Satılık Steroid

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Şubat 23rd 2011, 17:35

bosbottin yazdı:carismatik steroite çok pozitif bakıyorsun inşallah hayatına sokmazsın benden bir dost temennisi. Benim hocamın ufak oğluda spora başladı gelişimini bizzat takip ediyorum ordan aklıma geldi düşünüyorum da hocam müsabık ve 2 senedir steroit yüzünden yasaklı acaba oğluna steroit kullandırıcakmı.. Tüm sporcular için geçerli insan kendi sağlığına verecek zararı hiçbir zaman önemsemiyor nede olsa. Bana bişey olmaz gibisinden tavır takınıyorlar söz konusu canından cana gelince işler öyle olmuyor..

Steroid e sıcak bakmak değil olay sadece abartılması hoşuma gitmiyor. İnanıyorum ki yan etkilerinide çoğu steroid öldürür erkeklik bırakmaz ve steroide savaş açanlardan daha iyi biliyorum. Bunun yan etkileri varmı var şunlar şunlar göze alan kullansın. Kullananlara sanki intihar ediyormuş gibi davranılması yanlış. Bunlar benim görüşlerim bir sürü steroid e karşı insan biliyorum ama sonradan onlardanda kullanmaya başlayanlar oldu. Hocanın oğluda kullanır veya kullanmaz bu ahlaksız bişey değilki çocuğuna kullandırsın ve kullandırmasın. Yazılarımın hiç birinde steroid in yan etkisi yoktur diye geçmiyor hatta steroidin yan etkileri ile ilgili açtığım başlık bile var. İnceleyin lütfen

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... 82&start=0

arzu yılmaz
Üye
Üye

Mesajgönderen arzu yılmaz » Şubat 23rd 2011, 17:48

carismatic yazdı:
bosbottin yazdı:carismatik steroite çok pozitif bakıyorsun inşallah hayatına sokmazsın benden bir dost temennisi. Benim hocamın ufak oğluda spora başladı gelişimini bizzat takip ediyorum ordan aklıma geldi düşünüyorum da hocam müsabık ve 2 senedir steroit yüzünden yasaklı acaba oğluna steroit kullandırıcakmı.. Tüm sporcular için geçerli insan kendi sağlığına verecek zararı hiçbir zaman önemsemiyor nede olsa. Bana bişey olmaz gibisinden tavır takınıyorlar söz konusu canından cana gelince işler öyle olmuyor..

Steroid e sıcak bakmak değil olay sadece abartılması hoşuma gitmiyor. İnanıyorum ki yan etkilerinide çoğu steroid öldürür erkeklik bırakmaz ve steroide savaş açanlardan daha iyi biliyorum. Bunun yan etkileri varmı var şunlar şunlar göze alan kullansın. Kullananlara sanki intihar ediyormuş gibi davranılması yanlış. Bunlar benim görüşlerim bir sürü steroid e karşı insan biliyorum ama sonradan onlardanda kullanmaya başlayanlar oldu. Hocanın oğluda kullanır veya kullanmaz bu ahlaksız bişey değilki çocuğuna kullandırsın ve kullandırmasın. Yazılarımın hiç birinde steroid in yan etkisi yoktur diye geçmiyor hatta steroidin yan etkileri ile ilgili açtığım başlık bile var. İnceleyin lütfen

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... 82&start=0
:shock:

Kullanıcı avatarı
bosbottin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bosbottin » Şubat 23rd 2011, 23:18

Carismatic arkadaşım neden ahlakla bağdaştırıyorsun ki bi türlü anlayamadım. Kullanan ahlaksız demiyorumki ben. Anlatmak istediğim insan kendisi kullanırken korkmuyor yan etkilerinden felan. Ben şahsen o yan etkileri 100/1 bile olsa çocuğuma kullandırmam mesela. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz herkesin kendi bileceği iş.

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Şubat 24th 2011, 00:11

bosbottin yazdı:Carismatic arkadaşım neden ahlakla bağdaştırıyorsun ki bi türlü anlayamadım. Kullanan ahlaksız demiyorumki ben. Anlatmak istediğim insan kendisi kullanırken korkmuyor yan etkilerinden felan. Ben şahsen o yan etkileri 100/1 bile olsa çocuğuma kullandırmam mesela. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz herkesin kendi bileceği iş.

Sen çocuğuna kullandırtman önemli değil zaten direk ret edersen daha cazip gelip kullanma şansı daha artıcaktır. Kullanma demek değil şu şu yan etkileri var diyip bilgilendirmek en önemlisi. Benide nerdeyse steroid taciri yapıcaksınız

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Şubat 24th 2011, 09:40

satıyorsun değil mi :)

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Şubat 24th 2011, 12:15

TRUST yazdı:satıyorsun değil mi :)

Satmam mı dede mesleği ne istiyorsun onu söyle yeter :)

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Şubat 24th 2011, 14:38

piyasa zeytin yağı kaynıyor..

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 24th 2011, 20:43

kumsuz yazdı:piyasa zeytin yağı kaynıyor..

Üstad adamın biri omnadren getiriyomuş TR' ye millet te çatır çatır alıyomuş polonya malı diye köklüyomuş herkese kim bu eleman ? TR ye sadece o adam getiriyomu öyle duydum.

Deşifre edelim şunu.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Şubat 25th 2011, 14:06

taınımıyorum vallaa.tanımak da istemem

Kullanıcı avatarı
greatpumper
Üye
Üye

Mesajgönderen greatpumper » Mart 6th 2012, 23:30

Bu konusanlardan steroid kullanmayan var mı cok merak ediyorum.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir