sustanon

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ocak 11th 2010, 08:46

sekyates sen bu konularda baya bilgilisin şu vit. B12 yide biraz açabilirmisin.b12 vitaminimi yoksa ...

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Ocak 11th 2010, 11:49

sekyates yazdı:bu cevap kesinlikle seni tesvik etmek icin degildir.
Sustanon kesinlikle tercih edilen steroidlerden degildir. 4 farkli ester oldugundan seviyeyi asla sabit tutmak mümkn degildir ve bu yüzden inis cikislari ve buna bagli riskleri fazladir. ayrica sustanon artik üretilmiyor. Türkiye eczanelerinde cok fake susta ile karsilastim. mutlaka kulanacaksan baska bircok alternatif var.

evet sustanon 4 farklı ester den oluştuğundan riski daha fazla,daha çabuk etki göstermeside kısa esterli testoteron taşımsından zaten,günleri ayarlanmazsa problem çıkarması muhtemel...

sadece bilgi için yazdım...

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Ocak 11th 2010, 11:58

ayrıca "sustanon yurtdışında popüler değildir" tesbiti doğru değil,aranan bir steroiddir ama kullanımı farklıdır,kullanım periyodu konusunda 2 görüş var (iniş-çıkışları dengelemek için),ve biraz daha ileri düzeyde kür yapanlar tercih eder (kullanım periyodundan dolayı)
bu periyodlar ne diye sormayın,kür örneğine girebileceği ve yanlış anlaşılmalara sebep olabileceği için yazmıycam,merak eden ve ingilizcesi yeterli olan arkadaşlar araştırıp bulabilir..
bilgilenmekten zarar çıkmaz ama kullanıma girmeyin...
steroid kullanmak sağlığa zarar verir...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ocak 11th 2010, 12:00

FROST sen kaç bakalım nereye kadar... benim elimden kurtuluşun yok bak yine yakaldım seni...PİCTURE diyorum.. :)

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ocak 11th 2010, 12:01

@biyologcem,

evet B12 vitamininden bahsediyorum. bende örnegin istah aciyor (istah kgibi bir sorunun yok ama...) ve kendimi cok iyi hissetmemi sagliyor. bana iyi geliyor. .. tavsiye ederim...yalniz igne seklinde olmasi sart... tabletlerden hicbir verim alamadim bugüne kadar...

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ocak 11th 2010, 12:35

sekyates yazdı:@biyologcem,

evet B12 vitamininden bahsediyorum. bende örnegin istah aciyor (istah kgibi bir sorunun yok ama...) ve kendimi cok iyi hissetmemi sagliyor. bana iyi geliyor. .. tavsiye ederim...yalniz igne seklinde olmasi sart... tabletlerden hicbir verim alamadim bugüne kadar...

eyvallah

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Ocak 11th 2010, 12:39

Yüksel Bayram yazdı:FROST sen kaç bakalım nereye kadar... benim elimden kurtuluşun yok bak yine yakaldım seni...PİCTURE diyorum.. :)

burda da mı yakaladın abi :)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ocak 11th 2010, 12:54

frost yazdı:
Yüksel Bayram yazdı:FROST sen kaç bakalım nereye kadar... benim elimden kurtuluşun yok bak yine yakaldım seni...PİCTURE diyorum.. :)

benden kaçış yok :) insan şu yaşlı abisini bukadar üzermi :) bir resim kadar kıymetim yokmu. :o

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Ocak 11th 2010, 23:13

Yüksel Bayram yazdı:
frost yazdı:

benden kaçış yok :) insan şu yaşlı abisini bukadar üzermi :) bir resim kadar kıymetim yokmu. :o

ne demek abi olur mu...şu an hoşaf gibiyim kaç aydır antreman,beslenme yok,ilk bugün yaptım idman,geçen seneki iyi zamanlardan kalan bi foto da yok hiç aklıma gelip çektirmemiştim,bi toparlayımda sonrasında bakarız,söz vermeyim de :)

FatihEzgi
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: sustanon

Mesajgönderen FatihEzgi » Şubat 12th 2017, 16:42

Merhaba arkadaşlar ilgilenen olursa eğer elimde sustanon ampul yerine susteron 250 mg ampul var. Daha büyük küre başlayacağım için bunları satmak istiyorum. 1 paketin içinde 10 adet ampul vardır. Ürün naspharma ürünüdür. Ulaşmak isteyenler için;

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir