Bu ne igrenç şeydir gercekmi bunlar ya..

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Eylül 23rd 2009, 22:43

Ben severim Greg Valentino'yu. İşleri biraz ters gitmiştir ama eğlenceli ve eli kalem tutan bir vücutçudur.

hakan44
Üye
Üye

Mesajgönderen hakan44 » Eylül 25th 2009, 23:08

Kahveisteyen siZ bu konuda tecrübeli ve bilgili birisiniz takip ettigim kadarı ile bu adamın neyini begenip seviyosunuz anlamadım.Videoyu ilk izledigimde spordan soğdum bi anda.Birde bu adam nasıl bi saglık sorunları yaşıyo merak ediyorum cünkü yaptıgı şey hiç saglıklı görünmüyo bicepslerden kaç çekiyo şırınga ile.Hiç hoş bi durum degil bence..

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Eylül 26th 2009, 10:59

Herkes çok düzgün olmak zorunda değil. Greg Valentino'nun çok iyi yaptığı şeyler de var. Gün boyu pazusuna yağ enjekte etmiyor ki. Söz konusu videoyu kesinlikle para için çekmiştir. Sitesine bakarsanız http://www.greggvalentino.net/ steroid alın, synthol kullanın diye bir yazı bulamazsınız.
Herkes Arnold Schwarzenegger, Ronie Coleman gibi insanüstü genlerle doğmuyor. Bazıları bu işi yaparken çirkinleşiyor ve bir ucube oluyor. Greg de bir yaratık olduğunun farkında bence. Bu para kazanmasını TV'a çıkıp ünlü olmasını engellememiş. O artık vücut geliştirmenin en nefret edilen adamı. Bense renkli kişiliği nedeniyle seviyorum.

wergenc
Üye
Üye

Mesajgönderen wergenc » Eylül 28th 2009, 00:38

misericordia yazdı:ne dediğini yazmk istemiyorum çünkü söylediği şeyler gerçek dışı. kısaca özetleyeyim bu geri zekalı arkadaş lokal injeksiyon şeklinde ismini telaffuz etmek istemediğim ama yukarda bi arkadaşın telaffuz ettiği steroidi bicepslerine kullanmış. amacı en büyük bicepsli adam olmak. ama tabi gördüğünüz üzere insan mal olunca böyle sonuçlar doğuyor.herneyse iddiasına göre supplementlerinde zararları var steroidlerin de varmış yani ikiside birbirine denk gibiye getiriyo.bunlar obsesif saplantılı insanlar ve psikolojik destek almaları gerekiyor gerçekten.ilaca ihtiyacları var ama steroid degil.bu adamı zaten yasadığı madde temini ve kullanımından hapse atmışlardı.orada belki yapmış olduğu kaslar başkaları tarafından tecavüze uğramamasına yarayabilir.

Suplementlerin Zararı Streoidlere Yakın İddası Doğru Değildir Demi Tamda Protein Tozu Alıcağımın Arifesinde (= İçim Karardı

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Eylül 28th 2009, 12:52

Supplementler etki olarak Steroidlerin yanından geçemeyeceği gibi,yan etki ve zararlarınında yanından geçemez.

savasaktulum
VIP
VIP

Mesajgönderen savasaktulum » Eylül 28th 2009, 20:25

işte hala protein tozunu ilaç sanıoruz malesef:) tr de bu spor yavaş ilerliyır bu yüzden...greg valentino bnm bıldıgım bi r vucutcu gdegıl ?

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Eylül 28th 2009, 21:52

=/

Turk34
Üye
Üye

Mesajgönderen Turk34 » Eylül 19th 2011, 20:47

İğrenç o.O

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi