Anapolon Günlüğü

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 30th 2013, 21:48

hazır konu kapanacakken bi kaynak yapıyım :) kuşları öldürmeyelim bırakalım yaşasınlar ahahahahahahahahahahahahahah :) :) :)

Casey Jones
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Casey Jones » Ekim 1st 2013, 11:01

Arkadaşlar Merhaba, Yukarıda yorumlarınızı okudum vakit ayırıp okuyup cevap yazmışsınız teşekkürler.

şimdi söylemek istediğim hiç kimseye steroid tavsiye etmiyorum. fakat kullanan birini nasıl etkilediğini buraya yazmak istedim. eğer benim burada yazdıklarımla gidip steroid alacak adam varsa ki zaten kulaktan dolma laflarla da alacaktır eminim. yani her kes istediğini yapmakta özgürdür buna kimse engel olamaz. ben bunu kullanıyorum çünkü yaklaşık 2-3 yıldır ara vererek spor yapıyorum standartların üstünde bir değişiklik ne yazık ki göremedim. bu konulara benzer anti depresan ilaçların günlüklerini internette çok rahat bulabilirsiniz, fakat kimse bunları okuyup ta hobaaa anti depresan başlayayım diye düşünmez kanımca. tekrar ediyorum bu tavsiye veya öneri değildir. ben kullanıyorum ve benim üzerimdeki etkilerini, moderatör ve site yönetimindeki arkadaşlarımız için bir mahsuru yoksa burada yazmaya devam edeceğim.

2. gün

bu yaklaşık 1,5 saat önce ikinci tableti yuttuk hadi baaalım. dün için söylediğim etkiler büyük ihtimalle grip olduğum içindi ve bu gün burnum falan salya sümük biraz. dün yine antreman yaptım. normal çalışmamın üzerinde bir performans sergilemiş olabilirim, fakat ilaçtanmı yoksa psikolojikmidir bilinmez. ilk günden söylediğim ve süre gelen sadece bir şey şuan var o da susama ihtiyacı duyduğum gerçeğidir. anapolonun yanında karbonhidrat ta alıyorum. gelişen kas kütlesine umarım biraz daha faydası olur. herneyse bu gün gribe yakalandığımı kesin olarak biliyorum ve dün bahsettiğim şeyler bu gün yok olan şeyler de gribin etkisi :) 72 saat dinlenip tekrar antreman yapacağım. bu süre içerisinde günde 1 tablet yutmaya devam ediyorum. yarın görüşmek dileği ile
..

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ekim 1st 2013, 11:49

Şuanki form durumunu gösteren bir resim eklemen mümkün mü ?

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 11:57

Baslangic resmini koysan super olucak,bitirdikten sonraki durumla karsilastirmak icin

Casey Jones
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Casey Jones » Ekim 1st 2013, 12:26

arkadaşlar resimleri akşama ekleyeceğim

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Ekim 1st 2013, 13:07

Stereoid kullanmaya neden ihtiyaç duydun?

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 13:40

Tatminsizlik? Insanlar synthol neden kullaniyo (: ya bisey isticem bu gunlukleri biraz daha uzatabilirmisin ,gercekten merak ediyorum olacaklari .Bu kadar kisa yazma lutfen

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 1st 2013, 16:07

Özenmeye baslamissin bile kiloproblemli. Bu aralar sitede cok dolanir oldu bu steroid ve yandas maddeleri..
Kullaniyosan kendine buraya dtay yazma arkadasim. Milleti ozendirmenin alemi yok. Birkez daha detaylari gireceksen sikayet edicem haberin olsun..
Bu forum bizim ve genc üyeler cogunlukta gencler böyle seylere cabuk kaniyorlar..

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 1st 2013, 16:24

Abi asla ozenip kendimi oldurme gibi bi istegim yok (: sadece kendine ne kadar zarar vericek merak ettim yada 1 ay sonra falan yazmaya devam edebilcekmi bitkisel hayatta

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 1st 2013, 16:32

Komik olmak gerekmez boyle konularda. Suan yaz demekle destek oluyormua gibi oluyorsun. Insanlar beni takip ediyor havasi yaratiyor dusunce bos yere
Internette milyonlarca arastirma kullanici detayi mevcut onlari kkusan daha iyi.
Birinin kendine zarar vermesini izlemek hicte mantikli degil.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir