steroiddden önce ve sonrasıı

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

muratkızmaz1970
Üye
Üye

Mesajgönderen muratkızmaz1970 » Aralık 24th 2008, 23:01

Tek kaliteli kür, iyi beslenme, iyi diyet ve suplement takviyesi ile rahat olur. Tabii biraz altyapı da gerekli.

barkit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen barkit » Eylül 18th 2011, 13:13

6 ayda sadece protein tozuyla kullanarak bu hale geldim steroidle 2 yılda bu hale geldiyse vallahi helal olsun çok iyi çalışmış kullandığı steroidlerin hakkın fazlasıyla vermiş :D :D

Kullanıcı avatarı
fitness_tr
Üye
Üye

Mesajgönderen fitness_tr » Eylül 18th 2011, 13:26

muratkızmaz1970 yazdı:Tek kaliteli kür, iyi beslenme, iyi diyet ve suplement takviyesi ile rahat olur. Tabii biraz altyapı da gerekli.

kesinlikle katiliyorum. Öncelik dogal beslenme kürü sonra supplement kürü. Bunlarin faydasini kesinlikle göreceksiniz. Steroidde steroid nereye kadar. İyi bir supplement kürü ile çok iyi yerlere varılabileceğine inaniyorum.

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Eylül 18th 2011, 15:31

fitness_tr yazdı:
muratkızmaz1970 yazdı:Tek kaliteli kür, iyi beslenme, iyi diyet ve suplement takviyesi ile rahat olur. Tabii biraz altyapı da gerekli.

kesinlikle katiliyorum. Öncelik dogal beslenme kürü sonra supplement kürü. Bunlarin faydasini kesinlikle göreceksiniz. Steroidde steroid nereye kadar. İyi bir supplement kürü ile çok iyi yerlere varılabileceğine inaniyorum.

Yasiz mr olimpia da kilerden bile üstün genetiklere sahipsiniz ya da ben bu spordan anlamıyorum. Bir kür de bu hale gelinirmiş bu spor o kadar kolay değil.

tiesto
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen tiesto » Ekim 2nd 2011, 09:38

bence arkadas kendine yazık etmis fiziki guzelligini bitirmis + her insanın farklı bir gelisim tarzı vardır yani 7 haftalık kür hikayesi cok sacma 7 haftada ne kadar gelisebilrsinki :)

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir