Adana tavsiyye salon

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

Adana tavsiyye salon

Mesajgönderen yellow_captain » Haziran 23rd 2011, 19:32

Merhaba arkadaşlar
Ben konuyu buraya açtım çünkü bu spora hemen başlamak istiyorum ve hiçbiryere konu açamadığım için buraya açtım. malum önümüz 1 ağustos ramazan .body için 1 aylık vaktim var.

öncelikle şunu sormak istiyorum.16 yaşındayım,1.81 boyum var,59.5 kiloyum . boyda sırık gibi olunca çok zayıf gözüküyorum.sizce bu spor başlamalımıyım . yoksa sen bu işe hiç bulaşmamı diyorsunuz.

2. sorumda çevrem kilo almam gerektiğini söylüyor bende kas şeklinde kilo almak için ilk önce bu spora başlamak istedim. fakat forumu araştırdıktan sonrada bu sporun yüzlerce yararını gördüm.

3.sorumda adana tavsiye edeceğiniz body salonlarını yazarsanız makbule geçer namıkkemalde oturuyorum.yakın olması şart değil ama olursada kötü olmaz
fiyat --- yer ---- saatleri ---- aletlerin durumunu belirtmenizi rica ediyorum. ayrıca hocada çok önemli çünkü ben bu spora başlarsam ki başlamayı düşünüyorum.bilgilerim netten öğrendiklerim kadar yani hocanın desteği şart.

yardımlarınız için sonsuz teşkrlr

ayrıca biliyorum herkes beni uyarıcak niye konu açtın diye diğer adana için tavsiye salon konularının en yeni geçen yılın olduğu için açtım yanlş bişey yapmşsam afola

yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yellow_captain » Haziran 23rd 2011, 19:34

ayrıca ben bir kulübün altyapısında futbol oynuyorum hızıma çevikliğime bir etkisi olurmu yoksa ayrı bir proglamlamı hazırlanmalıyım .?

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Haziran 24th 2011, 08:30

1 ay yapacaksan hiç başlama , kilon boyuna göre az tabi ne beklediğine de bağlı

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 24th 2011, 19:04

Adana' yı bilmem ama Gaziantep te Bayram Hoca diye bi adam var :) kendisi salonculuk yapıyor tavsiye ederim.

http://video.favorim.net/52546/GAZiANTE ... ENiR.html#

Muhteris
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhteris » Haziran 24th 2011, 20:54

salonda mevlüt organizasyonlarıda gerçekleştiriyor hatta :)

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 24th 2011, 21:17

Tavuk pilav ve ayran... Mevlütten sonra antrenmana devam...

yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yellow_captain » Haziran 25th 2011, 15:08

@TRUST yok 1 ay yapmak için başlamıcam hemen başkamak istedğim için yazdım ramazan başlayıncada akşam gitmeyi düşünüyorum 5 den 6 dan felan sonra .
sürekli ypacam . zaten şu an spora başlmaya kaara verdim salon arıyorum tavsiyeleriniz bekliyorum.

bu arada bayram hocaya burdan sesleniyorum adanyada salon aç bayram hoca :D D: :D: :D:D

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir