Steroid ve yardim

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 19th 2011, 11:49

Diana 'nın vücudu ulaşılmaz değil, tabi o bacaklara sahip olmak kolay değil.. Ama kesinlikle sağlığınızı riske atmanıza gerek yok. Acelemiz yok, hayat boyu yapacağız bu sporu. Doğal olarak devam..
Bel yanları biraz fazla gibi geldi, yüklenmeye devam..

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Eylül 19th 2011, 11:58

Kardiyom 25 dk sürer mide çalışmam 3 hareket bunlarda Crunch, Legraieses ve abs (oblicler için) 15 dk sürer ortalama. Crunch a 25-30 girebileceğim ağırlıkla girerim. Ardından dinlenmeden legraises ı ayağıma 7,5 kg ağırlık takarak yaparım 4 set yaparım. En sonda abs makinasına 4 set girer bitiririm. Antrenmanlarım gerektiği kadar şiddet ve yoğunluktadır. Zaten ortalama 150 den sonraki mekik size birşey kazandırmayacaktır.

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 19th 2011, 12:06

iskelet yazdı:Diana 'nın vücudu ulaşılmaz değil, tabi o bacaklara sahip olmak kolay değil.. Ama kesinlikle sağlığınızı riske atmanıza gerek yok. Acelemiz yok, hayat boyu yapacağız bu sporu. Doğal olarak devam..
Bel yanları biraz fazla gibi geldi, yüklenmeye devam..

Dikkatiniz icin teskkurler su anda agirligi o yone verdim.aslinda daha zayiftim maalesef bayramda aldim hep te o bolgeye alirim.ama calismalarim devam ediyo.teskr

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 19th 2011, 12:13

carismatic yazdı:Kardiyom 25 dk sürer mide çalışmam 3 hareket bunlarda Crunch, Legraieses ve abs (oblicler için) 15 dk sürer ortalama. Crunch a 25-30 girebileceğim ağırlıkla girerim. Ardından dinlenmeden legraises ı ayağıma 7,5 kg ağırlık takarak yaparım 4 set yaparım. En sonda abs makinasına 4 set girer bitiririm. Antrenmanlarım gerektiği kadar şiddet ve yoğunluktadır. Zaten ortalama 150 den sonraki mekik size birşey kazandırmayacaktır.

Hakli olabilirsiniz tabi ama biraz kilo fazlam da oldugu icin 40dak bisikletteyim ama mekik hareketlerim 750 yi buluyo.crunch da agirlik 10 yapiyorum.zaten iki agirlikli mekigim var digerleri al karin dips silecekters mekik felan minder hareketleri var.hepsi de 5set ama bazen 4set yapiyorum.bu mekikler bel cevremi inanamayacaginiz sekilde inceltti.ama hala gobekte az da olsa yag ve su oldugu icin kaslarim cok belli degil

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Eylül 19th 2011, 15:56

xeyısh yazdı:
carismatic yazdı:Kardiyom 25 dk sürer mide çalışmam 3 hareket bunlarda Crunch, Legraieses ve abs (oblicler için) 15 dk sürer ortalama. Crunch a 25-30 girebileceğim ağırlıkla girerim. Ardından dinlenmeden legraises ı ayağıma 7,5 kg ağırlık takarak yaparım 4 set yaparım. En sonda abs makinasına 4 set girer bitiririm. Antrenmanlarım gerektiği kadar şiddet ve yoğunluktadır. Zaten ortalama 150 den sonraki mekik size birşey kazandırmayacaktır.

Hakli olabilirsiniz tabi ama biraz kilo fazlam da oldugu icin 40dak bisikletteyim ama mekik hareketlerim 750 yi buluyo.crunch da agirlik 10 yapiyorum.zaten iki agirlikli mekigim var digerleri al karin dips silecekters mekik felan minder hareketleri var.hepsi de 5set ama bazen 4set yapiyorum.bu mekikler bel cevremi inanamayacaginiz sekilde inceltti.ama hala gobekte az da olsa yag ve su oldugu icin kaslarim cok belli degil

750 çok fazla dediğim şekilde deneyebilirsin. Aradaki farka göre karar verebilirsin. Bende eskiden 100 erden 5 set mekik yapardım. Ama 100-120 arası crunchtan gördüğüm faydayı göremedim. Eğer bahsettiğim sistem uyarsa en aşağı yarım saat daha kısa sürecektir antrenmanınız ve büyük ihtimalle daha çok verim alıcaksınız. Mide kaslarınız daha güçlü olucak ve beliniz gereksiz yere fazladan yıpranmayacaktır

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 19th 2011, 19:03

Tamam dediginizi yapicam.teskrler

Kullanıcı avatarı
O2KN
BB FAN
BB FAN
İletişim:

Mesajgönderen O2KN » Eylül 21st 2011, 17:40

Yaşınızı da öğrenebilir miyiz ? 16 yaşında başladım, bu yaşta kür nedir onu öğrendim kısmen, bu sporun son derece doğal yollarla yapılmasına inanıyorum. Belli yaşa kadar da yapıcam diye bir düşüncem yok, bu bir yaşam parçası. Yani zamanla ve azimle inanarak istediğiniz'den daha iyisine sahip olacaksınız emin olun.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir