Steroid ve yardim

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Eylül 16th 2011, 12:13

Tanıdığım bir çok yağsız ve fit bayan var.Steroid kullanmıyorlar.Sizde kimyasallar olmadan amacınıza ulaşabilirsiniz,yeterki disiplinli ve azimli olun...

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 14:00

fıt dedıgım kaslarımın belırgın olmasını ıstıyorum.su anda da zaten proteın tozu amıno asıt yag yakıcı ve wınstrol kullanıyorum

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 14:01

burda sankı hıc bır sey bılmıyorum bu konuda cok cahılmısım gıbı muamele gordum.uzuldum yanı

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 14:03

jiN yazdı:Tanıdığım bir çok yağsız ve fit bayan var.Steroid kullanmıyorlar.Sizde kimyasallar olmadan amacınıza ulaşabilirsiniz,yeterki disiplinli ve azimli olun...

ınanın kı cok azımlı ve dısıplınlıyım fıtten kastım kaslarımın belırgın olması özellıkle karın kaslarım kol kaslarım su andada bellı ama ıstedıgım kadar degıl

thymus
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen thymus » Eylül 16th 2011, 22:24

arkadaşların demek istediği ama diyemediği olay. testesteron alan bir kadının österojeni testesteron seviyesinin altına düşerse ki dışardan alıdığında böyle olacaktır.KADINDA KLİTORİS BÜYÜMESİ MEYDANA GELİR.ARTIK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN HATTA İNTERNETTE BU ŞEKİLDE RESİMLERİ YAINLANMIŞ BAYANLAR VAR. MİDEN KALDIRMAZ BAKAMAZSIN.
BUNU DA AFFINIZA SIĞINARAK YAZIYORUM.

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 22:31

teskkur ederım bılgı ıcın bunları bır bayana sormak ıcın yazmıstım zaten konuyu bılmedıgımden degıl ama ogle muamele gordum fakat bır sorum daha olucak sevaplarsanız sevınırım.ben bunu (kur dıyelım)ıkı ay yapıcam sonra dengeledıkten sonra zayıflama asamasına gecıcem bu ıkı aylık surede anlatılanlar olucak mı yanı hem sızın hem de dıger arkadasların sakalların cıkıcak gıbı. bunları uzun surede yapanlar boyle oluyo dıye bılıyodum.tesekkurler

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Eylül 16th 2011, 22:40

Ortalama kürler 2-3 aylık olarak yapılır. Birde yaptığınız kürde kullandığınız her ürünün yan etkileri var. Bunlar kesin olur diyemeyiz ama bu yan etkileri görende bizler gibi insan. Son olarak fit vücut için kimyasal kullanmaya değmez. Zamana yayarak azimli bir çalışma ve gerekli beslenmeyle istediğiniz her harikulade yapılır

Muhteris
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhteris » Eylül 16th 2011, 22:47

Resim

ne kadar güzel ve masum yüzü var değil mi :)

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 22:52

bu resımdekı bayan 2 3 aylık kurle bu hale gelmemıstır sonucta

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 16th 2011, 22:56

carismatic yazdı:Ortalama kürler 2-3 aylık olarak yapılır. Birde yaptığınız kürde kullandığınız her ürünün yan etkileri var. Bunlar kesin olur diyemeyiz ama bu yan etkileri görende bizler gibi insan. Son olarak fit vücut için kimyasal kullanmaya değmez. Zamana yayarak azimli bir çalışma ve gerekli beslenmeyle istediğiniz her harikulade yapılır

ınanın kı cok azımlı ve dısıplınlıyım.beslenmem de yulaf ezmesı yumurta pırınc lapası ve tavuk gogusu.bunların dısında prot tozu amıno asıt yag yakıcı ve wınstrol alıyorum.ama ıstedıgım gıbı gorunmem ıcın yeterlı degıl.ben cok fazla abartılı olmak ıstemıyorum ama dıana chaloux hayranıyım.onun gıbı olmak ısterım :)

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir