonra gene ayni sayfada beliren linke bastiktan sonra acilan ufak pencerede save(yukle)secenegini secerek bilgisayarimizda hangi bolgeye videoyu yuklemek istedimizi belirliyoruz ve ok tusuyla yuklemeyi baslatiyoruz.Yukleme islemi bitince videomuzu seyredebiliriz.

ABİ ÖRNEGİN KİNG KAMALİ NİN VİDEOLARININ HIÇBİRİSİNİ İNDİREMİYORUM SENİN VERDİGİN LİNKLERİ ÇOK RAHAT İNDİRDİM AMA DİGERLERİ İNMİYOR LÜTFEN YARDIM ET

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Aralık 14th 2007, 23:42

eger rapidshare de bir dosya ( film, muzik...) uzun bir süre kimse tarafindan indirilmemisse, bu dosya otomatik olarak siliniyor..... file not found....

“Download Videolar Arsivi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir