TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
Edip Toçsoy
Yönetim
Yönetim

canada.gif
MesajTarih: Eylül 21st 2010, 17:09  Mesaj konusu:  2010 WBFF -70 Kg Dünya Şampiyonu Yakup Çavuşgil Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

2010 WBFF DUNYA SAMPIYONASI -70 KG. DUNYA SAMPIYONU YAKUP CAVUSGIL OLDU........

Image

Image

Image

Image

Image

WBFF Dunya Sampiyonasinda ilk sampiyonumuzu cikarmaktan gurur duydum Kendisini tebrik ediyorum.Kuzey Kibris Turk Cumhuriyeti adina yarismaya katilan sporcumuz, 2010 WBFF -70 Kg. Dunya Sampiyonu Yakup CAVUSGIL olmustur.

Edip Tocsoy

En son Edip Toçsoy tarafından Mart 1st 2011, 17:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi.
Koç Cinsiyet:Bay Sıçan ÇevrimdışıEdip Toçsoy kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: Eylül 21st 2010, 17:09  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

Murat Vatandaş
VIP
VIP

afghanistan.gif
MesajTarih: Eylül 21st 2010, 18:07  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kıbrıslı şampiyonu kutluyorum, son iki senede büyük çıkış yakalamış Yakup Çavuşgil.

İkizler Cinsiyet:Bay At ÇevrimdışıMurat Vatandaş kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
thymus
BB FAN
BB FAN

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 21st 2010, 20:04  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kutlarım arkadaşımızı.

Aslan Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıthymus kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
srht dmrs
Atıldı
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 21st 2010, 22:57  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Başarılarının devamını dilerim.

Yengeç Cinsiyet:Bay Ejderha Çevrimdışısrht dmrs kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Yüksel Bayram
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 22nd 2010, 07:55  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tebrik eder başarılarının devamını dilerim..

Boğa Cinsiyet:Bay Köpek GizliYüksel Bayram kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
W.C YAKUP
Yeni Üye
Yeni Üye

cyprus.gif
MesajTarih: Eylül 22nd 2010, 17:07  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Güzel Temennileriniz İçin Teşekkürler Arkadaşlar...

**** Öncelikle Bana Bu macera dolu yolculukda sonsuz destek veren ve hiçbirşeyi esirgemeyen değerli hocam EDİP TOÇSOY abime sonsuz teşekkürleri bir borç bilir birlikte daha nice başarılara diyorum ...*****

[B]**********TEŞEKKÜRLER VUCUTCU.COM**************[/B]

Saygılarımla
Yakup Çavuşgil

İkizler Cinsiyet:Bay Yılan ÇevrimdışıW.C YAKUP kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
Espoir
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 23rd 2010, 21:37  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Türkiyenin'de adı artık bu spor dallarında'da duyulmaya başlandı.Başarılarının devamını dilerim

Kova Cinsiyet:Bay Sıçan ÇevrimdışıEspoir kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Kerem Kalkan
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 24th 2010, 02:11  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

helal olsun

Aslan Cinsiyet:Bay At ÇevrimdışıKerem Kalkan kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
W.C YAKUP
Yeni Üye
Yeni Üye

cyprus.gif
MesajTarih: Eylül 25th 2010, 11:21  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM ....

İkizler Cinsiyet:Bay Yılan ÇevrimdışıW.C YAKUP kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
HeavyDuty
Atıldı
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Eylül 25th 2010, 21:40  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Boy - Kilo ortantısının önemini bir kez daha bize göstermiş bulundu.. En azından benim için örnek alınması gereken bir vücut orantısı.

Yay Cinsiyet:Bay Yılan ÇevrimdışıHeavyDuty kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği