YÖNETİME ŞİKAYET BİLDİRİMİ

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Şubat 17th 2013, 02:48

kurallar belli tecrübeler sonucunda konuluyor. Ve amaç daha iyi bir ortam sağlanması ve kaliteli paylaşımlarıın yapılması. Mesajlarınızı göndermeden önce "önizleme" butonuna basarak inceleyip gönderebilirsiniz. Mesajlarınızdaki gerekli düzenlemeleri gerektiğinde biz zaten yapıyoruz. imla kuralları, yanlış kelimeler "olmaması gereken kelimeler" olduğunda.

İyi Forumlar.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 17th 2013, 03:11

Ihsanin aciklamasina ben genel bir aciklama yapiyim.

her turlu mod ekleyebiliriz foruma her turlu degisiklik yapilabilir her isteginiz istekler gerceklestirilebilir ancak forumdaki her yeni ozellik her eklenen yeni mod sorguyu artirir forumun hizini etkiler bu nedenle bizim forumumuzda ben cok gerekmedikce hic bir yeni mod ozellik katmiyorum benim icin en onemli ozellik forumlarda HIZ dir ne kadar hizliysa forum o kadar iyidir bu nedenle cok gerekmeyen yeni modlar ozellikler foruma eskiden oldugu gibi bundan sonrada katilmiycaktir en onemli amac forumun sitenin hizidir.

Farkindaysaniz forumun ana sayfasinda cok resim oldugu halde hizimiz bir cok sade forumdan daha hizlidir bunun iki nedeni vardir birincisi minimum ozelliklerle donatilmis gereksiz modlar hem eklenmemekte hemde etkinlestirilmemektedir ikinci nedeni serverimizin kaliteli olmasidir iyi forumlar...

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 5th 2013, 03:41

AÇILIŞ;
Herkesin kendi iç dünyasından bir parça bulabileceği kah ahlayarak kah gülerek okuyabileceği keyifli bir analiz yapmaya çalıştım, bu tezimi Yönetim kademesinde ki kişilere sunuyor teşekkür ediyorum..

KONU;
Sayın yöneticiler ; Bir konuda rastladım, mavi kartın işe yaramadığı üzerine eleştiriler gelmiş, yanlız gözden kaçan bir hususu ise atlayıp kendilerinin kuralları çiğnediğinden haberi olmuyor bu kişilerin, orada bir arkadaşın konusu var ancak o konuya mavi kart işe yaramıyor diye giriş yapıp tartışma boyutunu farklı yöne çekmekte bir mavi kart yeme sebebi değilmidir ? yani konuyu tartışan ve konuyu açan kişiye saygısızlık olarakta değerlendirilebilir ve mavi kartı tam tersi kendileri yiyebilir, ve o kişilerde adamlar konumu sabote etti, mavi kart işe yaramıyor mu ? deseler boynumuz mavi kart karşısında incedir diyebilirler mi ? yoksa itiraz mı ederlerdi ?

FİKİR;
Diyeceğim o ki ; mavi kart şikayeti buraya yazılabilirdi, sonuçta kişisel değil genel bir konu olduğu için ikili tartışmayıda başlatmazdı elbette..

MAVİ KART SENDROMU ve BİREYLER ÜZERİNDEKİ PATOLOJİK ETKİLERİ

Sakin bir yapıda olmama rağmen, ben de dayanamayıp mavi karta bir kere göz yaşları içinde basımda bulundum, lakin kişiler mavi butona bastığında psikolojik olarak yönetimin taraf olmasını isterler ve destek gelmeyince bundan rahatsızlık duyabilirler ve yönetimi gene taraf olarak görürler yani tarafsızlık gene şikayet ettiği kişiyi görmezden geldiği içim ona taraf olmak anlamına gelir bu kişiler için ki bu yanlıştır, çünkü yöneticiler 1 kişi değil, ve gerekirse onlarlad a mavi butonlaşırız sorun değil...

YÖNETİME ÖNERİM;

Üyeler bu sayfada kişisel şikayetler yapamamakta ve mavi karta başvurmaktalar fakirler için yeşil kart neyse şikayet severler içinde mavi kart odur....Mavi karttan size bir şikayet geldiğinde eminim kişinini kendi iç dünyasındaki algılamayı farkedemezsiniz, onun gözüyle bakmazsınız bu da doğaldır, hatta çoğu zaman ulan bu neyi şikayet etmiş anlayamadım diye şaşkınlığıa uğrayabilirsiniz, o yüzden Mavi kartla şikayet ederken şikayetin sebebini yazabilecek bir mesaj kutusuda açılamaz mı, böyle bir düzenleme yapılamaz mı ? kişiler şikayetini net yansıtmanın verdiği olağanüstü hafifliği hissedebilir..ne dersiniz sizce de hoş olmaz mı ?

saygılar.....
Detektif Sebastian.

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Nisan 5th 2013, 04:54

Gayet mantikli detektif. :D

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 5th 2013, 05:34

Sağol göksel dostum çok teşekkür ederim..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 5th 2013, 07:29

Sebastian iyiki bu elestiriyi yaptin nedenmi farkinda olmadan rapor yollamayi kapamisim :) aslinda sizzler mavi kutuya bastinizda karsiniza su cikacaktir :

Bu mesaj 4 moderatöre bildirildi

Moderatörlere bir mesaj yazmak için buraya tıklayın ya da
Konuya dönmek için buraya tıklayın

moderatorlere yoneticilere sikayetinizi yazili olarakda MUTLAKA bildirin.

Sebastian sonuc olarak senin uyarinla durum duzeltildi artik mavi kutuya basanlar sikayeterini yazili olarakda bildirebilecekler.

sikayet bolumune yazip gonderdiniz sikayetinizi sadece yoneticiler tarafindan gorulebilir ve okunabilir baska bir forum uyesi goremez...

7 MAVI KART ALAN UYE OTOMATIK SISTEM TARAFINDAN BANLANIR.

MAVI KUTUYA BASTIGINIZDA MUTLAKA SIKAYET NEDENINIZI BELIRTINIZ YUKARDA BELIRTTIGIM GIBI BU SIKAYET MESAJINIZ SADECE YONETICILER TARAFINDAN GORULURLER.

Not: Gecenlerde mavi kutularin kullanildiginda sonuc alamadiklarindan sikayetci uyelerimiz vardi haklilarmis, cunku yolladiklari uyarilar bize ulasmiyormus problem cozulmusdur...
En son Vucutor3 tarafından Nisan 5th 2013, 08:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 5th 2013, 07:58

bodybuilder yolladigin denemeleri aldik tamam dir ::))

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 5th 2013, 09:31

Edip hocam 7 mavi kart olayına itirazım var, çünkü bunu sayıdan ziyade içeriğe göre yapmak daha doğru olmaz mı ? yani bir mavi kartta da gidebilir 10 mavi kartta gitmeyebilir de ? bunu bence yönetim kademesinde tartışın derim, çünkü bazı kişiler şikayetsever olabilr, hatta hiç mavi kart almayan kimsenin ilgilenmediği bir konuda yazan kişide banlanabilir, yada 3 mavi kart almıştır daha ağır suçlar diğeri ise hafif ama sürekli almıştır, çünkü bu konuyu açmama vesile olan konuda gördüm ki en ufak şeye kart basacakta çok var hocam..intikam aracı gibi de kullanılmasın....saygılar..

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Nisan 5th 2013, 14:34

sebastian yazdı:AÇILIŞ;
Herkesin kendi iç dünyasından bir parça bulabileceği kah ahlayarak kah gülerek okuyabileceği keyifli bir analiz yapmaya çalıştım, bu tezimi Yönetim kademesinde ki kişilere sunuyor teşekkür ediyorum..

KONU;
Sayın yöneticiler ; Bir konuda rastladım, mavi kartın işe yaramadığı üzerine eleştiriler gelmiş, yanlız gözden kaçan bir hususu ise atlayıp kendilerinin kuralları çiğnediğinden haberi olmuyor bu kişilerin, orada bir arkadaşın konusu var ancak o konuya mavi kart işe yaramıyor diye giriş yapıp tartışma boyutunu farklı yöne çekmekte bir mavi kart yeme sebebi değilmidir ? yani konuyu tartışan ve konuyu açan kişiye saygısızlık olarakta değerlendirilebilir ve mavi kartı tam tersi kendileri yiyebilir, ve o kişilerde adamlar konumu sabote etti, mavi kart işe yaramıyor mu ? deseler boynumuz mavi kart karşısında incedir diyebilirler mi ? yoksa itiraz mı ederlerdi ?

FİKİR;
Diyeceğim o ki ; mavi kart şikayeti buraya yazılabilirdi, sonuçta kişisel değil genel bir konu olduğu için ikili tartışmayıda başlatmazdı elbette..

MAVİ KART SENDROMU ve BİREYLER ÜZERİNDEKİ PATOLOJİK ETKİLERİ

Sakin bir yapıda olmama rağmen, ben de dayanamayıp mavi karta bir kere göz yaşları içinde basımda bulundum, lakin kişiler mavi butona bastığında psikolojik olarak yönetimin taraf olmasını isterler ve destek gelmeyince bundan rahatsızlık duyabilirler ve yönetimi gene taraf olarak görürler yani tarafsızlık gene şikayet ettiği kişiyi görmezden geldiği içim ona taraf olmak anlamına gelir bu kişiler için ki bu yanlıştır, çünkü yöneticiler 1 kişi değil, ve gerekirse onlarlad a mavi butonlaşırız sorun değil...

YÖNETİME ÖNERİM;

Üyeler bu sayfada kişisel şikayetler yapamamakta ve mavi karta başvurmaktalar fakirler için yeşil kart neyse şikayet severler içinde mavi kart odur....Mavi karttan size bir şikayet geldiğinde eminim kişinini kendi iç dünyasındaki algılamayı farkedemezsiniz, onun gözüyle bakmazsınız bu da doğaldır, hatta çoğu zaman ulan bu neyi şikayet etmiş anlayamadım diye şaşkınlığıa uğrayabilirsiniz, o yüzden Mavi kartla şikayet ederken şikayetin sebebini yazabilecek bir mesaj kutusuda açılamaz mı, böyle bir düzenleme yapılamaz mı ? kişiler şikayetini net yansıtmanın verdiği olağanüstü hafifliği hissedebilir..ne dersiniz sizce de hoş olmaz mı ?

saygılar.....
Detektif Sebastian.
İçeriğine katılmasaydım bile keyifle okunacak bir yazı. Ki içeriğine de tamamen katılıyorum. Edip Toçsoy'un cevabı bahsettiğin problemleri ortadan kaldırıyor sanırım.
sebastian yazdı:Edip hocam 7 mavi kart olayına itirazım var, çünkü bunu sayıdan ziyade içeriğe göre yapmak daha doğru olmaz mı ? yani bir mavi kartta da gidebilir 10 mavi kartta gitmeyebilir de ? bunu bence yönetim kademesinde tartışın derim, çünkü bazı kişiler şikayetsever olabilr, hatta hiç mavi kart almayan kimsenin ilgilenmediği bir konuda yazan kişide banlanabilir, yada 3 mavi kart almıştır daha ağır suçlar diğeri ise hafif ama sürekli almıştır, çünkü bu konuyu açmama vesile olan konuda gördüm ki en ufak şeye kart basacakta çok var hocam..intikam aracı gibi de kullanılmasın....saygılar..
Bu da çok doğru. 7 mavi kart meselesi istismara açık.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Nisan 5th 2013, 15:28

sebastian yazdı:

Bu konunun muhattabı ben ve Umur35 sanırım.

Bir konu hakkında başka şeylerden bahsedince (biz şikeyetimizi dile getirmiştik) kart verilir veya banlanır diye bir kural yok.Bknz.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=196

Gerçekten bir örnek; Cüneyt hoca ile ilgili bir muhabbet, Konuyu hatırlamıyorum, Konunun arasında ''ya fenerbahçe şu cezaları almasaydı çok iyi olacaktı'' deyince kart veya banlanmasımı gerekiyor? Bu çok saçma ve adaletsiz olur. O zaman fener ceza aldı diye başlıkmı açalım?

Mavi buton olayındada görüldüğü gibi haklıymışız...

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir