Steroid Hakkında YANLIŞLAR

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

alican475
Yeni Üye
Yeni Üye

Steroid Hakkında YANLIŞLAR

Mesajgönderen alican475 » Ekim 1st 2011, 19:51

Forumda 4 konu okudum ve kahkaha attım.İlk önce şunu söyliyim Steroid Öcü değildir korkmayın.

Her steroidin bi amacı vardır hepsi büyütmez,hepsi saç dökmez,hepsi sorun çıkartmaz.

Kimseye Steroid kullanın demiyorum. Steroid Kullanmak namus bozmaktır.
Başladıktan sonra kısa süredeki gelişimi gördükten sonra bırakamazsınız.Bırakınca büyüttügünüz 5 cm kolun 2.5 cm'i gider.Çevrenizdekiler aaa küçülmüşsün dediginde komplekse girip tekrar küre girersiniz.Evet bu zararlıdır

İlk önce Supplement Kürü tercih etmelisiniz Örnek : Protein Tozu,Creatin gibilerinden.Size bilerek tam bir kür vermiyorum t-shirtunuzu çıkartıcaksınız hocanız size eksiğinizi ve hangi supplemen almanız gerektigini söyliyecektir.

Mesela şu korktugunuz Steroidlerden ölen kişilerin ne kadar Steroid kullandıgına bir bakın.Korkmayın siz ölmiceksiniz çünkü o kadar kullanmicaksınız.

Korkulan testestronuda kullandım decada kullandım Vinstrolde kullandım.
Çünkü dozları insani ölçülerde aldım ve kanunlaştırdıgım bozmadıgım diyetimi yaptım.

Mesela en irenç gözüken bir Steroid etkisinden bahsedeyim size.

Jinekomastiyi bir çok kez duymuşsunuzdur. Googleden aratıp görebilirsiniz.
Bu durum testestron kullandınızda gerçekleşir.Hormanlarınızı bozarsınız çünkü.Artık Göğüsler kadınlaşmaya başlar. Bir vücutcu için en kötü durum budur bence.Ama bizim memleketimizde adama testestron verirken jinekomastiden bahsetmezler ve kür ile birlikte jinekomasti başlatmamak adına kullanmanız gereken ilaçları söylemezler ve bunu internettede çok zor bulursunuz.Benim göğüs uçlarım ampul gibi olmuştu . Tamoksifen kullandım 1 ay ve hiçbirşey yok.Kürle birlikte sıfırladım göğüs ucunu.
Bu testestron örneğiydi.Birde decayı anlatayım

Deca kullandıktan sonra sırtım sivilcelendi ve doktorum karaciğerimin yağlandıgını söyledi 15 gün boyunca Hergün 1 limon yedim ve sonra bir baktırayım dedim hiçbirşey çıkmadı

Hergün içtiginiz koladan yediginiz cipslerden içtiğiniz sigaradan korkmayıp steroid mi korkuyosunuz ? 2 Tane adam zarar görene kadar dozu yükseltip steroid kullanıyo fotograflarını görüyorsunuz korkuyosunuz sonra steroid adam öldürüyo oluyo.Bence araştırın biraz daha.
Benim önerdiğim 1 senede sadeec 1 kür yapıp 8 hafta ona devam etmektir.

İyi günler iyi Çalışmalar

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ekim 1st 2011, 20:10

alican475 yazdı:Forumda 4 konu okudum ve kahkaha attım.İlk önce şunu söyliyim Steroid Öcü değildir korkmayın.

Her steroidin bi amacı vardır hepsi büyütmez,hepsi saç dökmez,hepsi sorun çıkartmaz.

Kimseye Steroid kullanın demiyorum. Steroid Kullanmak namus bozmaktır.
Başladıktan sonra kısa süredeki gelişimi gördükten sonra bırakamazsınız.Bırakınca büyüttügünüz 5 cm kolun 2.5 cm'i gider.Çevrenizdekiler aaa küçülmüşsün dediginde komplekse girip tekrar küre girersiniz.Evet bu zararlıdır

İlk önce Supplement Kürü tercih etmelisiniz Örnek : Protein Tozu,Creatin gibilerinden.Size bilerek tam bir kür vermiyorum t-shirtunuzu çıkartıcaksınız hocanız size eksiğinizi ve hangi supplemen almanız gerektigini söyliyecektir.

Mesela şu korktugunuz Steroidlerden ölen kişilerin ne kadar Steroid kullandıgına bir bakın.Korkmayın siz ölmiceksiniz çünkü o kadar kullanmicaksınız.

Korkulan testestronuda kullandım decada kullandım Vinstrolde kullandım.
Çünkü dozları insani ölçülerde aldım ve kanunlaştırdıgım bozmadıgım diyetimi yaptım.

Mesela en irenç gözüken bir Steroid etkisinden bahsedeyim size.

Jinekomastiyi bir çok kez duymuşsunuzdur. Googleden aratıp görebilirsiniz.
Bu durum testestron kullandınızda gerçekleşir.Hormanlarınızı bozarsınız çünkü.Artık Göğüsler kadınlaşmaya başlar. Bir vücutcu için en kötü durum budur bence.Ama bizim memleketimizde adama testestron verirken jinekomastiden bahsetmezler ve kür ile birlikte jinekomasti başlatmamak adına kullanmanız gereken ilaçları söylemezler ve bunu internettede çok zor bulursunuz.Benim göğüs uçlarım ampul gibi olmuştu . Tamoksifen kullandım 1 ay ve hiçbirşey yok.Kürle birlikte sıfırladım göğüs ucunu.
Bu testestron örneğiydi.Birde decayı anlatayım

Deca kullandıktan sonra sırtım sivilcelendi ve doktorum karaciğerimin yağlandıgını söyledi 15 gün boyunca Hergün 1 limon yedim ve sonra bir baktırayım dedim hiçbirşey çıkmadı

Hergün içtiginiz koladan yediginiz cipslerden içtiğiniz sigaradan korkmayıp steroid mi korkuyosunuz ? 2 Tane adam zarar görene kadar dozu yükseltip steroid kullanıyo fotograflarını görüyorsunuz korkuyosunuz sonra steroid adam öldürüyo oluyo.Bence araştırın biraz daha.
Benim önerdiğim 1 senede sadeec 1 kür yapıp 8 hafta ona devam etmektir.

İyi günler iyi Çalışmalar
Steroid hakkında tecrübelerini ve bilgilerini paylasabilirsin ama kullanım hakkında öneri veremezsin.Bu sitenin kurallarından biri bu.Tekrarı halinde uyarı alacaksınız

Vucutcu.com Yönetimi

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ekim 1st 2011, 20:18

kürler hakkinda bilgili oldugun 8 haftalik bir kür önerdiginden belli oluyor....
birak insanlar steroidlerden korksun. bu gerekli... yoksa sen olayi cips kola muhabetine indirgersen burda ergenlige yeni girmis arkadaslar bile bunu kullanacaktir. türkiye de steroidler malesef yasak degil. her eczaneden kolayca temin etmek mümkün. o yüzden lütfen böyle cesaret verecek bir yazi yazmadan önce bi kere daha düsünelim...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 3rd 2011, 08:14

"Steroid Kullanmak namus bozmaktır."

Biraz abartmışsın hocam. Bir de kendini ufaktan tanıtsaydın yazdıkların daha anlamlı olurdu...

brk
Üye
Üye

Mesajgönderen brk » Ekim 3rd 2011, 12:25

Bizim hoca da primobolan'a başladı bu hafta . Bana da kullanırsan döverim diyor : ) bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ...

Kullanıcı avatarı
O2KN
BB FAN
BB FAN
İletişim:

Mesajgönderen O2KN » Ekim 4th 2011, 18:24

İnsanız ya, insan gibi gelişmek varken neden hile ?

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Ekim 4th 2011, 18:29

Ne hilesi herkes yarışma adınamı kullanıyor bu ürünleri. Ayrıyetten insan gibi gelişmek falan varken kullananlar ne gibi gelişiyor. Lütfen ölçülü olalım kurduğumuz cümlelere dikkat edelim. Siz kullanmak istemeyebilirsiniz ama bu kullanana hakaret etme hakkını vermez.

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Ekim 4th 2011, 19:44

Bir de ben doğal lafına takığım :) yapay kas nasıl oluyor bilen var mı?

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Ekim 4th 2011, 20:41

''1 senede sadeec 1 kür yapıp 8 hafta ona devam etmektir.'' çok anlamsız..

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ekim 5th 2011, 16:57

Kür yapmayan veya bilmeyen adamlar kür hakkında konuşuyorlar işte...

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir