TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
Edip Toçsoy
Yönetim
Yönetim

canada.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 06:58  Mesaj konusu:  Ersin Kuruel Yarışma Hazırlık Dönemi son resimler Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ersin Kuruel Yarışma Takvimi :

NAC - Federasyonu Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Yunanistan 07.06.2008
NABBA - Federasyonu Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Yunanistan 21.06.2008

Nac ve Nabba Federasyonlarının Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonlarına Hazırlanan Ersin Kuruel son formuyla göz doldurdu.Yarın podyuma çıkıcakmışcasına defnisyonunu diri tutan ersin kuruel in son fotoğrafları.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

En son Edip Toçsoy tarafından Temmuz 6th 2008, 04:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Koç Cinsiyet:Bay Sıçan ÇevrimdışıEdip Toçsoy kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: May 23rd 2008, 06:58  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

real deal
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 10:23  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ersin Kuruel saman kagidi gibisin,tebrik ediyorum seni hic Boyle gormemistim.Az kaldi sabret , sizin salonun yanindaki yere gidip bol bol yeriz mamalardan...

Çevrimdışıreal deal kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
arifkilic
VIP
VIP

japan.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 10:39  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Oldukca iyi gorunuyor, Nac ve Nabba'da basarilar
Paylasim icin tesekkurler

Kova Cinsiyet:Bay Maymun Çevrimdışıarifkilic kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
ersinkuruel
Yarışmacı
Yarışmacı

turkey.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 14:35  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkeze öncelikle teşekkürler ediyorum.
vucutcu.com aracılığı ile öncelikle bende çok emeği olan dostum serdar aktolgaya bu hedefe giderkenki emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.iyi bir dosta sahip olmanın tüm ayrıcalıklarını bana olan sevgi ve saygısıyla gösterdi.perfect nutrition ailesinin bir üyesi olduğun içinde ali abime ve aşkın hocamada bana olan sabırlı ve dirayetli tutumlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

eskilerde dünya yıkılsa kimsenin kimseden haberi yokken artık yaprak oynasa herkeze bilgisi ulaşıyor.bu harika diyolog olgusunuda bizlere sunan vucutcu.coma binlerce teşekkürler.aile zaten çok güzeldi şimdide gerekli donanıma sahip olarak mükemmelleşti.

SAYGILARIMLA

ERSİN KURUEL..........PERFECT NUTRİTİON TEAM

Yengeç Cinsiyet:Bay Domuz Çevrimdışıersinkuruel kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
H_Pisken
Üye
Üye

turkey.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 15:43  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

profesyonel olma yolunda çalışan ve çaba sarfeden siz degerli vucutcu arkadaşlara köstek degilde destek veren kurum vekisilere teşekkürler. iyi yoldasın ersin hoca başarılar diliyorum. en son dileklerine katılıyorum ersın hoca kolay gelsin. fatsadan hüseyin.

ÇevrimdışıH_Pisken kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Serkan Alaoğlu
Üye
Üye

turkey.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 16:20  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ersin hoca yaşına meydan okumaya başladı.Yeni bir horhor vakası adetafaruk hocam gibi yaşlandıkça yıllanıyorlar.

ÇevrimdışıSerkan Alaoğlu kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

turkey.gif
MesajTarih: May 23rd 2008, 22:55  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ersinkuruel demiş ki:
herkeze öncelikle teşekkürler ediyorum.
vucutcu.com aracılığı ile öncelikle bende çok emeği olan dostum serdar aktolgaya bu hedefe giderkenki emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.iyi bir dosta sahip olmanın tüm ayrıcalıklarını bana olan sevgi ve saygısıyla gösterdi.perfect nutrition ailesinin bir üyesi olduğun içinde ali abime ve aşkın hocamada bana olan sabırlı ve dirayetli tutumlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

eskilerde dünya yıkılsa kimsenin kimseden haberi yokken artık yaprak oynasa herkeze bilgisi ulaşıyor.bu harika diyolog olgusunuda bizlere sunan vucutcu.coma binlerce teşekkürler.aile zaten çok güzeldi şimdide gerekli donanıma sahip olarak mükemmelleşti.

SAYGILARIMLA

ERSİN KURUEL..........PERFECT NUTRİTİON TEAM
yola cıkarken onumuzdekı 3 yıl ıcınde cok ıyı olmak ve karıyerımı arttırmak ıstıyorum dedın bu cıddı bır ıse cıddı olan bırının yaklasımıydı ve dıkkate alınmalıydı ...sana yakısanda buydu kardesım son 6 ayda kı mucadelenı ve senı tebrık ederım umarım ıstedıgın her hedefe ulasırsın bundan cok mutlu olucagım vucutcu podyumda konusur benım yıllardır soyledıgım gıbı....podyuma cıkana kadar yanındayım...sımdıden basarılar kardesım..

İkizler Cinsiyet:Bay Sıçan ÇevrimdışıSerdar Aktolga kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
tamerkayadan
Üye
Üye

turkey.gif
MesajTarih: May 25th 2008, 21:02  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

işte benim dünya şampiyonum budur arkadaşlar.Başarılar ersin kardeş...

Oğlak Cinsiyet:Bay Sıçan Çevrimdışıtamerkayadan kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
fatihgüzey
Yarışmacı
Yarışmacı

turkey.gif
MesajTarih: May 25th 2008, 22:18  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

iyi form tutmussun ersin hoco başarılar......

Kova Cinsiyet:Bay Keçi Çevrimdışıfatihgüzey kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
drummerboy
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: May 27th 2008, 12:53  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

cok formda gercekten

Cinsiyet:Bay  Çevrimdışıdrummerboy kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği