TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
jozzef
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 11:06  Mesaj konusu:  Karın Kası Yapmak Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yaklaşık 1.5 aydır spor salonuna gidiyorum. Kol, gögüs, omuzdaki gelişmelerden memnunum. Kilom 65, boyum 1.75. 70-75 arası bir kiloya ulaşmak istiyorum. Yemeye başladıkça farkettim de göbek oluşmaya başladı ve mekikten başka harekette bilmiyorum; karın kası yapacak veya karındaki yağları yakacak. Beslenmem de sabit tutmaya çalıştığım 3 şey var. Günde 1 su bardağı pekmez, 5 yumurta ( 3 sabah + 2 akşam), 0.5lt süt. Geri kalanını artık evde ne bulursam yiyorum fakat daha çok peynir ve yoğurta yönelik besleniyorum. Günde daha çok öğün yapmayı düşünüyorum fakat az da olsa göbek oluşmaya başlaması beni korkutmaya başladı.
Şimdi sizce, beslenmeme mutlaka eklemem gereken birşey var mı?
Karın kası hakkında forumda çok arama yaptım ama istediğimi bulamadım. Karın kası yapmak için ne yapmalıyım? Mekik dışında önereceğiniz haraketler nelerdir? Bu arada 2 günde 1 bodye gidiyorum.
Çok Teşekkür Ederim.
İyi günler

Oğlak Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıjozzef kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 11:06  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

turkish_arnold
Atıldı
forumdostu
forumdostu

turkey.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 11:16  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

forumu araştır baklava çıkarmak için 10 larca yazı var abi.........

Image

Cinsiyet:Bay  Çevrimdışıturkish_arnold kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Anıl Atabey
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 12:56  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

karbonhidratı biraz azalt proteini arttır yagı kes antreman sonları biraz kardio yap.. denlice sehpasında crunch yap yawas yawas farkı anlicaksın

Terazi Cinsiyet:Bay At ÇevrimdışıAnıl Atabey kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
savasaktulum
VIP
VIP

blank.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 13:14  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sen bulk tamısın definasyonda mı birincisi yeni başlamıssın once iyi bir bulk yap devamet yoluna dah ayenisin ikincisi temiz beselen büyüme donemindeyım diye ole patates kızartması mantı,cips kola ole abartma yoksa diyet işkence olur..karın kası çalısmadan ziyade diyetle belli olur

Kova Cinsiyet:Bay Kaplan Çevrimdışısavasaktulum kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönder
Anıl Atabey
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 13:20  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

zaten hareketi önermeden önce karbonhidratı azaltmasını proteini arttırmasını yagı kesmesini yagı kes derken tamamen kesemiyecegin için kes dedim yanı gerekli yagı bi sekilde sen kestim desende alıcaksındır.. önce karın kasım cıksın sonra yagsız sekilde buyurum dıosan bunu uygula yoq once buyum sonra karın kası cıkartırım dıorsan sen bilirsn

Terazi Cinsiyet:Bay At ÇevrimdışıAnıl Atabey kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
TRUST
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 13:36  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ilk önce kilo alıp sonra aldığın kiyoyu vereceksin en ideali bu... yağsız kas almak öyle kolaydeğil. + 5-10 kilo kas yapmak nereden baksan 2 yılını alır en az.

Cinsiyet:Bay  ÇevrimdışıTRUST kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
jozzef
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 19:54  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şimdi hocam "baklava çıkarmak" diye arattığımda tek bu başlık çıktı. Karın kası yapmak konusunda yaptığım aramalarda bir kaç beslenme programı gördüm. Onları inceleyeceğim. Bulk ve definasyon kelimelerinin teknik anlamını bilmiyorum ama amacım baklava çıkarmak. Abur-cuburlarla beslenmem. Kola bile az içerim, genelde meyve suyu. Kardio koşu filan anlamındaysa başlarken, ısınma turunda, yapıyorum; ancak "denlice sehpasında crunch yapmak" ne demek pek bir fikrim yok.
Yardımlarınız için tekrar çok teşekkürler ederim.
İyi Akşamlar.

Oğlak Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıjozzef kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
CapoeiraMAN*
forumdostu
forumdostu

bosnia_herzegovina.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 21:40  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Baklavaları Çıkartan Beslenme Programı :
http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=11276
bilginize..

Cinsiyet:Bay  ÇevrimdışıCapoeiraMAN* kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
AbsoluteMuscle
Atıldı
BB FAN
BB FAN

netherlands.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 21:44  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

diyet diyet yagdan uzak dur kardıo yap

Kova Cinsiyet:Bay Kedi ÇevrimdışıAbsoluteMuscle kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
iko
forumdostu
forumdostu

turkey.gif
MesajTarih: Temmuz 22nd 2008, 23:08  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

İsteğimiz aynı olduğu için seninle tecrübelerimi paylaşmak isterim.Yaklaşık 5 aydır bu sporu yapıyorum.İlk başta yukarıda bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi önce bulk sonra define olmayı düşünüyordum.Yaklaşık 3 ayda öyle çalıştım.Boyum 1.75 kilom 70 di,kilom 75 çıktı genel itibariyle vücudum buyudu fakat body fat oranım da %15 den %19 çıktı tabi ben böyle bir vucut istemiyordum.Programı değiştirdim önce define olup,define bir şekilde yavaş yavaş büyümeye çalışıyorum 2 aydır,kilom şuan 68 body fat %12.8 4 tane baklava gözüküyor.Kollar ve göğüs ve omuzlarda yavaş yavaş çizgileriyle gözükmeye başladı.Hedefim %7 ye düşürmek body fat'i ve aynı zamanda da kilomu 75 çıkarmak.Ha nasıl çalışıyorum sen sormadan ben bahsedeyim,haftada 3 gün ağırlık,2 günde kardio ve abdonomial çalışıyorum.Normal cardio yapmıyorum,HIIT diye bir olay var.Acılım high intensy interval training temel prensibi nabzı belli bir seviyeye çıkartıp tekrar indirerek,metabolizmayı gun boyunca yukseltmek ve bu şekilde kanda serbest şekilde bulunan yağ hücrelerini mitokondri lerde harcamak.Tabi bunun öncesinde resistance traning yani abdonomial'ları 6 farklı hareket ile 25 tekrar x 4 yapıyorum.Eğer önce hiit sonra r.t yapar isen verim düşecektir.Sonuçlar yukarda yazdığım gibi,tabi bu kendi vücudum için denemeler ve biraz araştırma ile bulduğum program bende işe yarıyor,tabi bu işin bilenleri belki farklı birşey de önerebilir.Ha son olarak bir çok arkadaş bahsetmiş beslenme bu işin %60'ı bence.Saygılar...

Kova Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıiko kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği