TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 23rd 2011, 20:32  Mesaj konusu:  Adana tavsiyye salon Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar
Ben konuyu buraya açtım çünkü bu spora hemen başlamak istiyorum ve hiçbiryere konu açamadığım için buraya açtım. malum önümüz 1 ağustos ramazan .body için 1 aylık vaktim var.

öncelikle şunu sormak istiyorum.16 yaşındayım,1.81 boyum var,59.5 kiloyum . boyda sırık gibi olunca çok zayıf gözüküyorum.sizce bu spor başlamalımıyım . yoksa sen bu işe hiç bulaşmamı diyorsunuz.

2. sorumda çevrem kilo almam gerektiğini söylüyor bende kas şeklinde kilo almak için ilk önce bu spora başlamak istedim. fakat forumu araştırdıktan sonrada bu sporun yüzlerce yararını gördüm.

3.sorumda adana tavsiye edeceğiniz body salonlarını yazarsanız makbule geçer namıkkemalde oturuyorum.yakın olması şart değil ama olursada kötü olmaz
fiyat --- yer ---- saatleri ---- aletlerin durumunu belirtmenizi rica ediyorum. ayrıca hocada çok önemli çünkü ben bu spora başlarsam ki başlamayı düşünüyorum.bilgilerim netten öğrendiklerim kadar yani hocanın desteği şart.

yardımlarınız için sonsuz teşkrlr

ayrıca biliyorum herkes beni uyarıcak niye konu açtın diye diğer adana için tavsiye salon konularının en yeni geçen yılın olduğu için açtım yanlş bişey yapmşsam afola

Yay Cinsiyet:Bay Domuz Çevrimdışıyellow_captain kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönder
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: Haziran 23rd 2011, 20:32  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 23rd 2011, 20:34  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ayrıca ben bir kulübün altyapısında futbol oynuyorum hızıma çevikliğime bir etkisi olurmu yoksa ayrı bir proglamlamı hazırlanmalıyım .?

Yay Cinsiyet:Bay Domuz Çevrimdışıyellow_captain kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönder
TRUST
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 24th 2011, 09:30  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

1 ay yapacaksan hiç başlama , kilon boyuna göre az tabi ne beklediğine de bağlı

Cinsiyet:Bay  ÇevrimdışıTRUST kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
srht dmrs
Atıldı
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 24th 2011, 20:04  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Adana' yı bilmem ama Gaziantep te Bayram Hoca diye bi adam var Smile kendisi salonculuk yapıyor tavsiye ederim.

http://video.favorim.net/52546/GAZiANTEPLi_VUCUT_GELiSTiRMECi_OLURSA_NASIL_BESLENiR.html#

Yengeç Cinsiyet:Bay Ejderha Çevrimdışısrht dmrs kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
Muhteris
VIP
VIP

blank.gif
MesajTarih: Haziran 24th 2011, 21:54  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

salonda mevlüt organizasyonlarıda gerçekleştiriyor hatta Smile

İkizler  Bufalo ÇevrimdışıMuhteris kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
srht dmrs
Atıldı
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 24th 2011, 22:17  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tavuk pilav ve ayran... Mevlütten sonra antrenmana devam...

Yengeç Cinsiyet:Bay Ejderha Çevrimdışısrht dmrs kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönder
yellow_captain
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
MesajTarih: Haziran 25th 2011, 16:08  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

@TRUST yok 1 ay yapmak için başlamıcam hemen başkamak istedğim için yazdım ramazan başlayıncada akşam gitmeyi düşünüyorum 5 den 6 dan felan sonra .
sürekli ypacam . zaten şu an spora başlmaya kaara verdim salon arıyorum tavsiyeleriniz bekliyorum.

bu arada bayram hocaya burdan sesleniyorum adanyada salon aç bayram hoca Very Happy D: Very Happy: Very HappyVery Happy

Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği