Steroid ve yardim

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Steroid ve yardim

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 00:27

selamlar.ben bır suredır fitness yapıyorum 1 ay sonra bır kure baslayacagım.testesteron felan kullanıcam bunun bana ne gıbı yan etkısı olur?kullanmıs olan bayanlardan cevap beklıyorum.sımdıden tesekkurler

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 16th 2011, 00:51

Herhangi bir erkek şu cümleyle kür yapacağını söylese kesinlikle engel olmaya çalışırdık. Bir bayana ise söyleyecek tek kelime var : hayatını karartma.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Eylül 16th 2011, 01:32

Sportif olarak amaciniz ne?

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Eylül 16th 2011, 01:38

Sakal-biyik-kalin ses-kadinsi gorunumun kaybolmasi (yuzdeki ve diger elzem yerlerdeki estrojen sebepli yaglarin gitmesi). Bir de forumda soylenemeyecek bir takim anatomik-karakter degisiklikler. Malum aile forumu oldugu icin her sey soylenemiyor.

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Eylül 16th 2011, 01:54

Steroid kullanmak bir hanım da gördüm ya, artık ölsem de gam yemem.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 16th 2011, 02:15

Spor salonunda tanıdığım bir abla vardı. kür yapıyordu ve çok güzel bir fiziği kesinlikle kadınsı özellikleri artmış bir hali vardı... YANİ KESİNLİKLE FORUM ORTAMINDA sormayarak bu işi bilimsel yöntemlerle ele alıyor ne yaptığınıda biliyordu... Şimdi Oğuzhan abi gelip (shotokan) özendiriyosun insanları deüs diyecek fakat demek istediğim bu değil, demek istediğim bir forumda insanlar ŞUNU KULLANSAM NE GİBİ ETKİLER OLUR diye soruyorlarsa kesinlikle engel olmalıyız. bilgi düzeyi yeterli olmadığı gibi kendine zarar verceği kesin ve kesindir.

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Eylül 16th 2011, 08:03

:) Heavy bana taş atma. Özendirme olayı çok gerilerde kalmış bir konu.

Steroid kullanan var bunu inkar etmedik şimdiye dek,bunu bilimsel tıbbi destek alarak bilinçli kullanan var oda doğru. Ama biz sadece vitrine bakıyoruz.Bu kişi-kişiler ilelebet bu kürleri yapamayacaklar,yarın bırakıverecekler, sonuç ne olacak?

Açıkçası kullanmak isteyen kullansın yapacak birşey maalesef yok.Biz en aızndan "yatakta bench pres yaparsam nolur" diye soran tayfaya sustanondan,primabolan dan bahsetmeyelim. O zamanda önermiştim yine öneriyorum; VİP ler için ayrı bir oda açılsın orda açık açık konuşalım, ama burda, 13 yaşındaki çocuğun, six pack ı geçtik, 3 kiloluk dambılla 8 li baklava istediği ortamda, bu tür konular kalbimizden geçtiği gibi olmuyor. Sen ne kadar iy niyetli olursan ol biri senin yazını okur, ilham alır gider bir yerden bulur buluşturur kür yapmaya kalkar, bu vebal taşınmaz. Bu konularda tepki gösteriyorsam salon tecrübeleriminde etkisi var.

Soru soran arkadaşa gelince;

Testesteron erkeklik hormonudur, Bayan vücuduna alınan erkeklik hormonu sonrası Ksiren in bahsettiği özellikler belirir.Hatta her sabah sakal bıyık traşı ihtiyacıda başgösterir.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Eylül 16th 2011, 08:56

ııı şey.. merhaba abi-abla

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 08:56

yorumlarınız ıcın tesekkur ederım. bu konuda bılgılerım var fakat bır bayanla gorusmek ıstedım, sorumu sadece ona sora bılırdım.onun ıcın forumda yardım aradım cevremde vucutcu erkekler var ama onlara soramadıgım bır sey OK??????sportıf amacım yagsız bır vucut ve kaslarımın belırgınlesmesı.ve bu kuru cok uzun bır sure yapmıcam.dedıgım gıbı amacım sadece yagsız ve fıt olmak

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 16th 2011, 09:10

Yağsız ve fit olmak için steroid?

Yağsız ve fit bir bayan..
http://www.bodyrock.tv/

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir