Gainer'ım sahte mi.Yardımcı olurmusunuz.Dymatıze Super mass

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

oqlcn
Yeni Üye
Yeni Üye

Gainer'ım sahte mi.Yardımcı olurmusunuz.Dymatıze Super mass

Mesajgönderen oqlcn » Mayıs 25th 2013, 22:20

[B]Beyler Ben Dymatize Super Mass Gainner 5,4 kg lık aldım.Tarım ve Köy işleri bakanlıgı izni yok bide kutunun arka tarafında uper mass anier yazıyor ilk harfleri yok bide arkadaki resim yok yardımcı olabilirmisiniz.[/B]

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Mayıs 25th 2013, 23:54

ürün ne ki sahtesi olacak. sanki ilaç da sahtesini yapacaklar :)
kutuların üzerilerindeki bazı kelimeler tüketiciyi aldatıcı, haksız rekabet gibi konular yüzünden sansürleniyor. çıkart o siyah şeritleri görürsün zaten kendin de bunu. hemen hemen her markanın ürünlerinde olur o.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Mayıs 26th 2013, 08:17

Ihsan abi yazmis zaten :D bi lisansa bak varsa hic sikinti etme kullan

oqlcn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen oqlcn » Mayıs 26th 2013, 21:54

AMA ÜSTÜNDE SİYAH ŞERİT YOKKİ YANİ DİREK YAZILMAMIŞ FABRİKADAN BİDE RESİM DE YOK YANİ ODA WAR

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 26th 2013, 21:59

oqlcn yazdı:AMA ÜSTÜNDE SİYAH ŞERİT YOKKİ YANİ DİREK YAZILMAMIŞ FABRİKADAN BİDE RESİM DE YOK YANİ ODA WAR

Fotografını çekip ekle istersen, yardımcı olması daha kolay olur.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Mayıs 27th 2013, 17:46

ilterin dediği gibi fotoğrafını çekip koyarsan bakılabilir. ayrıca ; ürünü nereden aldın?

ShinyStone
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ShinyStone » Temmuz 1st 2013, 15:14

valla arkadaşım şöyle söyliyim geçen gün bende alıcaktım fakat dediğin gibi uper mass ainer yazıodu ve arka tarafına baktığımda içerik olarak sadce amino asit bölümünü gösteriodu başka bi bilgi yoktu. bende şüpheye düştüm ve almadım. 1 ay önce başka bi yere bakmştm çünkü ordaki dymatize ise normal süper mass gainer yazıo ve kutunun arkası tamamen içerik olarak herşy açıkça yazıo bilgiler mevcuttu. çoğu kişi tüketiciyi aldatıcı yada haksız rekabet gibi şeyler yazıolar fakat kutu yani ambalajı direk öyle üzerinde siyah şerit veya başka bişi yok sanki ürünün adı uper mass ainer gibi. benimde içime sinmedi almadım. sahte olduğunu düşündüğümden değilde içime sinmedi yani ben bişi alıyosam tam olmasını isterim yarım yamalak işi sevmem o yüzden vazgeçtim almaktan. yarın öbür gün gidip o ilk gördüğüm yerde olan herşy açıkça ve düzgünce yazan dymatizeyi alcam :))

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir