Dünyanın en güçlü çocuğu :)

Profesyonel bodybuilder ların , yarışma ve antremanlarından çesitli videolar,Belgesel videolar vb .İndirmeden seyredebileceniz bir cok video...

Moderatör: murat tahan

brkblci
forumdostu
forumdostu

Dünyanın en güçlü çocuğu :)

Mesajgönderen brkblci » Şubat 25th 2010, 22:27

brkblci
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen brkblci » Şubat 25th 2010, 22:29

''Sadece beş yaşında olan Giuliano 20 küsür yaşındaki vücutçuları kıskandıracak karın kaslarına sahip.

Ve şimdi de birkaç ay içersinde iki kez dünya rekoru kırdı.

Dünyanın en kuvvvetli çocuğu olarak da adlandırılan Giuliano Stroe, canlı TV programında ayakları yere değmeksizin, sadece kolları üzerinde 20 kez sınav çekerek daha önceki 12 şınav rekorunu kırdı.

Romanya doğumlu Giuliano rekoru kırdıktan sonra kameralara dönerek baş parmağıyla “bir numarayım” işareti yaptı.

Geçtiğimiz yıl da elleri üzerinde 10 metre yürümede dünya hız rekorunu kırarak Guiness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmıştı.

Eski bir jimnastikçi olan 33 yaşındaki baba Iulian Stroe, “Doğduğundan beri onu yanımda jimnastik salonuna götürdüm. Ama o hala bir çocuk ve yorulduğu ya da bıktığı zaman bırakıp oyun oynuyoruz” dedi.''

Kullanıcı avatarı
BCanKARA
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen BCanKARA » Şubat 26th 2010, 07:56

:) Çocuğun psikolojik gelişimini bozmadan ona ileride ben en güçlüyüm ben ne dersem o olur durumlarına olayı getirmeden bilinçli bir şekilde yetiştirilirse bu mükemmel birşey bence... :).Bir y kromozomu fazladan taşıyor olabilir :P bu yaşta bu güç...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Şubat 26th 2010, 08:07

daha öncede aynı çocuğu izlemiştim spor yapması güzel ancak benim izlediğim videoda bu çocuk 20 kilolarla dambıl fly falan yapıyordu ki hiç sağlıklı bulmadım5 yaşında bir çocuğun bu kiloları normal bir çocuk beslenmesiyle olabilirmi ayrıca kalbinin normalden daha fazla büyümesi ilerde ciddi sorunlar çıkarabilir..jimnastik tamamda boyundan büyük ağırlıklar altına girmesi tasvip edilir bir durum değil baba durumun farkında değil bence..

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 26th 2010, 08:14

jimnastik güzelde o yaştaki bir çocuğa ağırlık olmamalı bencede.bende oğlumu jimnastiğe falan götürecem.

zhu.zhq
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen zhu.zhq » Şubat 26th 2010, 13:30

olay babada bitiyor . babasi alistirmasa o yasdaki bir cocuk idrak edemez. dumbell fly li video yu bende izledim hic gerek yok agirlik olayina. vucut agirligiyla jimnastik falan yapmasi ilerde vg hayatinda bu cocugu 5-0 onde baslatacak resmen. eger baba cocugu dogru yonlendirirse olimpia bile olabilir

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Şubat 26th 2010, 13:35

genetik.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Şubat 26th 2010, 13:43

Mr. olympiya nın temellerini bu yaşta atıyor :)

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Şubat 26th 2010, 15:50

misericordia yazdı:genetik.
Bu cocuk hakkinda daha once de haberler yapilmisti. Genetik olarak dogustan bu cocuk myostatin uretmiyor. Hatirlarsaniz myostatin meselesi forumda da tartisilmisti daha once. Kas gelismesini onleyen bir hormon. Eger vucut az uretir ya da hic uretmezse, hic bir saglik problemi olmadan durdugu yerde bile insan cok kuvvetli ve kutleli oluyor.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 26th 2010, 18:14

ksiren yazdı:
misericordia yazdı:genetik.
Bu cocuk hakkinda daha once de haberler yapilmisti. Genetik olarak dogustan bu cocuk myostatin uretmiyor. Hatirlarsaniz myostatin meselesi forumda da tartisilmisti daha once. Kas gelismesini onleyen bir hormon. Eger vucut az uretir ya da hic uretmezse, hic bir saglik problemi olmadan durdugu yerde bile insan cok kuvvetli ve kutleli oluyor.
myostatin olmamasının böyle bir avantajı var peki hiç dezavantajı yok mu?

“Vücut Geliştirme Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir