TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
enqinn
Üye
Üye

blank.gif
MesajTarih: Ocak 29th 2010, 21:14  Mesaj konusu:  İğne ile kas geliştirmek..Yardımlarınızı bekliyorum. Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba Arkadaşlar,
Size uzun zamandır aklımda olan ve kafamı karıştıran bir sorum olacaktı?

Arkadaşlar ben iğneyle kas gelişimini duydum acaba gerçek mi?, oluyor mu öyle şey diye merak ettim..
Gerçekten öyle bir uygulama varsa sizinde fikrinizi alayım dedim.

İğneyle kas geliştirme nasıl oluyor? (Yalnız doktor kontrolünde)

Yararlı veya zararlı yönleri var mı? Bunlar neler?

Eğer öyle bir uygulama varsa ve şayet zararları yoksa bunu hangi doktor
yapar? Hangi doktora görünmem gerek?

Böyle bir uygulama sonrası daima vücut çalışmam gerekiyor mu? ki bırakırsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

ve Saçma olacak ama eğer öyle bir uygulama varsa ne kadar maliyet tutar acaba?

Bu konu hakkında gerçekten fikir sahibi olanlardan cevap bekliyorum..Teşekkürler

Oğlak Cinsiyet:Bay Ejderha Çevrimdışıenqinn kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: Ocak 29th 2010, 21:14  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

Animalize
VIP
VIP

cyprus.gif
MesajTarih: Ocak 29th 2010, 21:18  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

steroidin zararları bolumunu oku..

Balık Cinsiyet:Bay Kaplan ÇevrimdışıAnimalize kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNM
sinankey
Atıldı
Üye
Üye

canada.gif
MesajTarih: Ocak 29th 2010, 22:17  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

usta hic bulasma, ha diyorsan erken oleyim cesedimin arkasindan yuru bee saglam adamdi desinler diyorsan o baska, ha olurda bu boktan sonra hala ayaktaysan, o vucutdan artik bisey bekleme.

yok yapicam diyorsan bir 3-5 sene bu isde pismek lazim sonra cure gider ama oda cok saglam sartlar altinda olmaliki zararlari minimize edebilesin, buda bilgi ve tecrube demek, dogru kombinasyaonlari bir araya getirmek demek. Eeee bunlarida yapan insan bu isden para kazaniyor olmali.

Yani bu cure isi profesyoneller icin, eger amatorce diyorsan hic aklina bile getirme derim, yee , ic , dinlen , siki antreman , zaten guzel sonuclar alirsan 2 yildaa.

Oğlak Cinsiyet:Bay Kaplan Çevrimdışısinankey kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönder
onurgfb17
forumdostu
forumdostu

uk.gif
MesajTarih: Ocak 29th 2010, 23:48  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

zaten bu vücut geliştirme sporu boşuna var, vücut geliştirme sporuyla vücut yapılmıyo, spor salonlarında saatlerini, emeklerini, çabalarını insanlar boşuna harcıyo, yap bi iğne hemen kas yap kocaman ol,

keşke bu soruyu sormadan sitede biraz araştırma yapsaydın, bu konu üzerine forumda bir çok başlık ve çok değerli makaleler var.

sorularına uzun uzun cevap vermek isterdim ama kısa bir cümleyli tercih ediyorum, demişsin ki; 'iğneyle kas gelişimini duydum' ben de diyorum ki; 'her duyduğuna inanma'

Akrep Cinsiyet:Bay Domuz Gizlionurgfb17 kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
köylümahzun
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 30th 2010, 00:16  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Hangi doktor bunu yapar?

Saçmalamanında bu kadarı doktor kontrolündeymiş miş miş miş...

Bir kere ülkemizde yasal değil ki.!

O alınan erkeklik hormonudur... İnsan vücudu dışarıdan alınan şeyleri bir daha üretmez, anlayacağın onu aldıktan sonra erkeklik hormonu salgılanmaz bir daha vücudunda...

Bu da ne anlama geliyor biliyorsun?

avam diliyle en açık durumu bu streoidin net bilgi için araştır.!

...

Cinsiyet:Bay  Çevrimdışıköylümahzun kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
BCanKARA
Atıldı
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 30th 2010, 00:31  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bi an iğneyle kasları mı uyarıyoruz acaba diye düşündüm... Smile Batır çıkar batır çıkar toplu iğneyle.Bu iş bunun kadar kolay değil bu yasal olmayan birşey yani ülkemizde yasal değil bu yüzden maddiyatı biraz zor baya bide sağlık problemi yaratıyor hatta öldürebilir.

Ha ama antrenman yap adam gibi uyu beslen gelişirsin.

Aslan Cinsiyet:Bay At ÇevrimdışıBCanKARA kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
misericordia
VIP
VIP

blank.gif
MesajTarih: Ocak 30th 2010, 01:14  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

''Bu konu hakkında gerçekten fikir sahibi olanlardan cevap bekliyorum..Teşekkürler''
Demişsin. Bu konuda herkes fikir sahibi olduğu için böyle zaten, sende fikir sahibi olan birilerinden bir fikir edinmişsin, araştırmış olman mümkün değil. Senin fikire değil BİLGİYE ihtiyacın var.Aklıselim hayatını fikirler dairesinde degil bilgiler dairesinde yönlendirir.

Akrep Cinsiyet:Bay Keçi Çevrimdışımisericordia kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Kemal Siren
Yönetim
Yönetim

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 30th 2010, 02:30  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

misericordia demiş ki:
''Bu konu hakkında gerçekten fikir sahibi olanlardan cevap bekliyorum..Teşekkürler''
Demişsin. Bu konuda herkes fikir sahibi olduğu için böyle zaten, sende fikir sahibi olan birilerinden bir fikir edinmişsin, araştırmış olman mümkün değil. Senin fikire değil BİLGİYE ihtiyacın var.Aklıselim hayatını fikirler dairesinde degil bilgiler dairesinde yönlendirir.
Agzina saglik Misericordia. Atasozu mahiyetinde hakikaten. Sadece "Igneli vucut" olayi degil hayatta her konuda kararlari bilgi edindikten sonra vermek lazim. En korkunc sey de bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak.

Boğa Cinsiyet:Bay Maymun ÇevrimdışıKemal Siren kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

blank.gif
MesajTarih: Ocak 30th 2010, 11:49  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

forumda bu konunun tartışılması bilgi verilmesi kurallara aykırı

Boğa Cinsiyet:Bay Maymun Çevrimdışıyusuf yılmaz kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
misericordia
VIP
VIP

blank.gif
MesajTarih: Ocak 31st 2010, 01:12  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben hiçbirşeyin tartışılması fikir verilmesinin yanlış olduğunu düşünmüyorum, ki keza akadaşa kür yazmıyoruz burada.Bahsettiği şeyin ne kadar akıl dışı olduğunu söylüyoruz.

Akrep Cinsiyet:Bay Keçi Çevrimdışımisericordia kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği