CLENBUTEROL

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

KURTAL
Üye
Üye

CLENBUTEROL

Mesajgönderen KURTAL » Nisan 11th 2009, 16:19

CLENBUTEROL
Etkin Madde Clenbuterolhydroclorid (Clenbuterol)

GENEL BİLGİ;
Clenbuterol çok ilginç ve önemli bir üründür. Steroid hormonu değildir, aksine bir Beta 2 -Sempatikkomimetika'dır. Ama etki bakımından Steroidlerle karşılaştınlabilir. Winstrol Depot ve Oxandrolone kombinasyonu gibi Clenbuterol'de sağlam, kaliteli, yüksek değerli kas gelişimi sağlar. Bu güç artımı ile paralel gider. Clenbuterol ilk olarak anti - katobolizan etki yapar, yani proteinin kas hücrelerinden atılma payım azaltır, ve kas hücrelerinin büyümesini sağlar. Bu yüzden birçok atlet Clenbuterol'e ve bununla bağlanüh bir steroid tedavisine baş vururlar. Bu tedavi ortaya çıkan katabolizan dönemi atlatmak ve maksimum güç ve kas yapısına ulaşmak için yapılır. Clenbuterol'ün diğer bir etkisi de yağlan yakan bir etkiye sahip olmasıdır. Yağlan, vücut ısısını sağlamak için yakıcı madde olarak kullanılması için vücudu uyararak, vücut ısısını kolayca yükselttiği için Clenbuterol diyetsiz olarak bile yağ yakıcı bir etkiye sahiptir.
Clenbuterol profesyoneller için popüler bir yarışma ürünüdür. Yoğunlaştınlmış bir yağ yakımı LT-3 tiroit hormon ürünü Tiromel ile sağlanabilir. Yükseltilmiş vücut sıcaklığı sayesinde Clenbuterol anabolizan / androjen steroidlerin etkisini artunr. Çünkü proteinin özümlenmesi hızlandınlmıstır.

DOZAJ
Dozajlama vücut ağırlığına bağlıdır ve vücut sıcaklığının ölçümü sayesinde daha uygun bir şekilde yapılabilir. Genelde atletler günde 5-7 tablet, 100-140mcg alırlar. Bayanlara 80-100mcg/ gün yeterlidir. Önemli olan, kullanmaya ilk gün sadece bir tabletle, ve tablet sayısını istenilen maksimum dozajlamaya ulaşılana dek, günlük bir tablet arttırmaktır. Yağ yakımına ağırlık verilen veya güç ve kas yapısının dengeli ilişkisi amaç olarak belirlenen değişik kullanma şemaları olabilir. Kullanma süresi dengeli ilişkisi amaç olarak 8-10 haftadır.

YAN ETKİLER!
Clenbuterol hormon ürünü olmadığı için, anabolizan steroidlere özgü yan etkiler görülmez olası yan etkileri; rahatsızlık hissi, çarpına, tremor (hafif el titremesi), baş ağnsı, fazla terleme, uykusuzluk, olası kas krampları, yüksek kan basıncı ve keyifsizliktir.
Bu belirtiler geçicidir ve 8-10 haftadan sonra kullanmaya devam edilse bile kendiliğinden kaybolur.

KARABORSA FİYATI
Clenbuterol karaborsada çok yaygındır ve fiyatı her 0,02mg tablet için 1-2 Euro arasındadır. Alman eczanelerindeki fiyatı 100 tablet için 4O Euro'dur. Etkin madde Clenbuterolhidroklorid Avrupa'nın her yerinde reçeteye tabidir . Clenbuterol, en ucuz doğu blok ülkelerinde bulunmaktadır, fakat homojen değildir. Bu ürünün rağbet görmesine neden profesyonel vücutçuların kullanması ve ucuz olmasıdır. Bu ürün 50'lik kutularda satılmaktadır ve fiyatı 9-15 Euro arasındadır. 50 tabletlik Bulgar Clenbuterol' u 9-16 Euro arasında alıcı bulmaktadır.

ALINTIDIR.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Arkadaşlar bunu bana vucut gelitştirmeci bi arkadaşım önerdi bi tanıdığı kullanmış adam üç ayda ele avuca gelen göbeği baklavalara çevirmiş.arkadışım bile çok şaşırmış şimdi alacam diyor.sitede şöyle bi araştırdım.tamam stroidler hakkında yazmak yasak.ama stroid olmadığı söyleniyor.astım hastalarının kullandığı bi ilaçmış. gerçekten açık ve kesin bi bilgi istiyorum.kullananan varmı.yan etkileri kalıcı hasar bırakırmı. lutfen bu ürün hakkında bilgisi olan paylaşsın.saygılar...

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Nisan 12th 2009, 02:06

sanılanın aksine çok tehlikeli olabilen bir ilaçtır,ölüme kadar götürebilir,kalp üzerinde baskısı çoktur,uzak durmanı tavsiye ederim...

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Nisan 12th 2009, 16:52

3 ayda göbeği bakla bakla yapan bir ilaç malesef yok.biraz abartmışlar.o ilacı kullanan kişi mutlaka yanında diyetinide yapmıştır.ayrıca yan etkileride oldukça fazla bir ilaçtır.türkiyede orjinalide var fake olanıda.illaki kafana taktıysan git eczaneden muadilini al,en azından sahtesi ile hem sağlığını hemde paranı kaybetme.

barışhanonur
VIP
VIP

Mesajgönderen barışhanonur » Nisan 12th 2009, 17:06

astım ilcı doğru ama kim storaid değil derse yanılır hata yapar ona bakarsanız kötü örnek olmıyaylım diyoruz ama bilgilenmek amacıyla yazıyorum doğum kontrol haplarıda storaidtir.. uzak durun bence arkadaşlar...

KURTAL
Üye
Üye

Mesajgönderen KURTAL » Nisan 12th 2009, 21:29

KİSATRİYA yazdı:3 ayda göbeği bakla bakla yapan bir ilaç malesef yok.biraz abartmışlar.o ilacı kullanan kişi mutlaka yanında diyetinide yapmıştır.ayrıca yan etkileride oldukça fazla bir ilaçtır.türkiyede orjinalide var fake olanıda.illaki kafana taktıysan git eczaneden muadilini al,en azından sahtesi ile hem sağlığını hemde paranı kaybetme.

tabigüzel bi diyetle yapmış. bikaç eczaneye sordum fakat adamlar bitürlü anlayamadılar ve onüme bişey koyamadılar.muadili derken nasıl anlatmalıyım eczacılara?

barışhanonur
VIP
VIP

Mesajgönderen barışhanonur » Nisan 12th 2009, 23:19

türkiyede genelde bulgaristan malı ninhi marka olanları satılır. tiromel ile birlikte kullanımı çok yaygındır. gecenin bir yarısı kalp krizi geçirdiğinizi bildiğiniz bütün duaları okutabilir size. klabe kalıcı zarar verebilir...
çok iyi birşey olsa zaten karaborsada bulunmazı eczanelerde bulamazsınız....

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 13th 2009, 08:14

gülüyorum bu MUCİZEVİ ilaçlara

barışhanonur
VIP
VIP

Mesajgönderen barışhanonur » Nisan 13th 2009, 10:23

MUCİZE arıyorsanız arkadaşlar illada aynaya bakın abuk subuk şeylere değil...

KURTAL
Üye
Üye

Mesajgönderen KURTAL » Nisan 13th 2009, 15:57

Neyse yağsız ceset istemiyorum:)))

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Nisan 14th 2009, 13:32

çok zararlı bir ilaçtır kullanma

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön