Dianabol Kullanımı

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

HsynF
Yeni Üye
Yeni Üye

Dianabol Kullanımı

Mesajgönderen HsynF » Kasım 20th 2011, 14:26

Arkadaslar Ben Rusyadan Huseyin 1990 Dogumluyum ! Karar Verdim Vucuta Baslamak Icin ! Ve Basladim Su Anda Tam 1 Bucuk Ay Oldu ! Bana Hocam Baslar Baslamaz ! Dianobol Adinda Sari Kucuk Haplar Ve Diyet Programi Verdi Seni Herkezsin Sasiracagi Biri Haline Getirecem Dedi ! Yapi Olarak Vucuda Baslamadan Oncede Omuzlarim Genis Goguslerim Buyuktu Zaten Simdi Gelelim Konuya Haplara Baslamadan Ve Serius Mass Prototeine Baslamadan Kilom 83 Tu .. 1 Bucuk Ay Sonunda Su Anda 91 Kiloyum ! Hocam Halen Kilo Almam Gerektini Soliyor Boyumda O Kadar Uzun Diil 1.79 Boy ! Ne Yapmaliyim Ve Ben Aynaya Baktigimda O Kadarda Kas Yok Ama Insanlar Bana Sana Ne Oldu Kilo Almissin Falan Fark Ediyo Yani .. Ve Kotlarim Ve Tsortlerim Bana Dar Olmaya Basladi ! Ve Dianobol Hapindan Korkuyorum Hocam Senede Sadece 2 Kez Kullanacaz Dedi Bisi Olmaz Dedi Teccubeli Arkadaslardan Lutfen Yorum Bekliyorum ...

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Kasım 20th 2011, 14:51

Daha antrenman tecrüben seneyi doldurmamisken, üstelik bu yasta ne isin var steroidle. Hapa, ilaca ihtiyacin yok, sadece sagligina zarar vermekle kalmiyorsun, kas gelisimindeki potansiyelini de azaltiyorsun, sonra hesabini aci ödeyebilirsin. Hapi birak, dogru dürüst beslen, saglam antrenman yap, en önemlisi de hayatta yaptigin herseyi yapmadan önce DÜSÜN, o konu üzerine bilgi edin, bu antrenman ve beslenme icin de gecerli.

HsynF
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen HsynF » Kasım 20th 2011, 15:18

jormakka yazdı:Daha antrenman tecrüben seneyi doldurmamisken, üstelik bu yasta ne isin var steroidle. Hapa, ilaca ihtiyacin yok, sadece sagligina zarar vermekle kalmiyorsun, kas gelisimindeki potansiyelini de azaltiyorsun, sonra hesabini aci ödeyebilirsin. Hapi birak, dogru dürüst beslen, saglam antrenman yap, en önemlisi de hayatta yaptigin herseyi yapmadan önce DÜSÜN, o konu üzerine bilgi edin, bu antrenman ve beslenme icin de gecerli.

Bana Bir Yan Etkisi Yok Dedi Ben Bilgili Diilm Bu Konuda Hap Bitmek Uzere Birdaha Kullanmiycam Kilo Almamin Sebebi O Hapmi Jormakka ? 1 Bucuk Ay Bile Olmadan 8 Kilo Almak ?

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Kasım 20th 2011, 15:25

1,5 ayda 8 kg aldiysan bir kere daha kendine sorman gerek, bunun ne kadari kas, ne kadari yag. Kilo almak sorun degil, sorun bunun hepsinin kas olmasi ve bu kadar sürede aldigin kilonun hepsi kas olsa dahi steroid kullanmayi biraktigin andan itibaren eski haline geri döneceksin, Steroid kütlesini korumanin tek yolu steroidi bütün hayatin boyunca almak, tabii 35 ine varirsan.

Yukarida yazdiklarimi tekrar oku ve üzerine düsün.

Bu arada türkce de cümle icinde büyük harf kullanilmaz.

Kullanıcı avatarı
BurDanYak
Üye
Üye

Mesajgönderen BurDanYak » Kasım 20th 2011, 15:53

hüseyin

ülkemizde steroid den biraz fazla korkuluyor. genel ölüm sıralamasında supplementlerin bile gerisinde steroid den ölümler diye duydum.

ve yurt dışında neredeyse tüm sporcular kullanıyor yüzücüsünden koşanına body cisinden beyzbolcüsüne.

iyicene araştırmak lazım. ki ben birazdan daha detaylı araştırmaya çalışıcam.

HsynF
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen HsynF » Kasım 20th 2011, 16:02

BurDanYak yazdı:hüseyin

ülkemizde steroid den biraz fazla korkuluyor. genel ölüm sıralamasında supplementlerin bile gerisinde steroid den ölümler diye duydum.

ve yurt dışında neredeyse tüm sporcular kullanıyor yüzücüsünden koşanına body cisinden beyzbolcüsüne.

iyicene araştırmak lazım. ki ben birazdan daha detaylı araştırmaya çalışıcam.

Burdanyak tesekkur ediyorum evet burda hemen hemen cogu kisi kullaniyor senede 2 defaya olur diyor fakat benim korkularim var kisa surede 8 kilo almam bana hocam ben 22 senedir vucut gelistiyorum hic bir katki madde kullanmadim bu haldeyim bak dedi gercektende 22 senedir vucut gelistiren bir insanin vucudu sadece fit duruyor ama orda gencler ellerinde surekli protoein 1 senede inanilmaz degisikler goruyorum hocanin dedigi yazin turkiyeye gittiginde seni kimse tanimiycak sizden bilgileri almak saglikli bir sekilde bu sporu yapmak istiyorum amacim yarisma falan diil ! sadece vucudumun harika durmasi simdiden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
BurDanYak
Üye
Üye

Mesajgönderen BurDanYak » Kasım 20th 2011, 16:14

valla dostum kelin ilacı olsa önce kendi basına sürer modundayım. bilgi açısından senden farklı değilim :)

vücut geliştirmeye yeni başlayan birisi olarak gerek burdan öğrendiğim gerek salondaki hocamdan gerekse çevremden birde kendi araştırmamla birşeyler kavramaya çalışıyorum.

mesela geçen body hocalığı yapan bir arkadaşımmı arayıp tavsiyede bulunmasını istedim. kullandığım takviyeleri söyledim. direk söylediği söz onlar 5 para etmez. boşu boşuna neden para veriyorsun sana ben yurt dısından amerikalıların kullandığından getirdim oldu. insanın kafasınıda karıştırıyorlar.

bana göre şu bi gerçek yurt dışında bu iş daha iyi yapiliyor gerek amerika gerek rusya gerek maceristanda biz onların yanında junior kalıyoruz:)

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Kasım 20th 2011, 16:27

BurDanYak yazdı:
bana göre şu bi gerçek yurt dışında bu iş daha iyi yapiliyor gerek amerika gerek rusya gerek maceristanda biz onların yanında junior kalıyoruz:)

TC ile yurt disi arasindaki tek fark ince hesaplar. Almanya da tanidigim her Bodybuildingcinin grami gramina hesaplanmis haftalik beslenme programi var, antrenman da yine üzerine düsünülmüs programlar. Alman BB Forumlarina girerseniz sorulan sorularla, kisilerin arastirma ve okuma istegiyle TC dekilerin ne kadar farkli oldugunu görürsünüz. Aradaki fark Steroid degil yani. Yurt disinda da akli basinda olan herkes size 21 yasinda 3-5 aylik antrenman tecrübesi ile Steroid kullanilmasinin ne kadar sacma oldugunu söyleyecektir.

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Kasım 20th 2011, 16:42

böyle hocaları barındırmıcan ya para kazanacam diye insan sağlığı ile oynuyorlar.

HsynF
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen HsynF » Kasım 20th 2011, 19:01

jormakka yazdı:
BurDanYak yazdı:

TC ile yurt disi arasindaki tek fark ince hesaplar. Almanya da tanidigim her Bodybuildingcinin grami gramina hesaplanmis haftalik beslenme programi var, antrenman da yine üzerine düsünülmüs programlar. Alman BB Forumlarina girerseniz sorulan sorularla, kisilerin arastirma ve okuma istegiyle TC dekilerin ne kadar farkli oldugunu görürsünüz. Aradaki fark Steroid degil yani. Yurt disinda da akli basinda olan herkes size 21 yasinda 3-5 aylik antrenman tecrübesi ile Steroid kullanilmasinin ne kadar sacma oldugunu söyleyecektir.[/quote

Jormakka benı korkutuyosun benım ne yapmam lazım sımdı ılac nerdeyse bıttı bıtıcek saglıma zararı olurmu bundan sonra asla kullanmam sporuma devam ederım cunku ben suphelendım hoca bana ılacı verırken sakın genel mudure soleme dedı genel mudur 1 ay sonunda bana hemen sen sen kımyasal maddemı kullanmayı basladın 1 ayda nası boyle oldun dedı bende ıyı beslenıyorum dedım oda spor hocasına sureklı soruyo huseyın bu kadar kısa surede nıye boyle oldu dıye benım su anda yapmam gereken tam olarak nedır

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir