Hoca önerisi

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

akvaryumania
Üye
Üye

Hoca önerisi

Mesajgönderen akvaryumania » Ekim 5th 2013, 19:28

Ağabeylerim bugün salona gittim sporumu yapıyordum ve kendi hocam değil diğer hoca ile muhabbet açıldı ve steroid kullanmam gerektiğini söyledi.

21 Yaşındayım sporu ara ara bıraksamda 2 yıldır falan yapıyorum bu süre içinde Suplementlerden kullanmışımdır ve hali hazırda Protein ve karbonhidrat hala kullanıyorum,1.86 boyundayım ve 70 kiloydum fakan 1.5 önce tekrar döndüğüm spor ile 72 oldum hedefim 80-83 ve Fit bir vücut ve bu vücut için hoca bana sana anabolik (DEDİ SANIRIM- Testesteron değilmiş,anabolikmiş) Steroid kullanırsın 8 veya 12 hafta haftada bir kere vururuz bu iğneyi ve seni istediğin kıvama,diyet ile beraber çok daha kolay getirir ve o kıvama geldiğin zaman bıraksanda spor yaptığın sürece Suplementle küçülmezsin dedi. (Ben kendisine istediğim kıvama gelince bırakırım dedim de)

Herhangi bir zararı olup olmadığını sordum ve bunun hiçbir zararı yok,çünkü bu Testesteron değil,hergün değil haftada bir olacak dedi. Ama testesteron kullanırsan zararı vardır ama ben sana onu kullanmana izin vermem dedi.

*Sizce ne yapmalıyım?
Bugüne kadar kime sorduysam sakın dedi ve suplementlerede böyle diyorlar onların zararı olmadığını biliyorum ya steroidlerde böyleyse? YAni zararsızları varsa ve kurunun yanında yaşta yanıyorsa?

Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 5th 2013, 19:38

Forumda STEROİD özendirmek kesinlikle yasak,şimdi ben sana neden nefret etmen gerektiği hakkında bi kaç konu paylaşcam incelersin

akvaryumania
Üye
Üye

Mesajgönderen akvaryumania » Ekim 5th 2013, 19:49

Peki bekliyorum. Teşekkürler.

akvaryumania
Üye
Üye

Mesajgönderen akvaryumania » Ekim 5th 2013, 20:06

Evet birkaç görüntü sonrası vazgeçtim bile. Teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 5th 2013, 20:07

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=20150

Kusura bakma beklettim,bak bunlar sadece görünen zararlar ,bunlar bile bence kullanmaman için çok büyük sebep sonuçta hayatın la oynuyosun (:

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 6th 2013, 20:54

o spor salonunu ve bulunduğun şehri terket hocanın da sana ulaşamaması için hattını değiştir ikametini başka şehire al :)

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Ekim 7th 2013, 08:21

Fit bir vücut için steroide hiç gerek yok. Adamın elinde herhalde steroid stoğu kaldı, bitirmeye çalışıyor. O hoca ile arana mesafe koy.

Güzel ve temiz beslen, düzenli antrenmanlarını yap, sadece protein tozu ve creatine kullanarak ve biraz sabırla sporunu ve beslenmeni sıkı tutarak istediğin vücuda ulaşman çok kolay.

Sakın steroid alma... Alınca tabiki hop diye ölmüyorsun ama çok fazla zararı var. Doğal yoldan vücudunu oluşturabilecek iken riske gerek yok.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir