Ersin Kuruel Yarışma Hazırlık Dönemi son resimler

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Ersin Kuruel Yarışma Hazırlık Dönemi son resimler

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 23rd 2008, 05:58

Ersin Kuruel Yarışma Takvimi :

NAC - Federasyonu Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Yunanistan 07.06.2008
NABBA - Federasyonu Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Yunanistan 21.06.2008

Nac ve Nabba Federasyonlarının Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonlarına Hazırlanan Ersin Kuruel son formuyla göz doldurdu.Yarın podyuma çıkıcakmışcasına defnisyonunu diri tutan ersin kuruel in son fotoğrafları.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Temmuz 6th 2008, 03:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Mayıs 23rd 2008, 09:23

Ersin Kuruel saman kagidi gibisin,tebrik ediyorum seni hic Boyle gormemistim.Az kaldi sabret , sizin salonun yanindaki yere gidip bol bol yeriz mamalardan...

arifkilic
VIP
VIP

Mesajgönderen arifkilic » Mayıs 23rd 2008, 09:39

Oldukca iyi gorunuyor, Nac ve Nabba'da basarilar
Paylasim icin tesekkurler

ersinkuruel
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen ersinkuruel » Mayıs 23rd 2008, 13:35

herkeze öncelikle teşekkürler ediyorum.
vucutcu.com aracılığı ile öncelikle bende çok emeği olan dostum serdar aktolgaya bu hedefe giderkenki emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.iyi bir dosta sahip olmanın tüm ayrıcalıklarını bana olan sevgi ve saygısıyla gösterdi.perfect nutrition ailesinin bir üyesi olduğun içinde ali abime ve aşkın hocamada bana olan sabırlı ve dirayetli tutumlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

eskilerde dünya yıkılsa kimsenin kimseden haberi yokken artık yaprak oynasa herkeze bilgisi ulaşıyor.bu harika diyolog olgusunuda bizlere sunan vucutcu.coma binlerce teşekkürler.aile zaten çok güzeldi şimdide gerekli donanıma sahip olarak mükemmelleşti.

SAYGILARIMLA

ERSİN KURUEL..........PERFECT NUTRİTİON TEAM

H_Pisken
Üye
Üye

Mesajgönderen H_Pisken » Mayıs 23rd 2008, 14:43

profesyonel olma yolunda çalışan ve çaba sarfeden siz degerli vucutcu arkadaşlara köstek degilde destek veren kurum vekisilere teşekkürler. iyi yoldasın ersin hoca başarılar diliyorum. en son dileklerine katılıyorum ersın hoca kolay gelsin. fatsadan hüseyin.

Kullanıcı avatarı
Serkan Alaoğlu
Üye
Üye

Mesajgönderen Serkan Alaoğlu » Mayıs 23rd 2008, 15:20

Ersin hoca yaşına meydan okumaya başladı.Yeni bir horhor vakası adetafaruk hocam gibi yaşlandıkça yıllanıyorlar.

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Mayıs 23rd 2008, 21:55

ersinkuruel yazdı:herkeze öncelikle teşekkürler ediyorum.
vucutcu.com aracılığı ile öncelikle bende çok emeği olan dostum serdar aktolgaya bu hedefe giderkenki emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.iyi bir dosta sahip olmanın tüm ayrıcalıklarını bana olan sevgi ve saygısıyla gösterdi.perfect nutrition ailesinin bir üyesi olduğun içinde ali abime ve aşkın hocamada bana olan sabırlı ve dirayetli tutumlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

eskilerde dünya yıkılsa kimsenin kimseden haberi yokken artık yaprak oynasa herkeze bilgisi ulaşıyor.bu harika diyolog olgusunuda bizlere sunan vucutcu.coma binlerce teşekkürler.aile zaten çok güzeldi şimdide gerekli donanıma sahip olarak mükemmelleşti.

SAYGILARIMLA

ERSİN KURUEL..........PERFECT NUTRİTİON TEAM
yola cıkarken onumuzdekı 3 yıl ıcınde cok ıyı olmak ve karıyerımı arttırmak ıstıyorum dedın bu cıddı bır ıse cıddı olan bırının yaklasımıydı ve dıkkate alınmalıydı ...sana yakısanda buydu kardesım son 6 ayda kı mucadelenı ve senı tebrık ederım umarım ıstedıgın her hedefe ulasırsın bundan cok mutlu olucagım vucutcu podyumda konusur benım yıllardır soyledıgım gıbı....podyuma cıkana kadar yanındayım...sımdıden basarılar kardesım..

tamerkayadan
Üye
Üye

Mesajgönderen tamerkayadan » Mayıs 25th 2008, 20:02

işte benim dünya şampiyonum budur arkadaşlar.Başarılar ersin kardeş...

fatihgüzey
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen fatihgüzey » Mayıs 25th 2008, 21:18

iyi form tutmussun ersin hoco başarılar......

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mayıs 27th 2008, 11:53

cok formda gercekten

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir